Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

QUOTE(Morgan @ 2009 06 30, 21:31)
Labas vakarelis smile.gif Tik ka ir as isigijau krema geli kunui.Nu pirma kart uzsitepiau,labai kvepia,oda svelni,ziuresim kaip toliau seksis biggrin.gif Gal ir as patapsiu jos megeja ax.gif

o kas cia per kremas-gelis? gal tikslesni pavadinima gali parasyt? arba foto ikelt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 06 30, 21:13)
o kas cia per kremas-gelis? gal tikslesni pavadinima gali parasyt? arba foto ikelt?  ax.gif

as manau, kad cia Asia kuno losjonas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 06 30, 22:40)
as manau, kad cia Asia kuno  losjonas  ax.gif

Tep tep biggrin.gif
Atsakyti
Sakykit, o kiek men nuo atidarymo galioja logona kuno sviestas? ax.gif turbut parasyta ant indelio g.gif ruosiuos uzsisakyt, tik va idomu ar speciau sunaudot, nes kiekviena diena tai nesiteplioju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 07 09, 10:39)
Sakykit, o kiek men nuo atidarymo galioja logona kuno sviestas? ax.gif turbut parasyta ant indelio g.gif ruosiuos uzsisakyt, tik va idomu ar speciau sunaudot, nes kiekviena diena tai nesiteplioju ax.gif

parasyta sunaudot per 3 menesius nuo atidarymo.. bet as tai naudojau 5 menesius blush2.gif normalus buvo..
Atsakyti
Kokie atsiliepimai apie:
1. Sampuna su riesutais
2. Kokosu alieju
3. Purskiama nenuplaunama plauku kondic.
4. Pilinga su metomis
Atsakyti
aš turiu pylingą su mėtomis drinks_cheers.gif Priešingai negu Logonos putos su mėtomis, jis nesausina odos, gerai nušveičia ir atgaivina. Man vasarai - puikus variantas thumbup.gif
Atsakyti
Gal esat bande logonos skysta muila? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 07 14, 11:39)
Gal esat bande logonos skysta muila? ax.gif


as turiu toki. man patinka smile.gif skaniai kvepia ir nesausina odos.
Atsakyti
Gal kas tokia pasta bande?
Atsakyti
Ar esate bandžiusios Logonos nenuplaunamą kondicionierių? smile.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu savo subjektyviais ispudziais apie Logonos dantu prieziuros priemones 4u.gif

user posted image

Dantu pasta su pipirmetem - labai gaivi, gerai putoja, gelio pavidalo. Gerai nuvalo, atgaivina, man tikrai patiko, manau kartosiu smile.gif

user posted image

Dantu pasta su rozmarinais ir salavijais - be metu, gelio pavidalo, neputoja, su juros druska. Nepatiko tai, kad atrodo, jog ne viska nuvalo, nors skonis visai nieko, truputi surokas, zoleliu. Nebepirksiu.

user posted image

Dantu pasta jautriems dantims - iprasto pavidalo balta dantu pasta, beveik be skonio, gan prastai putoja. Valo kiek geriau nei su rozmarinais, bet vistiek pritruksta kazkokio gaivumo g.gif Manau, kad neverta savo kainos ax.gif Nebepirksiu.

user posted image

Burnos skalavimo skystis - metinis, labai gaivus thumbup.gif Pilu viena lasiuka i buteliuko kamsteli, uzpilu vandeniu ir issiskalauju, lengvai suputoja burnoje. Manau kartosiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 03 rugpjūčio 2009 - 15:33