Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

QUOTE(Palomina @ 2009 08 04, 18:33)
kiek prisimenu, kazkam grauze akis nuo Logonos aliejuko (lygtai cia nuo ricinos aliejaus kuris ieina i sudeti), o nuo migdolu aliejaus tai tikrai negraus akiu


Turiu logonos akiu valikli, tai man labai patinka. Kadangi pries tai naudojau chemini, tai skirtuma labai jauciu. Man nuo logonos visiskai negrauzia akiu, ir odos netraukia kaip budavo nuo kitu. O kazkaip ir blakstienos pradejo maziau kristi ir sustiprejo, manau taip pat nuo ricinos aliejaus - atsimenu kaip vaikystej juo tepdavomes antakius kad tankesni butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(klomba @ 2009 08 04, 18:08)
Turiu logonos akiu valikli, tai man labai patinka. Kadangi pries tai naudojau chemini, tai skirtuma labai jauciu. Man nuo logonos visiskai negrauzia akiu, ir odos netraukia kaip budavo nuo kitu. O kazkaip ir blakstienos pradejo maziau kristi ir sustiprejo, manau taip pat nuo ricinos aliejaus - atsimenu kaip vaikystej juo tepdavomes antakius kad tankesni butu smile.gif

drinks_cheers.gif man irgi tas pats. Kad ir kokius naudociau valiklius svelnius ar dar kazkokius, vistiek daugiau ar maziau sausindavo paakiu oda ir tikrai blakstienos krito labiau ax.gif
O tu daug to aliejuko pili ant vatos? Paskui nuplauni vandeniu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 08 04, 17:40)
aha, zinau  smile.gif  o pvz. paakiu odai, kuris geresnis, lengvesnis? Ar nieko ir riebesni?  g.gif  Nieko neturejau paakiams tai galvoju du zuikius vienu metu nusauti  blush2.gif  biggrin.gif


Sako, kad abrikosų kauliukų aliejus gerai paakiams ir makiažui valyti. Aš jį naudoju aki makiažui valyti, tai thumbup.gif Taip pat girdėjau, kad vynuogių kauliukų taip pat labai gerai akims valyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 08 05, 08:35)
Sako, kad abrikosų kauliukų aliejus gerai paakiams ir makiažui valyti. Aš jį naudoju aki makiažui valyti, tai  thumbup.gif Taip pat girdėjau, kad vynuogių kauliukų taip pat labai gerai akims valyti mirksiukas.gif

aciu bigsmile.gif o gal zinot kuom gerai butent sie aliejai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 08 05, 12:51)
aciu  bigsmile.gif  o gal zinot kuom gerai butent sie aliejai?  4u.gif


Būtent kuo tai nežinau, bet aliejai iš kauliukų ar sėklų yra lengvesni ir jau ne kartą esu aptikusi informaciją, kad jie labai tinkami makiažo valymui... Nors esu naudojusi migdolų aliejų šiam reikalui, irgi buvo super thumbup.gif Kokių aliejų turi namie? mirksiukas.gif
Aš tai turiu nusipirkusi abrikosų kauliukų būtent valymui ax.gif
Atsakyti
Nusipirkau siandien Logonos aliejuka akiu makiazui valyti,jau isbandziau,nuvale gerai bet kazkaip paraudonavo mano akytes,gal per daug jo ilasinau,kita karta bandysiu maziau,ziuresiu jeigu toliau raudonuos, grysiu prie paprastu aliejuku unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2009 08 27, 21:54)
Nusipirkau siandien Logonos aliejuka akiu makiazui valyti,jau isbandziau,nuvale gerai bet kazkaip paraudonavo mano akytes,gal per daug jo ilasinau,kita karta bandysiu maziau,ziuresiu jeigu toliau raudonuos, grysiu prie paprastu aliejuku unsure.gif

Bandei ant drėgno vatos lapelio?
Atsakyti
QUOTE(fresh @ 2009 08 28, 01:06)
Bandei ant drėgno vatos lapelio?

Taip,as visada suslapinu vatos diskeli ir tada lasinu aliejuka,siandien bandysiu viena lasiuka,nes vakar tai tokius 3 riebius uzlasinau,gal per daug i akis papuole cool.gif
Atsakyti
Na va, vakar pabandziau maziau uzlasint Logona aliejuko ir viskas gerai,akytes nusivale ir neparaudonavo,naudosiu toliau thumbup.gif
Atsakyti
Merginos gal kuri esate turejusi ar bandziusi alaus purinanti sampuna bei proteinu balzama... kokie butu atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 08 29, 14:49)
proteinu balzama... kokie butu atsiliepimai? 4u.gif


Turėjau 4u.gif Net nežinau, nepaliko įspūdžio ax.gif Kvapas šiaip sau, labai riebus. Nelabai pamenu, bet man rodos sunkino plaukus, o man patinka lengvumo įspūdis... Žodžiu, nepirksiu daugiau tikrai, jau vien dėl kvapo ir kainos-kokybės santykio. Pvz. kokios Laveros "basis sensitiv" irgi riebus, tačiau ir kvepia super, ir plaukai gražiau atrodo, ir nebrangus visai. Na, kaip kam matyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 29 rugpjūčio 2009 - 14:09
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 08 29, 13:49)
Merginos gal kuri esate turejusi ar bandziusi alaus purinanti sampuna bei proteinu balzama... kokie butu atsiliepimai? 4u.gif

Balzamą esu turėjusi, tiesą pasakius buvo pirmas natūralus balzamas. Kaip pirmas blynas, visai man patiko, drėkina, bet patys plaukai nebuvo labai švelnūs, nebent ilgiau palaikius 4u.gif
Atsakyti