Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

aš gi pasigirsiu, kad išbandžiau kūno sviestą. Jazau kaip patiko. Dabar pačiai prieš save gėda, kad taip skeptiškai į šią prekių rūšį žiūrėjau. Kai nueidavau kokio plaukų šompūno, tai vis tą sviestą girdavo, o aš mintyse..ai kam man reikia..kažkokia nesamonė..sviestas...turiu šaldytuve..bet dave pavyzduką, toki bordines spalvos, užrašas logona body butter granatapfel and sesam
kai pabandžiau, tai buvau labai maloniai nustebinta, labai gera konsistencija, kvapas ..žinokit patiko, esu bandžius kitų gaminių tai buvo , kad ir keistas kvapas, o šitas patiko. labai gerai isigėrė, dar plaukų galiukus kaip patarė susitepiau, nes plaukai poilgiai ir dažyti tai galiukai visai sausi, tai čiotkai kad neatrodo jog riebaluoti, kaip kad nuo aliejukų būna, net plaut nereiks šiandien. Žinot nors parašyta kūno sviestas, bet man tai jis bus veido sviestas. Va šitą daiktą tai tikrai pirksiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilka: 16 rugsėjo 2007 - 12:27
parašysiu aš savo atsiliepimus.
Pirkau su laukinėm rožėm pienelį ir toniką.Brangoki (46 Lt ir mažas kiekis 125 ml atrodo), bet malonūs naudoti, dar dieninį kremą šios serijos pirksiu.Naktionis per sunkus pasirodė, kažko labiau drėkinančio norėčiau.Dar sėkmingai naudojam vaikišką dantų pastą.

O nelb ką gero pasakysiu apie plaukų dažus.Pirkau tamsiausią spalvą, bet visia nieko neismato.Ir dažyt l. sunku, nes ten žoliniai milteliai, tik paaušta skystis ir jie trupa, laikaiu 2 h ir jokio rezultato. Gal mano plaukai per tamsūs g.gif .dar pirkua prausiklį su moliu, parašyta vietoj šampūno ir dušo želės naudoti. tai pabandžiau galvą išsiplauti doh.gif niekma nesiūlau, plaukai neiššukuojami, nors privariau ir pl kaukės, balzamo, kaip ašutai ir pasiriebbalavę atrodė, kai išdžiūvo 2 kart su norm. šampūnu ploviau cool.gif . Kūnui visia nieko, kaip dušo želę naudosim, nors visia neputoja ir tokia nelb graži spalva, kaip purvo.

bandžiau veido ir kūno sviestą, tai kakavinį pirksiu, kai savo pienelį sunaudosiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 15 spalio 2007 - 15:46
QUOTE(Monica @ 2007 10 15, 16:45)
bandžiau veido ir kūno sviestą, tai kakavinį pirksiu, kai savo pienelį sunaudosiu.

jie turi veido sviesta? unsure.gif gal gali papasakot kaip veikia ir pan. 4u.gif
Atsakyti
Ar Logona ir Sante firmų produkcijos galima įsigyti Kaune?
Atsakyti
Is viso yra 3ju rusiu sviestai- pagal odos bukle. Kaip suprantu, tai jie tinka ir veidui, ir kunui 4u.gif O kakavinis skirtas labai issausejusiai ir pavargusiai odai.
Atsakyti
QUOTE(baggio @ 2007 10 17, 15:02)
Is viso yra 3ju rusiu sviestai- pagal odos bukle. Kaip suprantu, tai jie tinka ir veidui, ir kunui  4u.gif O kakavinis skirtas labai issausejusiai ir pavargusiai odai.

o misriai yra sviestas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 10 17, 22:01)
o misriai yra sviestas? blush2.gif

Ups doh.gif Cia buvo paminetas cacao sviestas, o jis yra is Sante. Logona irgi turi sviestus, bet jie tik kunui skirti. Sante sviestai yra pavargusiai odai, sausai ir jautriai.
Atsakyti
QUOTE(baggio @ 2007 10 18, 22:08)
Ups  doh.gif Cia buvo paminetas cacao sviestas, o jis yra is Sante. Logona irgi turi sviestus, bet jie tik kunui skirti. Sante sviestai yra pavargusiai odai, sausai ir jautriai.

gal esi bandziusi jautriai odai sviesta? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 10 18, 22:50)
gal esi bandziusi jautriai odai sviesta? blush2.gif

Ne nesu. Jis be kvapu su taukmedzio sviestu ir vit. E. Man labiau imponuoja su cacao, jis atsidurs mano pirkiniu sarase kai paspaus saltukas mirksiukas.gif
Atsakyti
Jau senokai naudoju kai kuriuos dalykus is Logonos, bet tik dabar prisiruosiau parasyt smile.gif
Tai kas labiausiai patiko - ranku kremas, kai baigsiu sita tikrai pirksiu kita toki pati, po to kuno sveitiklis ir losjonas is kuno prieziuros priemoniu serijosm ten tokie komplektai buna sveitiklis, dezodorantas ir losjonas, tai dezodorantas nezinau, pakankamai israiskingo kvapo, o as megstu bekvapius, kad su kvepalais nesimaisytu.
ir uzvakar nusipirkau kondiciionieriu plaukams su kvieciais berods, visu tipu plaukams, tai visai patiko. nors naudojau aisku tik viena karta, ziuresim kaip bus toliau.

artejanr ziemai gal kokiu sviestu reikes susigundyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilka @ 2007 09 16, 12:25)
aš gi pasigirsiu, kad išbandžiau kūno sviestą. Jazau kaip patiko. Dabar pačiai prieš save gėda, kad taip skeptiškai į šią prekių rūšį žiūrėjau. Kai nueidavau kokio plaukų šompūno, tai vis tą sviestą girdavo, o aš mintyse..ai kam man reikia..kažkokia nesamonė..sviestas...turiu šaldytuve..bet dave pavyzduką, toki bordines spalvos, užrašas  logona body butter granatapfel and sesam
kai pabandžiau, tai buvau labai maloniai nustebinta, labai gera konsistencija, kvapas ..žinokit patiko, esu bandžius kitų gaminių tai buvo , kad ir keistas kvapas, o šitas patiko. labai gerai isigėrė, dar plaukų galiukus kaip patarė susitepiau, nes plaukai poilgiai ir dažyti tai galiukai visai sausi, tai čiotkai kad neatrodo jog riebaluoti, kaip kad nuo aliejukų būna, net plaut nereiks šiandien. Žinot nors parašyta kūno sviestas, bet man tai jis bus veido sviestas. Va šitą daiktą tai tikrai pirksiu.

sudomino tie sviestukai. kokia ju talpa ir kaina? bigsmile.gif
Atsakyti
O mes naudojam Logonos natūralią pastą be fluoro ir SLS. Galvojau, kad neputos, bet putoja ir skonis neblogas (kol dantis valais biggrin.gif ).
Atsakyti