Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

QUOTE(Amellie @ 2010 04 03, 22:04)
Iš visko, ką bandžiau natūralių priemonių, tai rodos, kad geriausias kremas mano odai - jokio kremo doh.gif

drinks_cheers.gif net kai kazkiek pasauseja oda, nezinau ka cia pasitepus, nes niekas netinka, tai spjaunu ir kenciu, kol pati dregme atgaus doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ar kas bandet Logonos serveteles makiazui valyti? kokie atsiliepimai? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sultry: 04 balandžio 2010 - 19:33
buvo nuolaida tai prigriebiau rasulo moli ir kaolino moli. smalsu bus isbandyti. zadu naudoti kaip veido kaukes , bet pabandysiu ir plaukams plauti. ar yra isbandziusiu siuos produktus?
dar pasiemiau plauku tonika skirta vyrams lotuliukas.gif , bet pagalvojau kad sueis ir man bigsmile.gif

isbandziau vaikiska sampuna su medetkom, tai galiu pasakyti kad jis tikrai svelnesnis nei pvz. sampunas rudaplaukems su spalva, netaip sausina plauka , bet vistiek plaukai buna siurkstus.
Atsakyti
http://www.ekolinija...ogona-10ml.html gal yra bandziusiu? kaip tekstura ir pati spalvyte, neparlamutrine? smile.gif
Atsakyti
Logona Loose Powder - gal kas turi atsiliepimu?
Atsakyti
QUOTE(ambicija @ 2010 09 10, 18:55)
http://www.ekolinija...ogona-10ml.html gal yra bandziusiu? kaip tekstura ir pati spalvyte, neparlamutrine?  smile.gif

Turiu tik kitokios spalvos. Maniškis visai be blizgučių, visai nieko, bet yra ir malonesnių iš natūr kosmetikos smile.gif
Atsakyti
Gal kas žinosite - LOGONA kokosų aliejus rafinuotas ar nerafinuotas? smile.gif
Atsakyti
Sveikos! Gal galite patart kur galima nusipirkt Logona dazus plaukam? Turiu omeny miltelius,spalva Brown Umbra.
Papildyta:
Visai pamirsau smile.gif Vilniuje! arba nebent siuntimu uz padoria siuntimo kaina,nes pvz. ebay praso uz siuntima beveik tiek pat kiek kainuoja patys dazai.
Atsakyti
turiu logona oriental duske, tai daugiau nepirkciau, sausina, be to antroj vietoj pagal sudeti alkoholis, tiesiog jauciasi alkoholio kvapas schmoll.gif tos pacios serijos kuno sviestas turetu but geras, kiek esu bandzius nuo seses, o savojo dar nepradariau, noriu subaigt kitus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveliina: 23 spalio 2010 - 20:24
user posted image

Turiu toki Logona skysta muila, nesu juo patenkinta. Vien del to,kad skystas kaip vanduo, galima sakyti ,,bega is ranku", vienu paciu niekaip nenusiprausi kuno,o jei ant kempines ar pirstiniu uzpilu,tada puiku. Siaip puikiai putoja,nesausina odos, gaivus kvapas zolinis toks. Nurodyta,kad tai skystas muilas,bet nepabijojau naudoti kunui prausti,nes visgi sertifikuotas eko gaminys, nemanau,kad ka blogo padarytu.
Atsakyti
Pagaliau radau tinkanti mano plaukams sampuna - Logona su akacijomis. Nu labai svelnus, smarkiai purina plaukus. Mano galvos oda labai jautri ir nieztinti, kiek prisikankinau bandydama sampunus, tai negaliu atsidziaugt pagaliau radus gera thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2011 01 12, 14:28)
Pagaliau radau tinkanti mano plaukams sampuna - Logona su akacijomis. Nu labai svelnus, smarkiai purina plaukus. Mano galvos oda labai jautri ir nieztinti, kiek prisikankinau bandydama sampunus, tai negaliu atsidziaugt pagaliau radus gera  thumbup.gif  wub.gif

4u.gif o gal zinote,kur Kaune ji nusipirkti,skambinau i viena parduotuve,tai sake-naujove ir dar neturi jo g.gif
Atsakyti