Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

QUOTE(liepa27 @ 2011 01 31, 13:47)
4u.gif o gal zinote,kur Kaune ji nusipirkti,skambinau i viena parduotuve,tai sake-naujove ir dar neturi jo g.gif

Aha, zinau, kad jis visai naujas, tik pasirode. As pirkau ne LT. Smulkiau i AZ parasysiu 4u.gif
Atsakyti
gal yra bandziusiu Logona spalva teikiancius sampunus?
user posted image
labai reik atsiliepimu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2011 01 12, 14:28)
Pagaliau radau tinkanti mano plaukams sampuna - Logona su akacijomis. Nu labai svelnus, smarkiai purina plaukus. Mano galvos oda labai jautri ir nieztinti, kiek prisikankinau bandydama sampunus, tai negaliu atsidziaugt pagaliau radus gera  thumbup.gif  wub.gif

Ejau ir as pirkti tokio sampuno,o nusipirkau su alijosiumi ir verbena doh.gif lotuliukas.gif
Na...net nezinau,ka ir pasakyti,manau isplauna gerai,man ir kvepia skaniai,naudojasi gana taupiai,patiko jo tekstura,toks gelinis,net nemoku nupasakoti.
Tai pirmasis sampunas is eko serijos-o geriausias pastebejimas-kad nesausina kaktos odos,kuri suslampa plaunant galva,nes seniau iskart turejau tepti kremu,tai reiskias ,kad tie "senesni"mano sampunai taip pat sausindavo ir galvos oda,
uztat ir ieskau,kad maziau dirgintu oda,butu purus ir sveiki plaukuciai,. rolleyes.gif
LT -Logona su akacijom ir as nemaciau,gal kartais butu UK?(gal Brno pasidalins info cia,arba i az,aciukas 4u.gif )
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2011 01 31, 13:47)
4u.gif o gal zinote,kur Kaune ji nusipirkti,skambinau i viena parduotuve,tai sake-naujove ir dar neturi jo g.gif


Biotekos krautuveleje Kauno Akropolyje - visas Logonos asortimentas yra wink.gif
Atsakyti
Aš Biotekos krautuvėlėk smagiai apsipirkau savaitgalį..
Pirkau veido prausiklį su alijošium, tai jo konsistencija super, kvapas labai malonus ir puikiai jauiuosi juo nusiprausus veidą.
Dar pasiėmiau tos pačios serijos ir veido scrub'ą.
Toliau rožių tonikas..irgi labai patiko (su purkštuku).
Ir kremą su liepų ekstraktu (normaliai odai). Irgi geriausi atsiliepimai.
Džiaugiuosi atradus priemones..Bent jau kol kas..
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 04 16, 23:07)
o as pasiguosiu, kad nusivyliau logona kreminiais dazais blush2.gif dar tik pora savaiciu esu nusidaziusi, bet spalva jau nusiplove unsure.gif galva net ne kiekviena diena plaunu, o 3k. per savaite, tai vat. nebent sie dazai tinka dazyti tik anksciau su cheminiais dazais nedazytus plaukus g.gif

o jusu sviesus plaukai ar tamsus?smile.gif
Atsakyti
Gal galite parasyti kuriuose parduotuvese Vilniuje galima isigyti ju produkcija?
Atsakyti
Nusipirkau si ranku krema

user posted image

ir nelikau juo suzaveta,tikejausi skanaus vaniles kvapo,bet jis trenkia prarugusiu vaniliniu jogurtu su laseliu alkoholio wacko.gif Pasitepus is pradziu jauciasi lipnumas,bet veliau susigeria ir visai nieko,taciau drekinti galetu ir stipriau,zodziu sunaudosiu,bet daugiau nekartosiu.
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2011 03 31, 20:39)
Nusipirkau si ranku krema

user posted image

ir nelikau juo suzaveta,tikejausi skanaus vaniles kvapo,bet jis trenkia prarugusiu vaniliniu jogurtu su laseliu alkoholio  wacko.gif Pasitepus is pradziu jauciasi lipnumas,bet veliau susigeria ir visai nieko,taciau drekinti galetu ir stipriau,zodziu sunaudosiu,bet daugiau nekartosiu.


Turėjau tokio kvapo dušo žėlę. Tai galiu paantrinti, kad kvapas keistokas ir nesužavėjo schmoll.gif . Pati dušo žėlė taip pat prastoka, trūksta drėkinimo, išdžiovina odą.
Atsakyti
QUOTE(Linute*** @ 2011 03 28, 16:47)
Gal galite parasyti kuriuose parduotuvese Vilniuje galima isigyti ju produkcija?



Vilniuje Klaipedos g. Biotekoje tikriausiai didziausias asortimentas logonos yra.wink.gif

Papildyta:
QUOTE(Agile @ 2011 04 01, 09:00)
Turėjau tokio kvapo dušo žėlę. Tai galiu paantrinti, kad kvapas keistokas ir nesužavėjo  schmoll.gif . Pati dušo žėlė taip pat prastoka, trūksta drėkinimo, išdžiovina odą.



nepykit:), bet man tas buten praruges kvapas nu taip patinka, lyg kefyro su vanile. bet as nuo jo tiesiog kaifuoju. turejau kuno losjona - rudeni man buvo per lengvas, bet kvapas super:)!

cia gal tik man taip....

man ten kazkoks prieskonis yra, kuris taip mmmm....
Atsakyti
QUOTE(mazoji_eglute @ 2011 04 01, 20:57)
nepykit:), bet man tas buten praruges kvapas nu taip patinka, lyg kefyro su vanile. bet as nuo jo tiesiog kaifuoju. turejau kuno losjona - rudeni man buvo per lengvas, bet kvapas super:)!

cia gal tik man taip....

man ten kazkoks prieskonis yra, kuris taip mmmm....


Na juk zmoniu skoniai skiriasi,man uostatnt krema is tuteles dar nieko,bet kai pradedu teptis rankas tai ne ne ne biggrin.gif
Atsakyti
beje, plaunu galva dabar su dilgeliu sampunu. galvojau po jmo, bus hm....bet so far so good.

Geline tekstura buvo is pradziu baisiai keista. Na mano plaukai niekad nebuvo itin itin reiklus. taciau as galiu plauti net ir be kondicionieriaus. Kai varciau buteliuka pirma karta rankose, galvojau, nu jau sio daikto be kondicionieriaus tikriausiai niekaip. pirma karta naudojau kondicionieriu, antra irgi, trecia nebeprireike ir jau kuris laikas kaip plaunu tik sampunu, plaukai minksti minksti, zvilga, purus.

Nieko blogo negaliu pasakyti ivertinimas 5 is 5:)

!!!

P.s. pries tai girdejau kazkokiu nuogirdu, oi sausina plaukus, neimanoma plautis ir pan. ogi nieko panasaus.....

P.p.s. as plauku nedazau ir niekaip kitaip chemiskai ju nealinu ir siaip mano plaukai stori ir tvirti.

beje uzmaciau, kad yra logonos molis. bandysiu vasara eksperimentuoti, ka gi reiskia plaukus plauti moliu:D, skamba ziauriai, bet kai isgirdau, kad imanoma galvos neplauti ir menesi ir plaukai puikiai atrodo ir susitvarko, tik aisku buna pereinamasis periodas, zinot, reik pabandyt, paziuresim kaip sis eksperimentas atrodys xixi:)

sako, tuomet labai pailsi galvos oda, plaukai. zodziu super gerai toks dalykas....ziuuuresim:) ar tikrai.
Atsakyti