Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 08 03, 15:32)
Pasidalinsiu savo subjektyviais ispudziais apie Logonos dantu prieziuros priemones 4u.gif

uzsimaniau su pipirmetem biggrin.gif turejau urtekram pasta, tai nepatiko, nepirkciau vel schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 08 03, 16:55)
uzsimaniau su pipirmetem  biggrin.gif  turejau urtekram pasta, tai nepatiko, nepirkciau vel  schmoll.gif

kuria is Urtekram turejai? as turejau su pankoliais, seip vale visai neblogai, bet gaivumo joj siek tiek truko
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 08 03, 16:07)
kuria is Urtekram turejai? as turejau su pankoliais, seip vale visai neblogai, bet gaivumo joj siek tiek truko

turejau su meta ir zaliaja arbata. Gaivumo visai nera, visai neputoja ir nejauciu svaros burnoj. Paemiau sita, nes maniau pati gaiviausia turetu but ax.gif
Atsakyti
O as pries kelias dienas siek tiek apsiprekinau "Panoramoj". tongue.gif Nusipirkau akiu makiazo valikli- aliejuka. Nuvalo viska puikiai- jokiu priekaistu kol kas thumbup.gif Nusipirkau ir metines veido putas- irgi patenkinta kol kas- makiaza nuvalo labai gerai, nesausina odos. Tada dar kremo su hamameliais meginuka prigriebiau- ziuresiu kaip jis mano riebiai odytei tiks. Nusipirkau dar ir rankom kremuka su alijosium, bet sitas daiktas nelabai man patinka- mano rankos labai jau sausos, tai man noretusi daugiau drekinimo. doh.gif Ir dar vaikiska kuno krema pasiemiau- sitas fainas, ir drekina gerai, ir kvapas patinka. thumbup.gif
Atsakyti
O gal kuri bandėt Logonos paakių želė su alavijais? Bandau išsirinkt ką nors padrėkinimui- kurį laiką tepiau Aubrey Organics, bet nepatiko, nes nelabai susigeria ir lipnūs tokie paakiai būna. doh.gif
Atsakyti
Jei kas nors naudojote weleda migdolu aliejuka akiu makiazui valyti ir logonos aliejuka, gal galit palyginti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 08 04, 18:31)
Jei kas nors naudojote weleda migdolu aliejuka akiu makiazui valyti ir logonos aliejuka, gal galit palyginti?  4u.gif

kiek prisimenu, kazkam grauze akis nuo Logonos aliejuko (lygtai cia nuo ricinos aliejaus kuris ieina i sudeti), o nuo migdolu aliejaus tai tikrai negraus akiu
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 08 04, 17:33)
kiek prisimenu, kazkam grauze akis nuo Logonos aliejuko (lygtai cia nuo ricinos aliejaus kuris ieina i sudeti), o nuo migdolu aliejaus tai tikrai negraus akiu

aha..o skiriasi valymo kokybe nuo aliejaus? 4u.gif na, koks aliejus geriau nuvalo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 08 04, 18:34)
aha..o skiriasi valymo kokybe nuo aliejaus?  4u.gif na, koks aliejus geriau nuvalo?  4u.gif

valo manau visi panasiai (as nesu bandzius nei Logona, nei Weleda aliejuku, as esu naudojus KN migdolu alieju, ir kitus Kn aliejus), tik kad vieni riebesni kiti ne tokie riebus.. bet as akiu makiazui valyt gal riebesni imciau g.gif
o valyt tai turbut zinai kaip - ant dregno vatos diskelio lasas aliejaus smile.gif gerai nuvalo
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 08 04, 18:33)
kiek prisimenu, kazkam grauze akis nuo Logonos aliejuko (lygtai cia nuo ricinos aliejaus kuris ieina i sudeti), o nuo migdolu aliejaus tai tikrai negraus akiu


Niu man tai negrauzia Logona, nors akys mano gana jautrios ir kontaktinius lesius dar nesioju. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 08 04, 17:37)
valo manau visi panasiai (as nesu bandzius nei Logona, nei Weleda aliejuku, as esu naudojus KN migdolu alieju, ir kitus Kn aliejus), tik kad vieni riebesni kiti ne tokie riebus.. bet as akiu makiazui valyt gal riebesni imciau  g.gif 
o valyt tai turbut zinai kaip - ant dregno vatos diskelio lasas aliejaus smile.gif gerai nuvalo

aha, zinau smile.gif o pvz. paakiu odai, kuris geresnis, lengvesnis? Ar nieko ir riebesni? g.gif Nieko neturejau paakiams tai galvoju du zuikius vienu metu nusauti blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 08 04, 18:40)
aha, zinau  smile.gif  o pvz. paakiu odai, kuris geresnis, lengvesnis? Ar nieko ir riebesni?  g.gif  Nieko neturejau paakiams tai galvoju du zuikius vienu metu nusauti  blush2.gif  biggrin.gif

na tai paakiams kaip tik pastebejau, kad tokius riebesnius labiau siulo - pvz avokadu, argano, ersketuogiu.. migdolu irgi pakankamai riebus.. smile.gif
Atsakyti