Įkraunama...
Įkraunama...

Mitsubishi Pajero (Montero)

Renkuosi sau dzipuka, apsistojau ties Mitsubishi Pajero(Montero) 2000-02m...Todel labai domina viskas apie siuos modelius, eksploatacija, remontai, silpnos vietos, kuro sanaudos dyzeliniu ir benzininiu, ir t.t....tik labai prasau, nerasykite tokiu kaip "man sis auto nepatinka" ir pan....tokios nuomones man nerupi ... rolleyes.gif rasykit tik kas yra susidure su siuo auto, ar gal draugai, pazystami ir t.t...didelis dekui is anksto... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lieputė: 01 gruodžio 2006 - 17:23
QUOTE(Lieputė @ 2006 12 01, 18:24)
Renkuosi sau dzipuka, apsistojau ties Mitsubishi Pajero(Montero) 2000-02m...Todel labai domina viskas apie siuos modelius, eksploatacija, remontai, silpnos vietos, kuro sanaudos dyzeliniu ir benzininiu, ir t.t....tik labai prasau, nerasykite tokiu kaip "man sis auto nepatinka" ir pan....tokios nuomones man nerupi ... rolleyes.gif rasykit tik kas yra susidure su siuo auto, ar gal draugai, pazystami ir t.t...didelis dekui is anksto... ax.gif


Pajero ispaniškai pyderastas lotuliukas.gif Todėl specialiai ispanų rinkai buvo pakeistas pavadinimas į Montero. Na čia tik tarp kitko rolleyes.gif

O kodėl būtent nori rinktis Mitsubishi?
Atsakyti
smile.gif+2006 12 01, 20:07-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2006 12 01, 20:07)
O kodėl būtent nori rinktis Mitsubishi?


Na turejau tris varijantus, si auto, Jeep Grand Cherokee, ir Lexus RX, visi panasiu metu...Grand'as benzininis 4l, o dyzeliniai 3.1l visi deda i suns dienas, doh.gif nu Lexus'a laikau atsargoj...o pasirinkau siuos nes noriu Didelio Dzipo.... ax.gif
Atsakyti
Patinka Mitsubichi Pajero, ax.gif geras variantas,tikrai geri visureigiai blush2.gif Montero,kiek zinau,mazai dyzeliniu(jei isvis ju yra).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alaja: 02 gruodžio 2006 - 11:42
QUOTE(Lieputė @ 2006 12 01, 21:42)
Na turejau tris varijantus, si auto, Jeep Grand Cherokee, ir Lexus RX, visi panasiu metu...Grand'as benzininis 4l, o dyzeliniai 3.1l visi deda i suns dienas, doh.gif nu Lexus'a laikau atsargoj...o pasirinkau siuos nes noriu Didelio Dzipo.... ax.gif


Jei važinėji daugiau mieste, rinkis Lexus`ą. Man jis labai patiko, bazinėje komplektacijoje nemažai kofmorto detalių, retai genda, tik va jei variklis bus didesnio tūrio, tai ir rįs nemažai...
Atsakyti
QUOTE(Alaja @ 2006 12 02, 12:41)
Montero,kiek zinau,mazai dyzeliniu(jei isvis ju yra).


man ir atrodo kad Montero tik benzininiai...g.gif

smile.gif+2006 12 02, 13:21-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2006 12 02, 13:21)
Jei važinėji daugiau mieste, rinkis Lexus`ą. Man jis labai patiko, bazinėje komplektacijoje nemažai kofmorto detalių, retai genda, tik va jei variklis bus didesnio tūrio, tai ir rįs nemažai...


Vat butent kad ne mieste...jau kitais metais (tikiuosi ax.gif ), persikelsim i n. nama, tai ten be dzipo nekisk nosies... schmoll.gif jau dabar mano mazoji Vitara ten labai padejo,istraukinejo visokius busiukus... thumbup.gif o kai pareis ziema (snieguota)... doh.gif tai manau Lexus'as ten visai netinka... schmoll.gif dar uzmetu aki ant Toyotos Land Cruiser, ale man ziauriai nepatinka ju salonai...nu jau tokie biedni, kad net graudu ziureti... doh.gif bet uztat Toyota ir Zimbabvej Toyota... thumbup.gif

O kuom jums p.Vytautai nepatinka Pajero?...esat ji isbandes?... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2006 12 04, 10:45)
O kuom jums p.Vytautai nepatinka Pajero?...esat ji isbandes?... ax.gif


Šiaip teko nemažai visureigių ir "visureigių" išbandyt. Argi aš sakiau, kad nepatinka Mitsubishi Pajero?

Štai Jums pateikiu didžiosios daugumos visureigių, kurie parduodami Lietuvoje, kainas:
Nauji visureigiai
Nauji visureigiai (tęsinys)
Naudoti visureigiai
Naudoti visureigiai (tęsinys)

Manau pravers renkantis visureigį.

Papildyta:
QUOTE(Lieputė @ 2006 12 04, 10:45)
man ir atrodo kad Montero tik benzininiai...g.gif


Montero pagrinde dyzeliniai. Na yra kelios konfigūracijos su V6 3.8L ir paprastu 3L varikliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vytautas :): 04 gruodžio 2006 - 16:00
smile.gif+2006 12 04, 16:56-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2006 12 04, 16:56)
Argi aš sakiau, kad nepatinka Mitsubishi Pajero?

Sorry, ne taip perskaiciau jusu pirma posta... blush2.gif  doh.gif

Papildyta:
Montero pagrinde dyzeliniai. Na yra kelios konfigūracijos su V6 3.8L ir paprastu 3L varikliu.


bet kazkaip keista, nes kai ziurejau autopliusa, tai pagrinde benzininiai... g.gif na, bala nemate... irnesakyk.gif aciu uz nuorodas... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2006 12 04, 17:12)
bet kazkaip keista,  nes kai ziurejau autopliusa, tai pagrinde benzininiai... g.gif na, bala nemate... irnesakyk.gif aciu uz nuorodas... 4u.gif


Va pažiūrėk čia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vytautas :): 04 gruodžio 2006 - 16:32
QUOTE(Lieputė @ 2006 12 01, 18:24)
Renkuosi sau dzipuka, apsistojau ties Mitsubishi Pajero(Montero) 2000-02m...Todel labai domina viskas apie siuos modelius, eksploatacija, remontai, silpnos vietos, kuro sanaudos dyzeliniu ir benzininiu, ir t.t....tik labai prasau, nerasykite tokiu kaip "man sis auto nepatinka" ir pan....tokios nuomones man nerupi ... rolleyes.gif rasykit tik kas yra susidure su siuo auto, ar gal draugai, pazystami ir t.t...didelis dekui is anksto... ax.gif

kalbi apie pajero sport ar apie didiji pajero? pati vazinejau su didziuoju pajero 01m., tai ryja benzo nerealiai, seip vaziuoja maloniai, aisku traukia neblogai, bet parkavimas ir benzas kaip i kriaukle - kraupu. vaziuokles detales irgi nepigios, teko keisti...
su pajero sport (mazesnis) irgi tenka neretai vaziuoti, tai ir jo nesirinkciau.
is tavo isvardytu rinkciausi lexusa ir nekoki kita. vakar kaip vazinejau su juo ir po miesta ir lygiam keli. ziauriai patiko. ir benzo ris maziau nei pajero.
turi butinai pravaziuoti su visom, paziureti ar uz vairo tau patogu ir t.t.
is kokio tu miesto?
kaip tik visus modelius dabar turime, galetum apsiziureti...
Papildyta:
QUOTE(Lieputė @ 2006 12 04, 17:12)
bet kazkaip keista,  nes kai ziurejau autopliusa, tai pagrinde benzininiai... g.gif na, bala nemate... irnesakyk.gif aciu uz nuorodas... 4u.gif

autopliuse didzioji dalis monteru yra is usa todel ir benzininiai. dyzeliu europietisku ziurek...
Atsakyti
QUOTE(mng @ 2006 12 16, 10:57)
kalbi apie pajero sport ar apie didiji pajero? pati vazinejau su didziuoju pajero 01m., tai ryja benzo nerealiai, seip vaziuoja maloniai, aisku traukia neblogai, bet parkavimas ir benzas kaip i kriaukle - kraupu. vaziuokles detales irgi nepigios, teko keisti...
su pajero sport (mazesnis) irgi tenka neretai vaziuoti, tai ir jo nesirinkciau.
is tavo isvardytu rinkciausi lexusa ir nekoki kita. vakar kaip vazinejau su juo ir po miesta ir lygiam keli. ziauriai patiko. ir benzo ris maziau nei pajero.
turi butinai pravaziuoti su visom, paziureti ar uz vairo tau patogu ir t.t.
is kokio tu miesto?
kaip tik visus modelius dabar turime, galetum apsiziureti...


Kalbu apie Pajero "didiji"va toki...
user posted image
tikiuosi nesupyks zmogutis kad istraukiau is autopliuso jo masinka... ax.gif jei rinkciausi tai dyzeli, nors noreciau benzo, ale benzininiai galingi ir ryyyja... doh.gif apie dujas kalbos net negali but... schmoll.gif schmoll.gif o Lexus'as tuom ir stabdo, kad varikliai galingi ir vien benzininiai, nu nekalbu apie tuos naujesnius kurie jau eina per pus elektriniais varikliais.. thumbup.gif Na kol kas dar nesiruosiam pirkt, nes dar reikia "pasidirbti" pinigeliu, cool.gif tiesiog pradejau rinkt info, kad 1)apsistoti ties kazkuriuo vienu,2) pradeti paieskas to vienintelio ir nepakartojamo... wub.gif o apsiziureti tai visai neblogai butu... bigsmile.gif as siaip tai salia Vln...o jus kur randates?... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2006 12 16, 17:28)
Kalbu apie Pajero "didiji"va toki...
user posted image
tikiuosi nesupyks zmogutis kad istraukiau is autopliuso jo masinka... ax.gif jei rinkciausi tai dyzeli, nors noreciau benzo, ale benzininiai galingi ir ryyyja... doh.gif apie dujas kalbos net negali but... schmoll.gif  schmoll.gif o Lexus'as tuom ir stabdo, kad varikliai galingi ir vien benzininiai, nu nekalbu apie tuos naujesnius kurie jau eina per pus elektriniais varikliais.. thumbup.gif Na kol kas dar nesiruosiam pirkt, nes dar reikia "pasidirbti" pinigeliu,  cool.gif tiesiog pradejau rinkt info, kad 1)apsistoti ties kazkuriuo vienu,2) pradeti paieskas to vienintelio ir nepakartojamo... wub.gif o apsiziureti tai visai neblogai butu... bigsmile.gif as siaip tai salia Vln...o jus kur randates?... rolleyes.gif

na butent tokiu vazinejau...br... daug ryja...
o tau jis ne per didelis?
jei nori dyzelio, tai jau bus europietiskas ir aisku kainele nebloga, o benza gautum ir is USA ir dar pigiau gerokai... bet kuriuo atveju nepirkciau...nebent milijonus turi, bet jei dar sutapyti reikia, tai tikrai neverta....
milijona kartu geresnis variantas yra lexus, jis ekonomiskesnis nei monteras, lengvesnis ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mng: 18 gruodžio 2006 - 12:08