Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

QUOTE(bijanti @ 2007 08 10, 18:16)
isbandziau kuno pienelio su aloe ir laimu meginuka, tai jis labai skystas, is pradziu pasirode nieko kaip vasarai lengvas, bet po valandos supratau kad visai nepadrekino(gal del to kad jame daug alkoholio? g.gif ) kvapas citrusiniu vaisiu man nelabai, bet gal po 10min isgaravo visiskai



kiek as zinau is bendro issilavinimo, tai bio kosmetika turi visada daug alkoholio todel kad tai yra konservantas veitoj kitu sintetiniu, tai cia ko gero normalu, tiesiog Jums rreiketu pabandyti kazka kito, man labai aptiko kuno sviestas kuris yra riebus labai riebus bet puikiai susigeria ir nieko nelieka jokio riebalo, viskas susigeria.
Papildyta:
QUOTE(Bitute32 @ 2007 08 07, 14:38)
Na apžiūrėjau tą molį, bet man įtarimas kad visai nusausės plaukų galiukai
tada  unsure.gif

Mačiau akių makiažo valiklis jau pasirodė, alijinio pagrindo, kažin gal kuri bandėte g.gif


man atrodo kad kaip tik apdainuotas thumbup.gif kuno svietas labai tinka galiukams pries plaunant galva patepti, tada nesissauses arba seip kondiciorieus ar kauke butu ne pro sali po to molio. bet is tiesu tai faians daiktas nes jis yra skirtas riebiems plaukams ir tikrai sausina. aisku pagrindinis argumentas yra tai akd jis visiai naturalus, puiki aprasta sudetis, gal kvapas kiek stiprokas, mano skoniui. rolleyes.gif
Atsakyti
Klausykit, sestadieni rode laida apie naturalia kosmetika, pasakojo apie ta moli(butent Logonos). bigsmile.gif Tai jau kiek pripasakojo rolleyes.gif Sake tinka plaukams, tinka prausimuisi(vietoj duso gelio), tinka veidui. Sake isvalo inkstirus, islygina, minkstina oda ir t.t. ir pan. Galvoju neblogai butu ji isigyti butent veido kaukei... g.gif Gal kas matet sia laida?Rode per tango tv, vadinasi atrodo Sveikatai ir groziui.
Atsakyti
Gal kas bandet Logonos priemones skirtas jautriai ir alergiskai odai? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurapde @ 2007 07 31, 21:31)
sveikos mergiates, as jau senokai domiuosi naturalia kosmetika ir labai dziugu, kad jau ir LT yra  biggrin.gif taciau kainos nedziugina  blink.gif apziurejau internte tie patys produktai gerokai pigesni. galima ir i es salis uzsisakyti, manau verta butu siustis  smile.gif


Mane domintu si galimybe... ar galetum placiau pasidalinti, gal jau zinai, kokia tvarka galima uzsisakyti ir is ko pasirinkti, butu tikrai idomu, nes tiek geru dalyku prisiskaiciau... wub.gif

ai, tiesa, nusipirkau dazu plaukams, 150 ml, 49 lt, laiko 4-8 savaites, bet dar neisbandziau.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airona: 15 rugpjūčio 2007 - 11:19
Noreciau ir as pasidalinti patirtimi smile.gif buvau nesenai VCUP ir as pusipirkau paakiu krema nuo rauksliu 4u.gif nu tipo, profilaktiskai rolleyes.gif ir sampuna su dilgelemis. kainos dabar ten sumazintos, nes buvo uzmesta apie 40 % nuo kainu nete biggrin.gif

tai kremukas liuks biggrin.gif greitai susigeria, oda atrodo lygesne ir pamaitinta. o stai sampunas... mano plaukai ilgi ir sausi. tai toks jausmas, kad dar labiau sausina plaukus, o galai tai is vis kaip stagarai. pacia galva lygtai niezti, kazkoks keistas jausmas... Bet kadangi zinau, jog pereiti nuo chemijos i naturaluma uztrunka laiko, tai lauksiu, gal kas pasikeis tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurapde: 15 rugpjūčio 2007 - 21:31
QUOTE(laurapde @ 2007 08 15, 22:30)
Noreciau ir as pasidalinti patirtimi smile.gif  buvau nesenai VCUP ir as pusipirkau paakiu krema nuo rauksliu 4u.gif  nu tipo, profilaktiskai  rolleyes.gif  ir sampuna su dilgelemis. kainos dabar ten sumazintos, nes buvo uzmesta apie 40 % nuo kainu nete  biggrin.gif

tai kremukas liuks  biggrin.gif  greitai susigeria, oda atrodo lygesne ir pamaitinta. o stai sampunas... mano plaukai ilgi ir sausi. tai toks jausmas, kad dar labiau sausina plaukus, o galai tai is vis kaip stagarai. pacia galva lygtai niezti, kazkoks keistas jausmas...  Bet kadangi zinau, jog pereiti nuo chemijos i naturaluma uztrunka laiko, tai lauksiu, gal kas pasikeis  tongue.gif


tai kokios firmos priemones pirkai? 4u.gif kuriom būtent nuolaida? bigsmile.gif

o dilgėlių šampūnai, kiek žinau, būna riebesniem plaukam g.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri bandėte Logonos šampūną su bambukais g.gif
Atsakyti
Logonos pirkau viska. Nuolaidos sake pardaveja, kad beveik visiems produktams taikoma, reikia nueiti paziureti. Mat, nezinojau as del dilgeliu.. blink.gif o ir konsultante neko nepatare, kad gali but blogai schmoll.gif gaila. Aciu uz info, teks atiduoti draugems mirksiukas.gif
Papildyta:
Bitute32, girdejau, kad labai geras biggrin.gif reik paciai isbandyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurapde: 16 rugpjūčio 2007 - 14:27
Vaiku kosmetikos jau maciau i-netinej parduotuvej www.agu.lt pirkti.
Manau, bus patogu, ne Vln gyvenancioms....
Atsakyti
QUOTE(mamyteRasyte @ 2007 08 22, 13:28)
Vaiku kosmetikos jau maciau i-netinej parduotuvej www.agu.lt pirkti.
Manau, bus patogu, ne Vln gyvenancioms....


Seip tai sampuna su bambukais bandziau man patiko tieisog normalus sampunas ir tiek... o jei kazkuriai (neatsimenu tik kuriai) niezejo skalpa tai aisku geriau iskart pakeisti i kita nes reiskia yra kazkokia neteisinga reakcija...

Seip noriu apsidalinti savo ispudziais apie skaityta Ievas zurnala, kur jau gal antra karta aptariama ekologijos " mada". Tiesa pasakius pakraupau nuo tu tekstu, jau musu zurnalistes tokios tuscios bet kad kvailos tai enzinojau. Vistiek kazkuria prasme spauda yra visuomenes sazines dalis, gaila ir keista kai nesaziningai raso,a rba akivaizdziai nesupranta temu kurias gvildena. buvau sokiruota kad ekologija pristatoma kaip mada, kuri eina ir neisvengiamai praeis. Kitas dalykas ra tai, kad po tu straipsniu apie ekologija reklamuojamos labai "ekologiska" body shop ir occitane kosmetika. Seip as pries juos nieko neturiu bet kai apsiziuri i produktu sudeti tai body shop visai yra chemine o occitane dar apsiraiko viena skitas naturalus produktas bet tai tik keli produktai, o kainos yra daug kartu didesnes..
Atsakyti
QUOTE(Airona @ 2007 08 15, 12:17)
Mane domintu si galimybe... ar galetum placiau pasidalinti, gal jau zinai, kokia tvarka galima uzsisakyti ir is ko pasirinkti, butu tikrai idomu, nes tiek geru dalyku prisiskaiciau...  wub.gif

ai, tiesa, nusipirkau dazu plaukams, 150 ml, 49 lt, laiko 4-8 savaites, bet dar neisbandziau....  mirksiukas.gif


as irgi apziurejau kad nete kainos mazesnes verysad.gif bet jei siustis tai riekia moketi ir pasto islaidas ir kooperuotis netingeti... neabejoju jei kokios 3-ė mmaos nueitumem pirkti mazdaug vienu metu tai tikrai gautumem ir visus 20 proc nuolaidos tai tada nebeapsimoketu parsisiusti... k 4u.gif itas dalykas man varbus pauostyti kaip kvepia sampunai ar uzsitepti ant rankos krema o nete atigi niekaip to nepadarysi... biggrin.gif
ir seip as linkusi remti mazaji versla Lietubvoje, o kai pirkau moli ir dar keelta prekiu plius draugei dovanu tai man padare 10 proc. nuolaidos net neprasant... o dovana supakavo i linini balta maislei su kaspineliu... man labai buvo malonu padovanoti toki paketa ir originalu
reiktu paklausti ar negaletu supermamos mamoms daryti nuolaidu:) smile.gif smile.gif smile.gif

tiesa, ten atsirado
Atsakyti
taigi ir as pritariu. perku jai n-taji produkta, visuomet gaunu nuolaida.. taciau kazkiek gaunasi permokejimas blink.gif o jeigu gautume didesnes nuolaidas, neapsimoketu atsisiusti... nes i Lt atsisiusti jeigu uzsakymas 100 euru kainuoja 5 eurai, tad galima drasiai rolleyes.gif
Atsakyti