Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

aš šiandien nusipirkau Logonos šampūną silpniems plaukams su ekologišku kofeinu ir goji uogomis (Age Energy). nekantrauju išmėgint. gal kas bandėt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazoji_eglute @ 2011 04 07, 22:20)
beje uzmaciau, kad yra logonos molis. bandysiu vasara eksperimentuoti, ka gi reiskia plaukus plauti moliu:D, skamba ziauriai, bet kai isgirdau, kad imanoma galvos neplauti ir menesi ir plaukai puikiai atrodo ir susitvarko, tik aisku buna pereinamasis periodas, zinot, reik pabandyt, paziuresim kaip sis eksperimentas atrodys xixi:)

sako, tuomet labai pailsi galvos oda, plaukai. zodziu super gerai toks dalykas....ziuuuresim:) ar tikrai.


Neisivaizduoju kaip galima neplauti plauku menesi,juk ant ju prisikaupia nesvarumai,dulkes visokios doh.gif As maximum 6 dienas galiu istempti,kadangi galvos oda nesiriebaluoja tai susirisu kuoduka ir gerai viskas atrodo,bet cia buna labai retai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 15 balandžio 2011 - 16:48
Didelis pliusas Logonos paakiu geliui su rozem ir alavijais - malonus naudoti, turi momentinio "liftingo" efekta, nuima patinimus; bei alaviju prausikliui veidui - nebrangus, gerai ir svariai isplauna veida, tusa nuplanua (neekologiska, beje blush2.gif ). O taip pat turiu ir patenkinta esu Roziu purskiamu toniku - be alkoholio ir svelnus visiem odos tipams (nors mano oda misri, bet tas misriai odai su hamameliu man ne taip tiko, kaip su rozemis) Tai tiek smile.gif
Atsakyti
ieškau akių makiažo valiklio. gal kas bandėte tokį, ar gerai nuvalo tušą? kiek suprantu ekologiškas? ir kaina normali...
http://www.ekogrozis...ona-100-ml.html
Atsakyti
QUOTE(čikibari @ 2011 05 15, 13:47)
ieškau akių makiažo valiklio. gal kas bandėte tokį, ar gerai nuvalo tušą? kiek suprantu ekologiškas? ir kaina normali...
http://www.ekogrozis...ona-100-ml.html


as turiu - labai geras, negrauzia akiu, gerai nuvalo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ademara @ 2011 04 13, 13:05)
aš šiandien nusipirkau Logonos šampūną silpniems plaukams su ekologišku  kofeinu ir goji uogomis (Age Energy). nekantrauju išmėgint. gal kas bandėt?  smile.gif


Ademara, kaip patiko šampūnas? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(čikibari @ 2011 05 15, 14:47)
ieškau akių makiažo valiklio. gal kas bandėte tokį, ar gerai nuvalo tušą? kiek suprantu ekologiškas? ir kaina normali...
http://www.ekogrozis...ona-100-ml.html


Esu turėjusi senesnį Logonos akių makiažo valiklį. Kaip suprantu, ne taip seniai Logona keitė asortimentą. Tai nežinau, ar daug pasikeitė sudėtis, bet tas senasis tai man niekuo nesiskyrė nuo tiesiog aliejaus naudojimo akių makiažo valymui smile.gif Ir buvo be galo skalsus.
Atsakyti
gavau taip ilgai noreta ir laukta Logonos TROPIC kuno sviesta... Nu jau isivaizdavau pasakiskai tropini kvapa.... BET. Nezinau, gal cia man tik taip, bet kvapas visai visai nesuzavejo.... Kazkoks wacko.gif swoon.gif Pats sviestas puse velnio, ir riebus, ir tepas gerai, ir susigeria nu bet kvapas nors nusisauk doh.gif O galiojimas to sviesto tai geras ax.gif
Atsakyti
Gal žinote kur prekiauja Logona blaktienų tušais? 4u.gif
Atsakyti
Pora kart panaudojau naujaji prausikli su gasulo moliu ir paciulem. Patiko, labai svariai prausia, siek tiek grauzia,jei ilgiau masazuoju (grauzia zona ties smakru ir aplink llupas,kitur - ne ), visumoj labai malonus jausmas nusiprausus, nenaudosiu per diena 2k, nes bus per stiprus, bet kai norisi gilesio valymo, kaiptik tik, taigi planuoju naudotis 1 k dienoj, rytais. Kitos rusies, kur sausai odai, turetu buti svelnesnis.
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2011 04 15, 16:47)
Neisivaizduoju kaip galima neplauti plauku menesi,juk ant ju prisikaupia nesvarumai,dulkes visokios  doh.gif As maximum 6 dienas galiu istempti,kadangi galvos oda nesiriebaluoja tai susirisu kuoduka ir gerai viskas atrodo,bet cia buna labai retai.



esme tokia: kad po mazdaug savaites, galvos oda pradeda keistis, ir tas riebalas tieasiog dingsta;)
beje, tai labai sveika galvos odai.
Kadangi mus taip veikia reklama ir tokia yra nusistovejusi norma, tuo patiketi net ir man paciai yra tiesiog sunku, bet taip yra.
smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mazoji_eglute @ 2011 08 11, 15:25)
esme tokia: kad po mazdaug savaites, galvos oda pradeda keistis, ir tas riebalas tieasiog dingsta;)
beje, tai labai sveika galvos odai.
Kadangi mus taip veikia reklama ir tokia yra nusistovejusi norma, tuo patiketi net ir man paciai yra tiesiog sunku, bet taip yra.
smile.gif


beje man atrodo, kad cia as rasiau ta zinute:), bet, deja, per vasara nepavyko man sio eksperimento igyvendinti, labai gaila, nes teko dirbti, ir su skarute po ofisa juk nevaikstinesi:)

taciau buvau issiplovus pora kartu, supratau, kad mhm reikia laiko priprasti. bet man tokie eksperimentai patinka, ypatingai patinka tai, ka reklama naudoja kaip ginkla. Plaukis galva kiekviena diena, nes kitaip feee ir pan. ir t.t.. naudok tik perspirantus, neduok dieve nukris lasas prakaito....o kad ta prakaita ten uzkemsa ir bala zino kas su tuo organizmu tuomet vyksta, tai ...reklamai nesvarbu...smile.gif
As kalbu, taip smirdet nereikia, tam yra vanduo, muilas ir tinkamos bei geros priemones. bet jos yra:) ir nebutinai tai yra tai kas mums yra kemsama i galva:)! skauda galva isgerk paracetamolio:) ir pan. atrodo nieko tokio, bet cia ir slypi musu amziaus probleme, tableteje nuo visko. tik ne nuo realybes....smile.gif vat, sori, kad cia issiliejau.smile.gif

del to as esu uz naturalius eksperimentus ir manau, kad jeigu zmogus prausiasi galva moliu, geliu milteliais ar soda - tai didelis bravo, nes jis gali atsilaikyti pries visa sio amziaus brieda. Tai yra isties didelis ivykis. Netgi sioks toks pasiekimas.biggrin.gif rimtai...wink.gif
Atsakyti
šampūnai neblogi, labiausiai iš turimų patiko bambukinis, kreminis.
su medumi kiek pašiaušia, pasausina plauką, citrinų-melisų taipogi, bet niekad nestebindavo tai, priimdavau kaip už normą. ilgaiu pratestavus bambukinį, kuris nepalieka plaukų pasišiaušusių, išsausėjusių, galiu pasakyti, kad riebios galvos odos geriau jau nenusausinti smile.gif kadangi plaukai tapačios išvaizdos išsilaiko tiek pat, o ir tokio šoko plaukams nėra, kuomet negali drąsiai šukuotis neraudama plaukų doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal gali man kas padeti, uzsisakiau logonos drekinanti krema free veidui, bet gavau toki kur ant dezutes parasyta vienoje puseje PUR, kitoje puseja FREE, ant pacios kremo tubeles, jau tik PUR is abieju pusiu. Taip ir nesupratau ar as gavau tai ko norejau ar nelabai g.gif
Atsakyti