Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

Isbandziau Logona metini veido svietikli, tai turiu pagirti, labai neblogas, svelniai nuvalo veida, ir toks vaizdas kad pasvieseja oda po jo, ir svarbiausia nesausina labai, kaip kad daznai buna po sveitimo ir kaukiu. Labai idomu ar kas bandete linija nuo spuoguciu? ar veiksminga, ar stabdo odos greita riebalavimasi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fresh @ 2009 11 07, 16:27)
Baigiu logona plauku kauke su jojoba. Visai nieko, bet ne tobulo, antra karta nepirksiu.

as ir sia turiu, tai man kol kas ji geriausia is visu triju bandytu nat. kosmetikos ax.gif (Bandziau laveros sensitive basis ir laveros kauke su rozemis)
Atsakyti
Gal dar atsirastu bandziusiu logonos aliejini valikli akims? paskaiciau dabar,tai praktiskai vien geri atsiliepimai apie ji :)bet norisi daugiau nuomoniu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 12 18, 15:15)
Gal dar atsirastu bandziusiu logonos aliejini valikli akims? paskaiciau dabar,tai praktiskai vien geri atsiliepimai apie ji :)bet norisi daugiau nuomoniu blush2.gif

As turiu sita valikli. Valo aisku gerai, bet jei turi jautrias akis, tai pagrauzia. Norejau keisti i koki kita, bet pramokau kitaip valyti, tai tapo pakenciama. Uztenka jo labai ilgam, man bent jau metam tai tikrai.
Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2009 11 11, 17:32)
Isbandziau Logona metini veido svietikli, tai turiu pagirti, labai neblogas, svelniai nuvalo veida, ir toks vaizdas kad pasvieseja oda po jo, ir svarbiausia nesausina labai, kaip kad daznai buna po sveitimo ir kaukiu. Labai idomu ar kas bandete linija nuo spuoguciu? ar veiksminga, ar stabdo odos greita riebalavimasi?  4u.gif

Kaip tik siuo metu visa linija ir naudoju is tikruju tai labai esu patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2009 12 20, 13:09)
Kaip tik siuo metu visa linija ir naudoju is tikruju tai labai esu patenkinta  thumbup.gif

Patenkinta kaip priemone, ar padeda kovoti su spuogais? mirksiukas.gif
Atsakyti
gal žinot, kur Vilniuje platesnis šios firmos plaukų dažų pasirinkimas?
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2009 12 26, 14:52)
gal žinot, kur Vilniuje platesnis šios firmos plaukų dažų pasirinkimas?

Jaučiu nebent pas platintojus, nes aš aplamai tik kelias parduotuves žinau kur galima Logona produkcijos įsigyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 12 27, 12:16)
Jaučiu nebent pas platintojus, nes aš aplamai tik kelias parduotuves žinau kur galima Logona produkcijos įsigyti g.gif

dar ir pati panagrinėjau sudėtį ir padariau išvadą, kad tokius dažus galima ir pačiam susimaišyti. bigsmile.gif

Logonos turėjau šampūną ginkgo
+ normaliai putoja
skaniai kvepia
švariai išplauna plaukus
plaukai nesielektrina( turiu amžiną problemą su tuo)

- neskalsus

Atsakyti
O šios kosmetikos mėginukų būtų galima kur nors gauti? 4u.gif
Atsakyti
wink.gif+-->
QUOTE(Simse wink.gif)
O šios kosmetikos mėginukų būtų galima kur nors gauti? 4u.gif

turi meginuku CUP'e mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 29 gruodžio 2009 - 23:13
O logonos linija nuo spuogų vadinasi -clear skin? Ten tik keli produktai yra, o norėčiau valiklio, kremo. Gal kuri tiksliau galėtumėt parašyti? 4u.gif
Jau susigaudžiau, tik dar dėl paskirties klausimas: čia yra kaip maskuojamasis pieštukas, kažkas panašaus, ar klystu? http://www.violey.co...stift_1747.html

čia http://www.violey.co...fluid_1928.html kaip kremas?

o šitas valiklis? su vokiečių kalba man sunku, niekaip neišsiverčiu normaliai http://www.violey.co...upfer_1702.html ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katherina: 07 sausio 2010 - 14:51