Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

QUOTE(begike @ 2009 06 13, 19:11)
tikrai ne vienodai, Asia labai lengvas, gelis... sausai odai nerekomenduoju.


o man gerai drekino g.gif na, mano oda sausa, bet, aisku, ne iki tokio lygio, kad pleiskanotu, tai gal todel g.gif

QUOTE(gizma @ 2009 06 13, 21:18)
As turiu Oriental kuno sviesta. Jis irgi tiktu labai sausai odelei.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 06 14, 12:02)
o man gerai drekino g.gif na, mano oda sausa, bet, aisku, ne iki tokio lygio, kad pleiskanotu, tai gal todel g.gif
drinks_cheers.gif

na mano irgi nepleiskanoja, bet man jis nepatiko. Jis labiau gaivina nei drekina. Apskritai geliai labiau normaliai odai nei sausai.
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 06 13, 22:07)

Negaliu rasti lengvo kremuko. Mielai isklausyciau kokiu rekomendaciju del sio reikalo  4u.gif  biggrin.gif

o cia kokiai kuno daliai nerandi kremo? veidui ar visam kunui? blush2.gif
Visam kunui man labai patiko Madara lengvai drekinantis kremas.. lengvas, gerai susigeria thumbup.gif na tik gali kam nors kvapas nelabai patikt.. pirma kart pauoscius atrodo kad vaistus uostytum biggrin.gif na bet ner bjaurus tas kvapas.. man tai kazkaip jis visai patinka..
veidui irgi is Madara labai liuks zele veidui misriai-riebiai odai.. nemaniau, kad man ji taip patiks.. kremas su spalva irgi lengvas.. abu sie kremukai odos neriebina ir nesausina..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 06 14, 15:36)
o cia kokiai kuno daliai nerandi kremo? veidui ar visam kunui?  blush2.gif
Visam kunui man labai patiko Madara lengvai drekinantis kremas.. lengvas, gerai susigeria  thumbup.gif na tik gali kam nors kvapas nelabai patikt.. pirma kart pauoscius atrodo kad vaistus uostytum  biggrin.gif  na bet ner bjaurus tas kvapas.. man tai kazkaip jis visai patinka..
veidui irgi is Madara labai liuks zele veidui misriai-riebiai odai.. nemaniau, kad man ji taip patiks.. kremas su spalva irgi lengvas.. abu sie kremukai odos neriebina ir nesausina..


veidui 4u.gif
Esu bandzius madara, tai vien kvapas zude blush2.gif biggrin.gif Madara matyt ne mano nosiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 06 18, 11:58)
o as taip ir negaliu naudot doh.gif  nekokios asociacijos unsure.gif pacia paskui nekaip nuteikia...

as tai tiesa pasakius beveik jau ir neuzuodziu kvapo.. pripratau ir thumbup.gif man neikyrus Madaros kvapai.. kaip tik kazkuo patinka.. primena vasaras praleistas kaime rolleyes.gif o pati kosmetika dar labiau patinka, nes ka naudoju viskas idealiai tinka, ir priekaistu neturiu

dabar kad jau i tema butu, tai kazkaip nebepatinka man Logonos Mediterran losjonas kunui.. nors ir padrekina oda neblogai, bet man kazkuo neitinka.. ir kvapas erzint pradejo blush2.gif bet va Logonos sviestai tai man super thumbup.gif rudeny vel pirksiu, tik gal ne Tropic, o Oriental g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 18 birželio 2009 - 12:15
sveikos smile.gif isigijau sante pieneli 3 in 1 natural basics.o kaip ji naudot?su vatos tamponeliu valyt veida?ar tinka tusui nuvalyt ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Jau metai laiko sviesinu savo plaukus. Pamaniau, kad gal galeciau tai padaryti naturalesniu budu nei Loreal ar Lendan dazais ax.gif Bet perskaicius pastaruosius posmus apie ju veiksminguma isvis suabejojau ar jie gali ka nusviesinti, jei net rudai plauku nenudazo blink.gif
Gal bandet kas sviesinti su naturaliais dazais, nebutinai Logon firmos? Ar pasiteisino?
Atsakyti
QUOTE(Monciūta @ 2009 06 29, 13:10)
Sveikos 4u.gif
Jau metai laiko sviesinu savo plaukus. Pamaniau, kad gal galeciau tai padaryti naturalesniu budu nei Loreal ar Lendan dazais ax.gif  Bet perskaicius pastaruosius posmus apie ju veiksminguma isvis suabejojau ar jie gali ka nusviesinti, jei net rudai plauku nenudazo blink.gif
Gal bandet kas sviesinti su naturaliais dazais, nebutinai Logon firmos? Ar pasiteisino?

o ar isvis buna naturaliu dazu SVIESIU? kad as kiek esu macius, tai visi rudi atspalviai pakankamai tamsus..
Atsakyti
QUOTE(Monciūta @ 2009 06 29, 13:10)
Sveikos 4u.gif
Jau metai laiko sviesinu savo plaukus. Pamaniau, kad gal galeciau tai padaryti naturalesniu budu nei Loreal ar Lendan dazais ax.gif  Bet perskaicius pastaruosius posmus apie ju veiksminguma isvis suabejojau ar jie gali ka nusviesinti, jei net rudai plauku nenudazo blink.gif
Gal bandet kas sviesinti su naturaliais dazais, nebutinai Logon firmos? Ar pasiteisino?

labai labai abejoju, ar gali pasisekti (asmeniskai manyciau neimanoma misija smile.gif )...jie ir siaip, kiek cia merginu bande, vos vos spalvele suteikia. O cia is tamsiu norit sviesinti?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 06 29, 13:15)
o ar isvis buna naturaliu dazu SVIESIU? kad as kiek esu macius, tai visi rudi atspalviai pakankamai tamsus..

Maciau parduotuveje "Sveikatos dovanos" naturaliu plauku dazu palete, tai ten net trys sviesios spalvos pavaizduotos. Tiesa, ten ne Logon, o kazkokios kitos prancuzu firmos 4u.gif

QUOTE(linutiaaa @ 2009 06 29, 13:44)
labai labai abejoju, ar gali pasisekti (asmeniskai manyciau neimanoma misija smile.gif )...jie ir siaip, kiek cia merginu bande, vos vos spalvele suteikia. O cia is tamsiu norit sviesinti?

Na taip... saknys tai dabar rudos, o visi plaukai sviesus, sviesaus medaus spalvos.

Jau pradedu suvokti, kad misija neimanoma schmoll.gif Gaila, nes taip nesinori tu sintetiniu dazu, o taip norisi buti blondine blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monciūta: 29 birželio 2009 - 13:13
QUOTE(Monciūta @ 2009 06 29, 14:12)
Maciau parduotuveje "Sveikatos dovanos" naturaliu plauku dazu palete, tai ten net trys sviesios spalvos pavaizduotos. Tiesa, ten ne Logon, o kazkokios kitos prancuzu firmos 4u.gif
Na taip... saknys tai dabar rudos, o visi plaukai sviesus, sviesaus medaus spalvos.
Jau pradedu suvokti, kad misija neimanoma schmoll.gif Gaila, nes taip nesinori tu sintetiniu dazu, o taip norisi buti blondine blush2.gif

na, gal dar ziurint kokie dazai g.gif va, kaip sakot kazkokios kitos firmos matet g.gif
Atsakyti
Labas vakarelis smile.gif Tik ka ir as isigijau krema geli kunui.Nu pirma kart uzsitepiau,labai kvepia,oda svelni,ziuresim kaip toliau seksis biggrin.gif Gal ir as patapsiu jos megeja ax.gif
Atsakyti