Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

Neseniai isigyjau logona sampuna su ginkmedziu ir galiu tik pagirti - plaukai minksti, purus - ko labiausiai bijojau kad apsunkins plaukus ka dazniausiai padaro drekinamieji sampunai bet sitas atvirksciai thumbup.gif
Atsakyti
Dar keleta kartu testavau Logonos krempudra,tai jau tokia tragiska pasirode doh.gif tepasi plemais,niekaip neimanoma jos lygiai paskirstyti! Akiu zonoj i rauksleles subega ir jos palieka tamsesne,visa pudra tokia kaip atsokusi nuo odos ,nesusigeria(gal todel,kad manoji misri?bet pardaveja sake,kad tikti turi).
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 01 10, 15:55)
Dar keleta kartu testavau Logonos krempudra,tai jau tokia tragiska pasirode doh.gif  tepasi plemais,niekaip neimanoma jos lygiai paskirstyti! Akiu zonoj i rauksleles subega ir jos palieka tamsesne,visa pudra tokia kaip atsokusi nuo odos ,nesusigeria(gal todel,kad manoji misri?bet pardaveja sake,kad tikti turi).


Turejau Logona krempudros meginuka-tai irgi sunkiai pasiskirste ir susigere g.gif
Atsakyti
O kokie atsiliepimai apie šį kremą ? Ar jis tinka žiemai? 4u.gif
Atsakyti
Gal kas žino, kur gauti LOGONA kremo mėninėlių?O gal kas galėtų pabandymui parduoti tokį kremą ? ax.gif
Atsakyti
gal kas naudojo LOGONA kauke riebiai odai http://www.ekolinija...ona-2x75ml.html
domina atsiliepimai smile.gif
Atsakyti
sveiki ,as isbandziau LGONA HAIR COLOR tai man visai nenudaze zilu schmoll.gif o ir tap jokio atspalvio nedave tik gal kiek pgyvino ,2 val prabuvausu maiseliu ant galvos... ir nieko blink.gif
Atsakyti
QUOTE(NIDCKA @ 2010 01 20, 16:38)
sveiki ,as isbandziau LGONA HAIR COLOR tai man visai nenudaze zilu schmoll.gif  o ir tap jokio atspalvio nedave tik gal kiek pgyvino ,2 val prabuvausu maiseliu ant galvos... ir nieko blink.gif

mano atsiiepimaivisiskai tokie patys schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(gatinha2 @ 2009 11 11, 17:24)
as ir sia turiu, tai man kol kas ji geriausia is visu triju bandytu nat. kosmetikos  ax.gif (Bandziau laveros sensitive basis ir laveros kauke su rozemis)

O man Lavera rožių kaukė labiau patiko. ax.gif Aš dar ne tiek ir daug natūralių kaukių bandžius, tai gal per daug tikiuosi iš jų.
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 12 29, 23:12)
wink.gif+-->
QUOTE(Simse wink.gif)
O šios kosmetikos mėginukų būtų galima kur nors gauti? 4u.gif

turi meginuku CUP'e mirksiukas.gif



Meginuku, tai turi, bet pardaveja... Nezinau kaip kosmetika, bet aptarnavimas nesugunde ka nors bandyti ax.gif Gal darbo pabaiga buvo, gal kazka, bet nemaloniai pasijauciau uzkalbinus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lamma @ 2010 02 11, 20:25)
u, tai turi, bet pardaveja... Nezinau  kaip kosmetika, bet aptarnavimas nesugunde ka nors bandyti  ax.gif  Gal darbo pabaiga buvo, gal kazka, bet nemaloniai pasijauciau uzkalbinus  smile.gif

Ne tau vienai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2010 01 20, 00:41)
gal kas naudojo LOGONA kauke riebiai odai http://www.ekolinija...ona-2x75ml.html
domina atsiliepimai  smile.gif

kazkada buvau nusipirkusi.. tai pasirode seip sau.. valomojo poveikio nepastebejau, tokia labiau gaivinanti buvo biggrin.gif
Atsakyti