Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

QUOTE(ZBITKA @ 2012 11 11, 00:23)
user posted image

Nusipirkau per klaida Logonos kremine pudra ir labai patiko. Maskuoja nedaug, daugiau kaip kremas su spalva, bet puikiai kvepia, neriebina, nesausina odos, puikiai dengiasi (ne taip kaip kita turima Borjois Bio Detox kremine). Zodziu, labai patiko

Joa, apie sita girdejau daug gero..smile.gif bet jos Lietuvoje niekur nemaciau.
Atsakyti
QUOTE(Catrin @ 2012 11 11, 18:13)
Joa, apie sita girdejau daug gero..smile.gif bet jos Lietuvoje niekur nemaciau.


ne LT pirkau. siunciausi is Vokietijos mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kas naudojote Logona tušą VOLUME. Kažkada turėjau parastą Logonos tušą, tai dažė labai natūraliai. Įdomu koks yra Volume, ar ilgai išsilaiko?
Atsakyti
QUOTE(Catrin @ 2012 11 11, 19:13)
Joa, apie sita girdejau daug gero..smile.gif bet jos Lietuvoje niekur nemaciau.

Yra Biotekose 4u.gif
Atsakyti
Vakar išbandžiau Logonos bekvapį valomąjį pienelį veidui ir likau labai patenkinta thumbup.gif Nors mano oda sausa, bet pienelių iš esmės nemėgstu, kadangi po daugumos išlieka toks jausmas, kad oda gerai nenuvalyta. Tačiau šis nors ir iš pradžių pasirodė riebus, tačiau gerai nuvalo makiažą ir nusiplauna pats, palikdamas neišsausėjusią odą. Išbandžiau juo valyti akių makiažą, tai Hauschkos tušą nuvalė puikiai per porą sekundžių, bet truputį graužia akis, jei patenka į jas.

user posted image
Atsakyti
Ar yra lagonos kokiu stangrinanciu kuno kremu ar pan.? Maciau yra aliejus nuo celiulito, gal kuri bandete? smile.gif
Atsakyti
Ateinu pagirti siu Logona meginuku. Veido kremas su saltalankiais, tiko mano mirsiai odai, oda neblizga. Akiu kremo meginukas man kiek per silpnas, reikia didesnio drekinimo user posted image
Logona roziu naktinis kremas-irgi patiko, ne per daug riebus. Raso sausai odai, bet mano misriai odai nakciai pats tas
user posted image

Logona tropic kuno sviestas, patiko labai wub.gif wub.gif wub.gif Labai gerai maitina oda, patiko zymiai labiau negu neseniai subaigtas Lavera Macadamiju sviestas
user posted image
Atsakyti
Nemazai turiu sios kosmetikos, viskas patinka ir tinka, bet nusivyliau siuo ranku kremu http://www.violey.co...am_p_11764.html pasitepus lb malonus, greitai susigeria, bet visai nedrekina. Nusiplovus rankas jos tampa tokios sausos, kad atrodo jog apskritai nenaudociau jokio kremo. Man atrodo, kad jis tik istraukia dregme, o ne suteikia. Nezinau ar pabaigsiu iki galo g.gif
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2013 03 13, 08:01)
Nemazai turiu sios kosmetikos, viskas patinka ir tinka, bet nusivyliau siuo ranku kremu http://www.violey.co...am_p_11764.html pasitepus lb malonus, greitai susigeria, bet visai nedrekina. Nusiplovus rankas jos tampa tokios sausos, kad atrodo jog apskritai nenaudociau jokio kremo. Man atrodo, kad jis tik istraukia dregme, o ne suteikia. Nezinau ar pabaigsiu iki galo  g.gif



Sutepkit kojoms, ar kitoms kuno vietoms.. mirksiukas.gif
Atsakyti
gal sia duso zele naudojot, ar patiko?
user posted image
Atsakyti
Gal kas bandėte antakių pieštuką? Domintų atsiliepimai.
Atsakyti
QUOTE(*Martina* @ 2014 04 22, 22:06)
Gal kas bandėte antakių pieštuką? Domintų atsiliepimai.

Turėjau tą tamsesnės spalvos, man patiko smile.gif ir spalva ne per ryški (aš lietuviška šviesiai rudoji), ir laikė neblogai smile.gif Kaitaliojau su Sante pieštuku antakiams.
Atsakyti