Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

QUOTE(begike @ 2009 05 21, 22:58)
be abejo yra  biggrin.gif  as viena is ju  ax.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 05 22, 11:38)
drinks_cheers.gif

Tai kad visai nemažai nedažytų dar.

Uoj, tada atsiprasau, nes is mano pazystamu nera naturaliu bigsmile.gif
kad nebutu nei karto pasidaziusios plauku.
Tai meginsim tada ta logona gal 1dieni rolleyes.gif parasysiu, kaip kas ax.gif
Mano dabar spalva tokia tamsi sieno, na kaip karameline panasiai naturali tokia rusva. Bet kadangi plaukai buvo ir balinti ir vel tamsinti, sruogelem zaista, tai nera spalva visiskai vienoda, nes kur buvo baltos sruogos liko sviesesnes, o kiti tamsesni, is vidaus tamsiausi liko cool.gif
Tai va marga merga as lotuliukas.gif
Idomu kaip cia gausis man. Siaip kirpykloj visada iki siol daziau plaukus, ar tik nesigailesiu pati savo nagus prikisus doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2009 05 22, 11:49)
Idomu kaip cia gausis man. Siaip kirpykloj visada iki siol daziau plaukus, ar tik nesigailesiu pati savo nagus prikisus  doh.gif  g.gif


siaip su sitais dazais namie tikrai nesunku paciai nusidazyti mirksiukas.gif na, gal ne paciai, o kad kazkas nudazytu namie, nors gal buna, kad ir pacios dazosi mergaites:hm beje, siulyciau uzteptus dazus laikyti maximalu ten nurodyta laika- 2val. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, kam idomu, daziausi vakar zaidziau visa diena. Pries dazant naudojau paruosiamaji kondicionieriu su moliu, laikiau 15min, po to dazais 2h ir galu gale kondicionierium dazytiem logona dazais. Reziume-efektas yra bet ne toks, kokio tikejaus. Labai neryskiai patamsino plaukus ir tiek. Maniau busiu visai tamsi, bet tik ciut ciut rudumo atspalvi igavo plaukai ir tiek. Naturalios saknys lyg visai nepasidaze doh.gif
Gaila tokiu pinigu uz zoliu priemones, kurios efekto neduoda g.gif schmoll.gif
Daugiau nepirksiu. Kondicionieriai abu patiko, plaukai suminkstejo ir zvilga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2009 05 26, 10:37)
Sveikos, kam idomu, daziausi vakar zaidziau visa diena. Pries dazant naudojau paruosiamaji kondicionieriu su moliu, laikiau 15min, po to dazais 2h ir galu gale kondicionierium dazytiem logona dazais. Reziume-efektas yra bet ne toks, kokio tikejaus. Labai neryskiai patamsino plaukus ir tiek. Maniau busiu visai tamsi, bet tik ciut ciut rudumo atspalvi igavo plaukai ir tiek. Naturalios saknys lyg visai nepasidaze  doh.gif


va va, man lygiai tas pat buvo ax.gif o ir tas nezymus patamsinimas gana greit nusiplove ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 05 26, 15:05)
va va, man lygiai tas pat buvo ax.gif o ir tas nezymus patamsinimas gana greit nusiplove ax.gif

Tai sakyciau praktiskai 100LT ala naturalioms plaukus saugancioms priemonems kaip i bala. doh.gif
Nepirksiu daugiau LOGONOS dazu, O naturaliu man visai nenudaze, nors tepiau dazus negailedama g.gif
Kondicionierius plaukams patiko, bet dazai efekto norimo nepaliko schmoll.gif nors laikiau maximuma 2h. cool.gif
Atsakyti
Laba diena!
Norejau pasiteiraut kas turi krema logonos raudonam ipakavime su granatu seklom ar kazkaip pan. as turejau bandymuka ir pasirode kad jo nedidelis kremo kiekis labai gerai pasiskirsto ant odos labai gerai pariebina ( mano oda sausa) gal cia tik bandymuko jis toks geras ? Pasidalinkit kas naudojat ar patenkinti? ar tepat vasara?kvapas tai toks astrokas pasirode.Ar nevargina kvapas ar ilgai laikosi?
Atsakyti
QUOTE(vaitjovi @ 2009 05 08, 11:00)
Na isbandem mes su drauge Sante Mild Wave dezodoranta, ir mum abiem patiko  thumbup.gif Ir laiko, ir kvapas svelnus. Ir as nerimavau kad nelaikys, bet nenusivyliau  bigsmile.gif

geresnis nei parduotuviniai?

QUOTE(Rkatyte @ 2009 05 09, 18:58)
Dabar svarstau, kuris būtų geriau, Logonos mediteranian ar Laveros (wild berry pvz) ?  4u.gif  gal yra kuri bandžiusi abu?

labai nuo kvapo priklauso, nes kiekvienai skirtingai rolleyes.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 05 15, 15:08)
10 EUR kainuoja, kad ir kiek pirktum prekių iki 150-ies EUR. Tai bet kokiu atveju apsimoka už siuntimą susimokėti, kai paskaičiuoji, kiek sutaupai smile.gif

Man Asia turbūt švelniausias kvapas, nors ir Mediterran atrodo vos juntamas smile.gif Laveros kvapų nieks nepermuš vistiek  biggrin.gif

o iš kur siuntiesi? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2009 05 26, 10:37)
Sveikos, kam idomu, daziausi vakar zaidziau visa diena. Pries dazant naudojau paruosiamaji kondicionieriu su moliu, laikiau 15min, po to dazais 2h ir galu gale kondicionierium dazytiem logona dazais. Reziume-efektas yra bet ne toks, kokio tikejaus. Labai neryskiai patamsino plaukus ir tiek. Maniau busiu visai tamsi, bet tik ciut ciut rudumo atspalvi igavo plaukai ir tiek. Naturalios saknys lyg visai nepasidaze  doh.gif
Gaila tokiu pinigu uz zoliu priemones, kurios efekto neduoda  g.gif  schmoll.gif
Daugiau nepirksiu. Kondicionieriai abu patiko, plaukai suminkstejo ir zvilga  wub.gif

Kaip Pandora minejo, tikrai sie dazai, praejus panasiai 2savaitems praktiskai nusiplove ir nublanko. tikrai neverti tokiu pinigu dazai doh.gif
Daugiau Logonos priemonemis nei nesinori dometis verysad.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2009 06 10, 22:12)
Kaip Pandora minejo, tikrai sie dazai, praejus panasiai 2savaitems praktiskai nusiplove ir nublanko. tikrai neverti tokiu pinigu dazai  doh.gif
Daugiau Logonos priemonemis nei nesinori dometis  verysad.gif  tongue.gif


keista,kad tiek daug tikites.unsure.gif imkit chna ar basma tokiu atveju gryna,ir pigu ir nudazo smile.gif) bet terliones dar daugiau bus doh.gif

o kita produkcija tikrai verta demesio,aisku, atsirinkt sau tinkama reikia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sultry: 10 birželio 2009 - 21:24
QUOTE(Sultry @ 2009 06 10, 22:20)
keista,kad tiek daug tikites.unsure.gif 


o kodel negalima tiketis? g.gif ypac su naturaliais dazais susidurus pirma karta... paskaicius aprasyma viskas gerai, konsultante parduotuveje taip pat nieko neminejo, dar ir isgyre, bet greiciausiai pati nebuvo bandziusi, tai ir negalejo visko papasakot, kad, pvz labai greit nusiplauna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 06 11, 00:58)
o kodel negalima tiketis? g.gif ypac su naturaliais dazais susidurus pirma karta... paskaicius aprasyma viskas gerai, konsultante parduotuveje taip pat nieko neminejo, dar ir isgyre, bet greiciausiai pati nebuvo bandziusi, tai ir negalejo visko papasakot, kad, pvz labai greit nusiplauna doh.gif

as tai linkus labiau pati pirma zinias sukaupt,is kitu patirties,forumu,draugiu.konsultantes sneka 'ka reikia',o ne 'kaip yra'.

o ir logiskai mastant, augaliniai daziukai (tie tikrai augaliniai,o ne tokie, kur skelbiasi tokiais,nors is tiesu yra tik svelnesni, bet ne augaliniai) nekimba taip kaip cheminiai,tai ir nelaiko taip ir nuryzeja... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sultry: 10 birželio 2009 - 23:22
QUOTE(Sultry @ 2009 06 10, 22:20)
keista,kad tiek daug tikites.unsure.gif  imkit chna ar basma tokiu atveju gryna,ir pigu ir nudazo smile.gif) bet terliones dar daugiau bus  doh.gif
o kita produkcija tikrai verta demesio,aisku, atsirinkt sau tinkama reikia  4u.gif

Tikejausi daug, nes ir kaina atitinkama, ir visas reikiamas dazymui priemones isigijau, ir pan, o rezultatas menkas doh.gif Saknys liko isvis nepakite, tik tie dazyti plaukai truputi nutamsejo, suvienodejo ir tiek to gerumo.
Jei mano naturaliu visai nepadaze, tai vadinas ir naturaliems jie nelabai tinka. Nebent atspalvi kita parinkus mastau.gif gal...

QUOTE(Sultry @ 2009 06 11, 00:21)
as tai linkus labiau pati pirma zinias sukaupt,is kitu patirties,forumu,draugiu.konsultantes  sneka 'ka reikia',o ne 'kaip yra'.
o ir logiskai mastant, augaliniai daziukai (tie tikrai augaliniai,o ne tokie, kur skelbiasi tokiais,nors is tiesu yra tik svelnesni, bet ne augaliniai) nekimba taip kaip cheminiai,tai ir nelaiko taip ir nuryzeja...  4u.gif

Man nenuryzejo, o tokia spaplva isblanko, kad atrodo be spalvos plaukai. Daugiau neberizikuosiu terliotis jokiais augaliniais. griebsiu BASMA biggrin.gif
Atsakyti