Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2010 03 11, 17:37)
kt karta pabandyk Oriental kvapa, bent man jis uz tropika svelnesnis, lengvesnis smile.gif


Oriental berods esu meginusi,tai nepatiko. Jei nieko nepainioju,aisku g.gif nes,kiek pamenu 2 kvapu rusys yra: tropinis ir oriental.
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 25 @ 2010 03 11, 17:37)
kt karta pabandyk Oriental kvapa, bent man jis uz tropika svelnesnis, lengvesnis smile.gif


o prekybos vietoj galima pauostyt juos abu? g.gif
Atsakyti
NUSISAUSIU.
skaitau ir nesuvokiu, kur perkat sia kosmetika, konkreciai, tai logonos kuno sviesta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolių Delčia @ 2010 03 11, 17:31)
NUSISAUSIU.
skaitau ir nesuvokiu, kur perkat sia kosmetika, konkreciai, tai logonos kuno sviesta doh.gif

ogo kaip drastiskai bigsmile.gif
vilniuje yra panoramoje, bioboutique.
ir siand maciau G9 sarmoje ispakuota, bet dar i prekyba "nepaleista" logona thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 03 11, 19:39)
ogo kaip drastiskai  bigsmile.gif
vilniuje yra panoramoje, bioboutique.
ir siand maciau G9 sarmoje ispakuota, bet dar i prekyba "nepaleista" logona  thumbup.gif

group.gif aciu
bet kainos, kiek girdejau, labai net nemazos.pan. kaip tbs sviestai?
Atsakyti
QUOTE(Obuolių Delčia @ 2010 03 11, 18:46)
group.gif aciu
bet kainos, kiek girdejau, labai net nemazos.pan. kaip tbs sviestai?

aga, sviestas 59 lt verysad.gif duso zele 30 lt verysad.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 03 12, 11:10)
aga, sviestas 59 lt  verysad.gif  duso zele 30 lt verysad.gif
4u.gif

200ml? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolių Delčia @ 2010 03 14, 11:05)
200ml? smile.gif


nezinau kaip duso zele, bet sviesto, tai taip, 200 ml smile.gif
Atsakyti
Ar naudojat kuri vienos serijos (oriental, tropic) priemones? Juk kvapai turėtų būti vienodi, pvz. tropic kūno sviesto ir duškės, ir pan. Logiška. Ar ne? unsure.gif
Bet man tropic dušo želė kvepia ne taip pat kaip kūno sviestas unsure.gif šio kvapas labai patiko, galima sakyt tik dėl to ir pirkau tą duškę, o kvapas tai ne tas doh.gif
Atsakyti
Išbandžiau logonos tušą, tai tikrai labai natūraliai dažo. Na bet man, kaip ilgesnį laiką nesidažiusiai, pats tas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Placebo. @ 2010 03 27, 23:10)
Bet man tropic dušo želė kvepia ne taip pat kaip kūno sviestas unsure.gif  šio kvapas labai patiko, galima sakyt tik dėl to ir pirkau tą duškę, o kvapas tai ne tas doh.gif

Taip, kvapai yra nevienodi. Aš turiu tropic šveitiklį, tai jame tik saldumas jaučiasi, bet tikrai ne toks kaip kūno sviesto 4u.gif
Atsakyti
Atėjau parašyt atsiliepimą apie Logona mėtinį kremą veidui. žodžiu jis man lygiai toks pats, kaip buvo Altera su mėtomis, tik keletą kartų brangesnis biggrin.gif jaučiasi ant veido, kad yra užteptas, padengia veidą lyg tokia plėvele, po kiek laiko išlenda blizgesys ir riebumas. Iš visko, ką bandžiau natūralių priemonių, tai rodos, kad geriausias kremas mano odai - jokio kremo doh.gif
Atsakyti