Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

QUOTE(Svietulka @ 2007 07 31, 19:01)
Na, pasiskaiciau ir as pagaliau, ka apie mus pirkejos sneka smile.gif  siaip esu pardaveja ir malonu girdet, kad musu pastangos itikinti, kad kosmetika tikrai gera ir verta tu pinigeliu, atrodo neliko bevaises smile.gif  siaip tikrai galima daug papasakot, kai prieinat, tai nebijokit tik klaust! biggrin.gif  4u.gif  Stengsimes pasiulyt tai, kas geriausia rolleyes.gif

Apie plauku prieziura uzklausiau "Sante" temoj, tai dabar cia uzklausiu jusu apie kuno ir veido prieziura, aisku, jeigu jums nesunku bus atsakyt 4u.gif

Nesuprantu nuo ko, bet mano blauzdu oda keista, ar ji sausa, ar kas jai yra, nezinau...Oda kazkokia blizganti, "issitampiusi", manau sausa. Nesuprantu nuo ko. Ar nuo depiliaciniu kremu ir putu, kuriu jau seniai nenaudoju, ar nuo Johnsons losjono, kurio jau irgi seniai nenaudojau. Baisiausia, kad jokios priemones ar kremai nepadeda. Isnaudojau visa 200ml Avene Trixera losjona, skirta labai sausai odai, bet nieko verysad.gif Viskas kaip buve verysad.gif Kaip man susigrazinti grazia oda? Gal reiktu kazko drekinancio + stangrinancio? g.gif Bet as dar labai jauna... unsure.gif Ir dar... blush2.gif Ar turit ko nors po skutimosi sudirgusiai odai? Ar specialiai priemoniu nera? Gal galima logonos kuno sviestu tept?

Taip..o dabar apie veida... blush2.gif Mano odos tipas misrus, labiau i sausuma. Nusiprausus po dusu nemalonus jausmas, atrodo isdziovina oda labai, o pasitepus kremu, ji parausta... unsure.gif Mano oda plona ir balta, tai matosi visokie paraudimai. Koki krema geriau pasiulytumet: raminanti koki ar drekinanti? g.gif Ir veido odos spalva tokia netolygi su mazais paraudimais, o pasitepus kokiu kremu, kaip jau sakiau, tie paraudimai tik dar labiau isryskeja.. unsure.gif


Uzverciau jus klausimais, tikiuosi nepatingesit atsakyti issamiai blush2.gif nes as jau pavargau klaidzioti nuolatinese paieskose... blush2.gif 4u.gif Aciu
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 07 31, 23:41)
Apie plauku prieziura uzklausiau "Sante" temoj, tai dabar cia uzklausiu jusu apie kuno ir veido prieziura, aisku, jeigu jums nesunku bus atsakyt 4u.gif 

Nesuprantu nuo ko, bet mano blauzdu oda keista, ar ji sausa, ar kas jai yra, nezinau...Oda kazkokia blizganti, "issitampiusi", manau sausa. Nesuprantu nuo ko. Ar nuo depiliaciniu kremu ir putu, kuriu jau seniai nenaudoju, ar nuo Johnsons losjono, kurio jau irgi seniai nenaudojau. Baisiausia, kad jokios priemones ar kremai nepadeda. Isnaudojau visa 200ml Avene Trixera losjona, skirta labai sausai odai, bet nieko  verysad.gif  Viskas kaip buve verysad.gif  Kaip man susigrazinti grazia oda? Gal reiktu kazko drekinancio + stangrinancio?  g.gif Bet as dar labai jauna... unsure.gif  Ir dar... blush2.gif  Ar turit ko nors po skutimosi sudirgusiai odai? Ar specialiai priemoniu nera? Gal galima  logonos kuno sviestu tept?

Taip..o dabar apie veida... blush2.gif  Mano odos tipas misrus, labiau i sausuma. Nusiprausus po dusu nemalonus jausmas, atrodo isdziovina oda labai, o pasitepus kremu, ji parausta... unsure.gif  Mano oda plona ir balta, tai matosi visokie paraudimai. Koki krema geriau pasiulytumet: raminanti koki ar drekinanti?  g.gif  Ir veido odos spalva tokia netolygi su mazais paraudimais, o pasitepus kokiu kremu, kaip jau sakiau, tie paraudimai tik dar labiau isryskeja.. unsure.gif 
Uzverciau jus klausimais, tikiuosi nepatingesit atsakyti issamiai blush2.gif  nes as jau pavargau klaidzioti nuolatinese paieskose... blush2.gif  4u.gif  Aciu


na, reiktu bandyt sviesta dazniau tept ir gerai imasazuot, turim ir nauju sviestu beje smile.gif va, o siaip tai tiesiog galima daznai tepti riebiai drekinamaisiais-maitinamaisiais kremais arba isvis naudot aliejuka ir ji gerai itrinti. yra pas mus dar toks kremukas weledos,skirtas labai sausai arba naudoti ziema, na, jis siaip kudikiu, bet tinka visiems,girdejau apie ji tik gerus atsiliepimus, kad net ir sunkiais atvejais padedavo butent jis mirksiukas.gif del veido,tai turim krema labai jautriai, alergiskai odai ir turim nauja krema, skirta misriai veido gydyti, maitinti, jo sudetis labai nebloga ir kiek skaiciau turi ramuneliu, kurios kaip zinia gydo uzdegimus visokius odos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 07 24, 17:32)
na nezinau, zodziu sake, kad beveik nesiskiria, tik kad kaina skiriasi...



Kiek as suprantu kainu skirtumas kuomet jis toks nedidelis priklauso ne tik nuo pacio produkto kokybes bet pavyzdziui gali buti nuo ipakavimo brangumo, brendo garsumo ar tiesiog talpos, Logonos talpos didesnes nei santes bent jau sampunuose. o as pirkau mango kauke plaukams, santes tai ji buvo brangesne nei Logonos ir vose ne visais dvidesimt litu (kainu tiksliu neprisimenu), man patiko, ja galima naudoti ir kaip kauke ir kaip nkondicionieriu bet uz tokius pinigus as naudoju kaip kauke kas antra plovima.
Atsakyti
QUOTE(pauliukomama @ 2007 08 02, 23:31)
Kiek as suprantu kainu skirtumas kuomet jis toks nedidelis priklauso ne tik nuo pacio produkto kokybes bet pavyzdziui gali buti nuo ipakavimo brangumo, brendo garsumo ar tiesiog talpos, Logonos talpos didesnes nei santes bent jau sampunuose. o as pirkau mango kauke plaukams, santes tai ji buvo brangesne nei Logonos ir vose ne visais dvidesimt litu (kainu tiksliu neprisimenu), man patiko, ja galima naudoti ir kaip kauke ir kaip nkondicionieriu bet uz tokius pinigus as naudoju kaip kauke kas antra plovima.



Pati su savim dialoguoju:))))

Pirkau vakar Logonas molio sampuna... atradimas... man atrodo bus bestselleris
is pradziu atrode kad smelio trynu i plaukus nes tikrai neputoja visai... bet isplovus plaukai labai svarus, purus... gaila nenaudojau kondicionieriaus reikes nusiprikti nes galai tai biski kaip stagarai riekia sudrekinti.
Siulau pabandyti kieno riebus prie saknu ir sausi galai...
Svietulka, o ka naudoti ilgiems sausiems plaukams?
Atsakyti
QUOTE(pauliukomama @ 2007 08 05, 19:06)
Pati su savim dialoguoju:))))

Pirkau vakar Logonas molio sampuna... atradimas... man atrodo bus bestselleris
is pradziu atrode kad smelio trynu i plaukus nes tikrai neputoja visai... bet isplovus plaukai labai svarus, purus... gaila nenaudojau kondicionieriaus reikes nusiprikti nes galai tai biski kaip stagarai riekia sudrekinti.
Siulau pabandyti kieno riebus prie saknu ir sausi galai...
Svietulka, o ka naudoti ilgiems sausiems plaukams?



Noreciau irgi pagirti sia kosmetika, isbandziau keleta daikciuku ir labai susizavejau. O viskas prasedejo nuo to, akd drauge dave pabandyti pora meginuku, kuriuos buvo gavusi toj parduotuveleje, du skirtingu kvapu sviestai kunui... man laabai aptiko ir as snusipirkau tropic sveista... naudoju ant koju nes jos labai dziusta ir pedos ir koju priekis iki keliu, ir oda apsidare duag grazesne, taip pat tepu alkunes kad suzvelenetu, mano siurkscios ranko ir jas tepu... o mano drauge kuri irgi turi toki apti isistepe veida... nors veidui sis kremas neskirtas bet sake viskas buvo ok... taigi galima pasitiketi... moli labai noretusi isbandyti nes irgi palukai riebus prie saknu bets ausi galiukai... nusipirksiu...
Atsakyti
Na apžiūrėjau tą molį, bet man įtarimas kad visai nusausės plaukų galiukai
tada unsure.gif

Mačiau akių makiažo valiklis jau pasirodė, alijinio pagrindo, kažin gal kuri bandėte g.gif
Atsakyti
QUOTE(florasaskija @ 2007 08 07, 00:24)
Noreciau irgi pagirti sia kosmetika, isbandziau keleta daikciuku ir labai susizavejau. O viskas prasedejo nuo to, akd drauge dave pabandyti pora meginuku, kuriuos buvo gavusi toj parduotuveleje, du skirtingu kvapu sviestai kunui... man laabai aptiko ir as snusipirkau tropic sveista... naudoju ant koju nes jos labai dziusta ir pedos ir koju priekis iki keliu, ir oda apsidare duag grazesne, taip pat tepu  alkunes kad suzvelenetu, mano siurkscios ranko ir jas tepu... o mano drauge kuri irgi turi toki apti isistepe veida... nors veidui sis kremas neskirtas bet sake viskas buvo ok... taigi galima pasitiketi... moli labai noretusi isbandyti nes irgi palukai riebus prie saknu bets ausi galiukai... nusipirksiu...

ar labai sausa tavo koju oda buvo? g.gif maniski baisiai sausa, reikia kazkaip atstatinet, bet niekas nepadeda, galvoju pirkti sita sviesta... g.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 08 07, 19:06)
ar labai sausa tavo koju oda buvo? g.gif  maniski baisiai sausa, reikia kazkaip atstatinet, bet niekas nepadeda, galvoju pirkti sita sviesta... g.gif

Taip koju oda buvo suasa bet as klabu ne apie ****** o apie kojas iki keliu priekyjo jos isauseja ir niekas nepadeda, tai as jau ta sviesta nusirpikau ten pasirodo dar visokaiusiu Santes sviestu yra, labai gerai susigeria ir oda ne tokia sausa, paziuresime ar bus koks nors gydomaisis efektas...
Papildyta:
QUOTE(florasaskija @ 2007 08 10, 08:57)
Taip koju oda buvo suasa bet as klabu ne apie ****** o apie kojas iki keliu priekyjo jos isauseja  ir niekas nepadeda, tai as jau ta sviesta nusirpikau  ten pasirodo dar visokaiusiu Santes sviestu yra, labai gerai susigeria ir oda ne tokia sausa, paziuresime ar bus koks nors gydomaisis efektas...



laba diena, ar kas nors bandete moliu plauti galva... ar patiko...? g.gif
Atsakyti
isbandziau kuno pienelio su aloe ir laimu meginuka, tai jis labai skystas, is pradziu pasirode nieko kaip vasarai lengvas, bet po valandos supratau kad visai nepadrekino(gal del to kad jame daug alkoholio? g.gif ) kvapas citrusiniu vaisiu man nelabai, bet gal po 10min isgaravo visiskai
Atsakyti
QUOTE(florasaskija @ 2007 08 10, 08:58)
Taip koju oda buvo suasa bet as klabu ne apie ****** o apie kojas iki keliu priekyjo jos isauseja  ir niekas nepadeda, tai as jau ta sviesta nusirpikau  ten pasirodo dar visokaiusiu Santes sviestu yra, labai gerai susigeria ir oda ne tokia sausa, paziuresime ar bus koks nors gydomaisis efektas...

tai as supratau, kad kalba eina apie blauzdas irnesakyk.gif
Atsakyti
aš irgi užsimaniau to molio ant galvos, bet kad mano plaukai ir taip visi sausi, nes dažyti, tai matyt netiks sad.gif
ką manot?
Atsakyti
QUOTE(Vilka @ 2007 08 10, 21:56)
aš irgi užsimaniau to molio ant galvos, bet kad mano plaukai ir taip visi sausi, nes dažyti, tai matyt netiks sad.gif
ką manot?



moli as bandziau man labai patko bet mano riebus prie skalpo plaukai. jei Jusu suasi tai nezinau ar tiks, aisku tas malio gelis neprapuls nes ji galima naudoti ir kiap duso geli thumbup.gif , galima ir vyrams...
Atsakyti