Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

QUOTE(Kelsey @ 2007 11 02, 21:27)
man irgi idomios tos DR. HAUSCKA kainos g.gif
doufyl, o neklausiai kada tas putas atves?
beje, gal jau isbandei savo gaminius?  bigsmile.gif

del putu klausiau, sake nezino kada bus siuntinys. o isbandziau tik tonika veido. patiko, toks gaivinantis bigsmile.gif
Atsakyti
na va, jau apie menesiuka naudoju LOGONA sampuna si ginkmedziu, balzama plaukams su proteinais.
viskas labai patinka thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Milduxs @ 2007 10 19, 11:41)
Jau senokai naudoju kai kuriuos dalykus is Logonos, bet tik dabar prisiruosiau parasyt  smile.gif
Tai kas labiausiai patiko - ranku kremas, kai baigsiu sita tikrai pirksiu kita toki pati, po to kuno sveitiklis ir losjonas is kuno prieziuros priemoniu serijosm ten tokie komplektai buna sveitiklis, dezodorantas ir losjonas, tai dezodorantas nezinau, pakankamai israiskingo kvapo, o as megstu bekvapius, kad su kvepalais nesimaisytu.
ir uzvakar nusipirkau kondiciionieriu plaukams su kvieciais berods, visu tipu plaukams, tai visai patiko. nors naudojau aisku tik viena karta, ziuresim kaip bus toliau.



kazin koki Milduxs ranku krema isigijo ax.gif nes as kai buvau, sake, kad butent rankoms nieko neturi, tai rekomendavo sviesta kunui. sake, kad tinka ir rankoms ax.gif tas sviestas kunui thumbup.gif

beje, gal kas nors ka nors is Logonos bande riebiai ar bent jau misriai veido odai? blush2.gif butu idomus atsiliepimai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2007 11 24, 20:15)
kazin koki Milduxs ranku krema isigijo ax.gif nes as kai buvau, sake, kad butent rankoms nieko neturi, tai rekomendavo sviesta kunui. sake, kad tinka ir rankoms ax.gif tas sviestas kunui thumbup.gif

beje, gal kas nors ka nors is Logonos bande riebiai ar bent jau misriai veido odai? blush2.gif butu idomus atsiliepimai mirksiukas.gif

as turiu tonika su metomis. patinka smile.gif kakta tikrai labiau matine. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Taip taip tas metinis tonikas efektyvus thumbup.gif
Atsakyti
buvau pamirsus pazymeti sia tema ir tik dabar ja pastebejau is naujo blush2.gif
Esu bandziusi Sante kauke -labai patiko
dabar turiu Logonos dienini roziu krema ir kuno sveitikli su kokosu - thumbup.gif abiem esu labai patenkinta
Atsakyti
As turiu sio firmos sampuna su dilgelemis ir duso zele. Dar reikia priprast, kad sampunas neputoja blush2.gif , bet plaukai juo isplovus nesivelia, kaip as sakau galima "isgrebliuoti" su pirstais biggrin.gif o pas mane jie beveik iki strenu, tai dedu pliusiuka ax.gif . Zele irgi faina, daug nereikia ir kazkas, bent jau man panasaus i duso alieju. Dar labai patinka siu priemoniu tokie subtilus, "neperkrauti" kvapai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 11 26, 00:52)
buvau pamirsus pazymeti sia tema ir tik dabar ja pastebejau is naujo  blush2.gif
Esu bandziusi Sante kauke -labai patiko
dabar turiu Logonos dienini roziu krema ir kuno sveitikli su kokosu -  thumbup.gif abiem esu labai patenkinta

pagal sudeti ir kaina kuri produkcija geresne-Weleda ar Logona?
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 11 26, 11:39)
pagal sudeti ir kaina kuri produkcija geresne-Weleda ar Logona?

kaina siu firmu mazdaug apylige, pigiausia sante smile.gif
o sudetis tai ziurint kokiu ptoduktu. tarkim weleda sampunuose yra tu kazkokiu sulfatu, o sante ir lagonoj ne mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kelsey: 26 lapkričio 2007 - 16:04
O kur Kaune sios produkcijos butu galima isigyti?
Atsakyti
QUOTE(_Kere_ @ 2007 11 26, 17:19)
O kur Kaune sios produkcijos butu galima isigyti?

man atrodo logona tik Vln, telsiuose ir elektrenuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2007 11 26, 11:39)
pagal sudeti ir kaina kuri produkcija geresne-Weleda ar Logona?

zinai, viskuo ka turiu is Weledos ir Logonos -esu patenkinta, taciau lyginti sunku, nes abieju firmu yra skirtingi produktai ax.gif
Atsakyti