Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

Sveikutes, pasidalinsiu ir as savo patirtimi naudojant Logona kosmetika. Pasiskaiciau ir susigundziau... Is pradziu nusipirkau Logona sampuna su dilgeliu ekstraktu...ir turiu pripazinti, kad nelikau labai suzaveta, rezultatas panasus, kaip ir vienos is jusu komentaruose apie si sampuna... plaukai tapo dar sausesni, sunkiai galiu ir issukuoti, na bet nutariau, kad jei jau suplojau pinigelius, tai plausiu, visgi juk naturalus produktas biggrin.gif Pries keleta dienu vel atsiduriau universalineje ir nusipirkau Logona krema Free Moisture Cream, is aprasymo atrodo, kad tai vos ne stebuklas smile.gif kaina irgi ne prasta 62 Lt, na bet nutariau, kad mano veidukas to nusipelne smile.gif Pasitepiau viena diena, antra... ir supratau, kad man jis nepatinka, na nelimpa jis man prie veido... Nepykit sios kosmetikos gerbejos, bet tiesiog tokia mano gyvenimiska patirtis...
Pagalvojau, gal kuriai nors is jusu tiktu sis kremas, kaip minejau, jis galima sakyti nenaudotas.... atiduociau uz kokius 35 Lt... Internete radau nuotrauka ir visa info apie si krema http://suvarna.co.uk...naFreeRange.htm
Atsakyti
QUOTE(pauliukomama @ 2007 08 22, 20:44)
Seip noriu apsidalinti savo ispudziais apie skaityta Ievas zurnala, kur jau gal antra karta aptariama ekologijos " mada". Tiesa pasakius pakraupau nuo tu tekstu, jau musu zurnalistes tokios tuscios bet kad kvailos tai enzinojau. Vistiek kazkuria prasme spauda yra visuomenes sazines dalis, gaila ir keista kai nesaziningai raso,a rba akivaizdziai nesupranta temu kurias gvildena. buvau sokiruota kad ekologija pristatoma kaip mada, kuri eina ir neisvengiamai praeis. Kitas dalykas ra tai, kad po tu straipsniu apie ekologija reklamuojamos labai "ekologiska" body shop ir occitane kosmetika. Seip as pries juos nieko neturiu bet kai apsiziuri i produktu sudeti tai body shop visai yra chemine o occitane dar apsiraiko viena skitas naturalus produktas bet tai tik keli produktai, o kainos yra daug kartu didesnes..

drinks_cheers.gif net slykstu skaityt tokius lekstus straipsnius... wacko.gif patys nesupranta, ka raso...ir tuo labiau vemt vercia, kai sintetine kosmetika pristato, kaip naturalia...
Papildyta:
QUOTE(monkey @ 2007 08 23, 16:18)

cia sitas kremas, is jautriai ir alergiskai odai skirtos linijos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 08 23, 18:37)
drinks_cheers.gif  net slykstu skaityt tokius lekstus straipsnius... wacko.gif  patys nesupranta, ka raso...ir tuo labiau vemt vercia, kai sintetine kosmetika pristato, kaip naturalia...
Papildyta:

cia sitas kremas, is jautriai ir alergiskai odai skirtos linijos? 4u.gif


Taip sis kremas is jautriai ir alergiskai odai skirtos linijos... pats pirmas mano nurodytame linke...
Atsakyti
zinai, dabar jau isdovanojau dilgeliu sampuna ir turiu "kur shampoo"su greifurtais tai visai liuks bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(monkey @ 2007 08 23, 18:52)
Taip sis kremas is jautriai ir alergiskai odai skirtos linijos... pats pirmas mano nurodytame linke...

O tai jis nenuramindavo odos, blogai susigerdavo, ar kas blogai buvo? g.gif
Atsakyti
[quote=begike,2007 08 23, 23:09]
O tai jis nenuramindavo odos, blogai susigerdavo, ar kas blogai buvo? g.gif
[/quo

Tikejausi, kad jis bus lengvesnis, geriau susigers... nors kaip bebutu keista krempudra uzsitepe normaliai, galvojau, kad velsis...
Atsakyti
QUOTE(monkey @ 2007 08 23, 16:18)
Sveikutes, pasidalinsiu ir as savo patirtimi naudojant Logona kosmetika. Pasiskaiciau ir susigundziau... Is pradziu nusipirkau Logona sampuna su dilgeliu ekstraktu...ir turiu pripazinti, kad nelikau labai suzaveta, rezultatas panasus, kaip ir vienos is jusu komentaruose apie si sampuna... plaukai tapo dar sausesni, sunkiai galiu ir issukuoti, na bet nutariau, kad jei jau suplojau pinigelius, tai plausiu, visgi juk naturalus produktas biggrin.gif  Pries keleta dienu vel atsiduriau universalineje ir nusipirkau Logona krema Free Moisture Cream, is aprasymo atrodo, kad tai vos ne stebuklas smile.gif kaina irgi ne prasta 62 Lt, na bet nutariau, kad mano veidukas to nusipelne smile.gif Pasitepiau viena diena, antra... ir supratau, kad man jis nepatinka, na nelimpa jis man prie veido... Nepykit sios kosmetikos gerbejos, bet tiesiog tokia mano gyvenimiska patirtis...
Pagalvojau, gal kuriai nors is jusu tiktu sis kremas, kaip minejau, jis galima sakyti nenaudotas.... atiduociau uz kokius 35 Lt...  Internete radau nuotrauka ir visa info apie si krema http://suvarna.co.uk...naFreeRange.htm


as suprantu kaip apmaudu kai du akrt perki ir nieko gero... as pati turiu jau duag produktu ir man labai viskas tinka vieni daugiau patinka kiti maziau bet bendrai paemus tai esu aptenkinta.
parekomenduociau nunesti atgal... gal priims? padarys testeri ar ka... nu nezinau...
paskutinis mano pirkinys buvo uz 10 lt muliukas naturalus ranku darbo lietuviskos gamybos, ten gal 6 7 tusys yra ir labais kaniai kvepai ir labai graziai atrodo abejoniu nekelia kad naturalus as pirkau su sokoladu tai man labai patiko... o kas nors jau yra bandes?
Atsakyti
QUOTE(pauliukomama @ 2007 08 25, 20:20)
as suprantu kaip apmaudu kai du akrt perki ir nieko gero... as pati turiu jau duag produktu ir man labai viskas tinka vieni daugiau patinka kiti maziau bet bendrai paemus tai esu aptenkinta.
parekomenduociau nunesti atgal... gal priims? padarys testeri ar ka... nu nezinau...
paskutinis mano pirkinys buvo uz 10 lt muliukas naturalus ranku darbo lietuviskos gamybos, ten gal 6 7 tusys yra ir labais kaniai kvepai ir labai graziai atrodo abejoniu nekelia kad naturalus as pirkau su sokoladu tai man labai patiko... o kas nors jau yra bandes?


maciau muiliukus, nuostabus, puiki išskirtinė davana 4u.gif 4u.gif as jau pirkau sokololadini draugei dovanu...pries dvi dienas tai nezinau parasysiu kai papasakos ar patiko ir kaip jis plauna nes kad grazu, skaniai kvepia, naturalu ir ranku darbo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tai nezutenka , riekia akd dar plautu smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pauliukomama @ 2007 08 25, 20:20)
as suprantu kaip apmaudu kai du akrt perki ir nieko gero... as pati turiu jau duag produktu ir man labai viskas tinka vieni daugiau patinka kiti maziau bet bendrai paemus tai esu aptenkinta.
parekomenduociau nunesti atgal... gal priims? padarys testeri ar ka... nu nezinau...
paskutinis mano pirkinys buvo uz 10 lt muliukas naturalus ranku darbo lietuviskos gamybos, ten gal 6 7 tusys yra ir labais kaniai kvepai ir labai graziai atrodo abejoniu nekelia kad naturalus as pirkau su sokoladu tai man labai patiko... o kas nors jau yra bandes?


Deja, tikrai nemanau, kad priimtu krema atgal... nors as sutikciau, kad ir puse sumoketu pinigu atgauti... na bet tiek to, buna ir blogiau smile.gif tik tiek, kad daugiau prie sios kosmetikos nesiartinsiu...
Atsakyti
QUOTE(monkey @ 2007 08 25, 22:53)
Deja, tikrai nemanau, kad priimtu krema atgal... nors as sutikciau, kad ir puse sumoketu pinigu atgauti... na bet tiek to, buna ir blogiau  smile.gif tik tiek, kad daugiau prie sios kosmetikos nesiartinsiu...



O jus pabandykit ir po to papasakokite mums kuo baigesi... gerai? labai idomu...neabejoju kad bent jau meginuku tikrai duos kitu kremu akd neprarasti kliento... man taip atrodo
Atsakyti
O kur Logonos kosmetikos galima isigyti Kaune?
Atsakyti
QUOTE(ji* @ 2007 09 02, 11:28)
O kur Logonos kosmetikos galima isigyti Kaune?


kiek zinau tai tik bioboutique firma ja prekiauja, tai kaune filialo dar neturi, tik vilniuj.
Atsakyti