Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

QUOTE(shape uk @ 2009 06 13, 12:08)
man vistiek neaisku 4u.gif bus pirmas pirkinys is cia.ten susikirstyta pagal Tropic,Free,Asia...ir t.t tai kuri is siu liniju mano sausam kuneliui skirta ar cia visos tinka bigsmile.gif


Skiriasi tik kvapas, bet vienodai gerai drekina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 06 13, 13:04)
Skiriasi tik kvapas, bet vienodai gerai drekina ax.gif

aciu 4u.gif gal kas jau isbande ir is patirties gali pasakyti kuris super drekintu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(shape uk @ 2009 06 13, 14:48)
aciu 4u.gif gal kas jau isbande ir is patirties gali pasakyti kuris super drekintu bigsmile.gif


naudoju tropic kūno sviestą, labai gerai drėkina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(shape uk @ 2009 06 13, 11:08)
man vistiek neaisku 4u.gif bus pirmas pirkinys is cia.ten susikirstyta pagal Tropic,Free,Asia...ir t.t tai kuri is siu liniju mano sausam kuneliui skirta ar cia visos tinka bigsmile.gif

Tropic sausai odai ax.gif Jis riebiausias. Asia labai lengvas, Free jautriai odai, bekvapis, kiek drekina, nezinau, nes nebandziau ax.gif

QUOTE(_Pandora_ @ 2009 06 13, 12:04)
Skiriasi tik kvapas, bet vienodai gerai drekina ax.gif

tikrai ne vienodai, Asia labai lengvas, gelis... sausai odai nerekomenduoju.
Atsakyti
shape uk, čia rimti sertifikuoti produktai, tikrai neparsisiųsi naftos 4u.gif

dar beskaitant tavo postus man užstrigo, kad labai mėgsti vonioje pagulėti, pamirkti. Žinau, aš pati labai labai drinks_cheers.gif Bet gal su tokia sausa odele nevertėtų? 4u.gif Pabandyk bent kurį laiką tik nekarštą dušą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 13 birželio 2009 - 19:38
QUOTE(katutis @ 2009 06 13, 20:36)
shape uk, čia rimti sertifikuoti produktai, tikrai neparsisiųsi naftos  4u.gif

dar beskaitant tavo postus man užstrigo, kad labai mėgsti vonioje pagulėti, pamirkti. Žinau, aš pati labai labai  drinks_cheers.gif Bet gal su tokia sausa odele nevertėtų?  4u.gif Pabandyk bent kurį laiką tik nekarštą dušą  ax.gif

aha gerai pastebejai blush2.gif bet as mirkstu tik kad tuos naftos brudus atmirkyt kitaip man jie neatsoka.todel perejau ant naturaliu alieju, kremu.kol naudoju aliejus tik tai tokiu bedu neturiu,nzn kas bus su kremukais naturaliais,bet tikiuosi taip baisiai nebus kaip su ''naftiniais''
Atsakyti
tikrai nebus, nes jie įsigeria, plėvelės ant odos nepalieka. O jei dar ir mirkti tiek nereikės, tai tavo oda bus tik sveikesnė thumbup.gif

aš pati buvau per plauką nuo Logonos sviesto bandymo, bet mane nugąsdino sezamo aliejus sudėtyje, kadangi sezamams esu alergiška. Neseniai įsigijau tokį mišinį iš Kvapų namų su sezamu ir jis taip staigiai į odą įsigeria ir tokią minkštą ją palieka, kad dabar galiu tikrai pasakyti, jog tai matyt vienas geriausių aliejų odos priežiūrai smile.gif Ir Logonos sviestą kada nors išbandysiu nebijodama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(shape uk @ 2009 06 13, 13:48)
aciu 4u.gif gal kas jau isbande ir is patirties gali pasakyti kuris super drekintu bigsmile.gif

As turiu Oriental kuno sviesta. Jis irgi tiktu labai sausai odelei. Pati megstu pasilepinti karsta vonia (vyras juokias, kad tokiam vandeny jis isvirtu lotuliukas.gif ), tai sutinku su Katucio pastebejimu, kad dziovina oda.
Daug merginu yra rekomendavusios po duso ar vonios kuna issitrinti kavos tirsciais su aliejumi, o tada as dar ant virsaus tepu pamineta kuno sviesta. Bet leidziu jam gerai isigerti ir tik tada i lova. Po tokios proceduros oda svelni ir labai sudrekinta jaucias. Na, bent jau man blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(shape uk @ 2009 06 13, 19:11)
aciu bandysiu tada si  tropic 4u.gif o jis tikrai be jokiu ten naftos ingridientu,nes supyksiu ziauriai toky parsisiuntus blush2.gif


tikrai be mirksiukas.gif Logona galit pasitiketi mirksiukas.gif
QUOTE(shape uk @ 2009 06 13, 19:49)
aha gerai pastebejai blush2.gif bet as mirkstu tik kad tuos naftos brudus atmirkyt kitaip man jie neatsoka.todel perejau ant naturaliu alieju, kremu.kol naudoju aliejus tik tai tokiu bedu neturiu,nzn kas bus su kremukais naturaliais,bet tikiuosi taip baisiai nebus kaip su ''naftiniais''

Stai ir as pagaliau atsirinkau nuo ko mano kunas toks pasidare blink.gif na tokia blizgi plevele blink.gif cia ir buvo nuo mineral oil. Dabar tik natur produkt naudoju ir situacija visai kitokia thumbup.gif
O kaip atrodo pas jus ant odos tie naftiniai? irgi plevele blizgi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 06 13, 21:50)
tikrai be  mirksiukas.gif Logona galit pasitiketi  mirksiukas.gif

Stai ir as pagaliau atsirinkau nuo ko mano kunas toks pasidare  blink.gif  na tokia blizgi plevele  blink.gif  cia ir buvo nuo mineral oil. Dabar tik natur produkt naudoju ir situacija visai kitokia  thumbup.gif 
O kaip atrodo pas jus ant odos tie naftiniai? irgi plevele blizgi?  ax.gif

kai issitepu tais visais naftiniais tai oda nuostabi atrodo minksta,dregna,blizga tokia sveika atrodo.bet po to kai ilipu i vonia tai vanduo kaip nuo zasies nubega atrodo kad kokiais klijais susitepus.o kai pamirkstu tai siaubas doh.gif lupasi tokiom plevem blink.gif tai odai itariu kenkia labai blink.gif tad nusprendziau naudoti naturalius dalykus,nors odele manos sausa labai labai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(shape uk @ 2009 06 13, 20:55)
kai issitepu tais visais naftiniais tai oda nuostabi atrodo minksta,dregna,blizga tokia sveika atrodo.bet po to kai ilipu i vonia tai vanduo kaip nuo zasies nubega atrodo kad kokiais klijais susitepus.o kai pamirkstu tai siaubas doh.gif lupasi tokiom plevem blink.gif tai odai itariu kenkia labai blink.gif tad nusprendziau naudoti naturalius dalykus,nors odele manos sausa labai labai unsure.gif

aisku verysad.gif
o sausai odelei kaip tik daug pasirinkimu is naturalios kosmetikos mirksiukas.gif Aliejai, sviestai ir kremu pakankamai platus pasirinkimas smile.gif O stai misriai ar riebiai sunkoka rasti unsure.gif kiek bandziau, per sunkus ir kemsa verysad.gif


Negaliu rasti lengvo kremuko. Mielai isklausyciau kokiu rekomendaciju del sio reikalo 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 06 13, 22:07)
aisku  verysad.gif 
o sausai odelei kaip tik daug pasirinkimu is naturalios kosmetikos  mirksiukas.gif Aliejai, sviestai ir kremu pakankamai platus pasirinkimas  smile.gif  O stai misriai ar riebiai sunkoka rasti  unsure.gif  kiek bandziau, per sunkus ir kemsa  verysad.gif 
Negaliu rasti lengvo kremuko. Mielai isklausyciau kokiu rekomendaciju del sio reikalo  4u.gif  biggrin.gif

gaila,bet as negaliu patarti,nes kunas sausas,o veidas misrus.nors tepu ir sausai odai skirtais aliejukais ir migdolu aliejum ir negyvos juros drekinanciu kremuku ax.gif ir tinka,nekemsa nors oda tikrai savaime blizga dienos eigoje,bet nera spuogu tfu tfu tfu rolleyes.gif
Atsakyti