Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

Sveika,

Maciau si krema pardej vienoj, tikrai tas pats - PUR cia vokiskai tas pats kas Free 4u.gif
QUOTE(asmodeja @ 2011 10 17, 11:57)
Sveikos merginos, gal gali man kas padeti, uzsisakiau logonos drekinanti krema free veidui, bet gavau toki kur ant dezutes parasyta vienoje puseje PUR, kitoje puseja FREE, ant pacios kremo tubeles, jau tik PUR is abieju pusiu. Taip ir nesupratau ar as gavau tai ko norejau ar nelabai  g.gif

Atsakyti
QUOTE(Catrin @ 2011 10 17, 19:31)
Sveika,

Maciau si krema pardej vienoj, tikrai tas pats - PUR cia vokiskai tas pats kas Free 4u.gif

Vadinas bereikalo apsaukiau zmogu kad ne ta atsiunte doh.gif reiks atsiprasyti blush2.gif Aciu jums
Atsakyti
Gal kas gali palyginti veido kremus su liepom ir su alijosium? Mano oda normali, siek tiek jautri, dabar noretusi labiau drekinancio kremo rolleyes.gif
Atsakyti
Ir gal zinot, is kur labiausiai apsimoka siustis i UK? 4u.gif
Atsakyti
siandien atejo is i herb logonos volume sampunas ir puskiamas kondicionierius su betainu. nekantrauju isbandyt. dar norejau purskiamos apsaugos nuo karscio plaukams bet siuo metu neturejo verysad.gif
Atsakyti
Kaip tas kondicionierius su betainu?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 05 30, 13:39)
Kaip tas kondicionierius su betainu?



geras. lengvutis. padeda issukuoti plaukus. siaip mano plaukams, kuriu saknys riebios ir galiukai sausi tinkamas, bet tada reikia kazko papildomai galiukams. daugiausiai naudoju vakare kudlom issukuoti (as issiplovus galva nesukuoju tada susibanguoja patys issukuoju tik vakare). biggrin.gif daug lengvia issisukuoja.
Atsakyti
Merginos, nelabai išmanau.. Gera čia Logona Naturkosmetik, Face Powder, Medium Beige 02 kaina ar ne? Neišmanau, iš kur geriau užsisakinėt. g.gif
Atsakyti
As turejau LOGONA ranku krema, bet man asmeniskai nepatiko.....jokio poveikio odai nejauciau ir keisto kvapo buvo........tai daugiau nieko ir nebandziau smile.gif
Atsakyti
user posted image

gal kas bandet logona plauku dazus g.gif g.gif g.gif
siaip labai patiko sie
user posted image
user posted image

dantu pasta labai gaivaus metu kvapo, bet svelni
ranku kremas greit susigere, malonaus kvapo, nepaliko lipnios pleveles blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos-gal kas bandėte šį kremą/šampūną?
http://www.violey.co...uli_p_4553.html
Mano labai jautri galvos oda, kažin kaip jis..
Atsakyti
user posted image

Nusipirkau per klaida Logonos kremine pudra ir labai patiko. Maskuoja nedaug, daugiau kaip kremas su spalva, bet puikiai kvepia, neriebina, nesausina odos, puikiai dengiasi (ne taip kaip kita turima Borjois Bio Detox kremine). Zodziu, labai patiko
Atsakyti