Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

QUOTE(katutis @ 2009 05 15, 15:21)
reiks mažiau tavo postų skaityti, nes dabar esu visiškai tikra, kad reikia man 100 proc. to Logonos kremo rankoms  doh.gif  lotuliukas.gif


blush2.gif bet tai neduok Die nepatiks, gausiu velnių lotuliukas.gif

QUOTE(Sultry @ 2009 05 15, 21:15)
man kvapas patinka,bet marcipanu neisuostau as ten


Ai man saldūs migdolai = marcipanai biggrin.gif

Mergaitės, kokie Logonos šampūnai (neskaitant vaikiško) jums patiko? 4u.gif Esu turėjus su melison ir citrinom (balansuojantis), bet man schmoll.gif Lyg esu skaičius gerų atsiliepimų apie Logonos šampūnus, būtų įdomu kokį kitą pabandyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 05 17, 09:50)
Mergaitės, kokie Logonos šampūnai (neskaitant vaikiško) jums patiko? 4u.gif Esu turėjus su melison ir citrinom (balansuojantis), bet man schmoll.gif Lyg esu skaičius gerų atsiliepimų apie Logonos šampūnus, būtų įdomu kokį kitą pabandyti ax.gif

as su dilegelem sampuna bandziau kelis kartus, tai man nepaliko ispudzio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 05 17, 09:50)
Mergaitės, kokie Logonos šampūnai (neskaitant vaikiško) jums patiko? 4u.gif Esu turėjus su melison ir citrinom (balansuojantis), bet man schmoll.gif Lyg esu skaičius gerų atsiliepimų apie Logonos šampūnus, būtų įdomu kokį kitą pabandyti ax.gif

Bandžiau nuo pleiskanų tai jų tik padaugėjo, o va kur skirtas tamsiems plaukams (ar tai atseit tamsinantis) Tai visai nieko, toks pat kaip tas vaikiškas, tik kvapas toks sojos padažo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 05 17, 08:50)
Mergaitės, kokie Logonos šampūnai (neskaitant vaikiško) jums patiko? 4u.gif Esu turėjus su melison ir citrinom (balansuojantis), bet man schmoll.gif Lyg esu skaičius gerų atsiliepimų apie Logonos šampūnus, būtų įdomu kokį kitą pabandyti ax.gif

as rodos su ginkmedziu esu senokai bandzius g.gif tai man patiko labai, gal tada atitaikiau tiksliai savo plauku bukle biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 17 gegužės 2009 - 11:44
QUOTE(begike @ 2009 05 14, 11:15)
mane dar santes su imbierais vilioja  rolleyes.gif


Man Santes su imbierais patinka - kvapas toks lengvas, kremas irgi lengvos tekstūros 4u.gif beje, Logonos daily care irgi geras - abu man labai panašūs 4u.gif jau po antrą naudoju - man rankų kremas ojojoj kaip eina - tai ir turiu po tiubiką visur: vonioj, virtuvėj, rankinėj, miegamajam, sodyboj, dabar dar į darbą naujo reikės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 05 17, 09:50)
Mergaitės, kokie Logonos šampūnai (neskaitant vaikiško) jums patiko? 4u.gif Esu turėjus su melison ir citrinom (balansuojantis), bet man schmoll.gif Lyg esu skaičius gerų atsiliepimų apie Logonos šampūnus, būtų įdomu kokį kitą pabandyti ax.gif

man logonos bambukinis labai patiko (tik, kad alieju neisplauna), ruosiuos gal net ir kartot rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 05 17, 22:34)
oi, as irgi megstu ranku kremus ir dar juos pakaitaliot  biggrin.gif


drinks_cheers.gif

Merginos, gal kuri bandėt „Asia“ serijos kūno gelį? 4u.gif Man labai kvapas dušo želės ir šveitiklio patinka, norėčiau pabandyti ir gelį, tik bijau, ar nebus labai menkas drėkinimas, nes rašo, kad itin lengvas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 05 17, 22:14)
drinks_cheers.gif

Merginos, gal kuri bandėt „Asia“ serijos kūno gelį?  4u.gif Man labai kvapas dušo želės ir šveitiklio patinka, norėčiau pabandyti ir gelį, tik bijau, ar nebus labai menkas drėkinimas, nes rašo, kad itin lengvas g.gif

ir vel as bandzius biggrin.gif Kvapas ir man patiko, bet tik tiek blush2.gif Jis tikrai labai lengvas (man buvo per lengvas), ten toks gelis unsure.gif Drekinimo kaip man mazoka ir dar oda lipsni lieka unsure.gif dar issinaudojo greitai. Zodziu isnaudojau ir pamirsau apie ji, daugiau nepirkciau schmoll.gif
Siulyciau is Eco Body lotion isbandyti mirksiukas.gif Gerai labai drekina ir mikstina oda, kvapas irgi man malonus mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, ar kuri nors dazete plaukus su LOGONOS dazais. Kalbu apie Color Creme Nougatbraun.
Isigijau siuos dazus per pazistama, tai nezinau, kazin jie tinka dazytiems plaukams, mano jau nutamsinti rudi tokie, idomu koki atspalvi isgausiu, noriu savu spalva paryskinti. rolleyes.gif
Turiu ir paruosiamaji dazytu plauku kondicionieriu ir kondicionieriu dazytiems plaukams.
Dar idomu, ar spalvyte naturaliu ataugusiu saknu nepataps kitokia nei dazytu plauku, kai uztepsiu siais logona dazais? Prasau parasykit kas dazet LOGONOS dazais man i az. Aciu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2009 05 21, 15:31)
Merginos, ar kuri nors dazete plaukus su LOGONOS dazais. Kalbu apie Color Creme Nougatbraun.
Isigijau siuos dazus per pazistama, tai nezinau, kazin jie tinka dazytiems plaukams, mano jau nutamsinti rudi tokie, idomu koki atspalvi isgausiu, noriu savu spalva paryskinti.  rolleyes.gif
Turiu ir paruosiamaji dazytu plauku kondicionieriu ir kondicionieriu dazytiems plaukams.
Dar idomu, ar spalvyte naturaliu ataugusiu saknu nepataps kitokia nei dazytu plauku, kai uztepsiu siais logona dazais? Prasau parasykit kas dazet LOGONOS dazais man i az. Aciu.  4u.gif


jau rasiau pora puslapiu atgal ax.gif taigi trumpai pakartosiu- spalva paryskina, saknu nelabai nudazo (bent jau man), nusiplauna po 2 savaiciu. tiesa, nenaudojau siu 2-ju kondicionieriu, kuriuos turite, galbut jie padetu geriau nudazyti, o po to ilgiau islaikyti spalva mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 05 21, 15:46)
jau rasiau pora puslapiu atgal ax.gif taigi trumpai pakartosiu- spalva paryskina, saknu nelabai nudazo (bent jau man), nusiplauna po 2 savaiciu. tiesa, nenaudojau siu 2-ju kondicionieriu, kuriuos turite, galbut jie padetu geriau nudazyti, o po to ilgiau islaikyti spalva mirksiukas.gif

Aciu labai, paskaiciau kelis psl atgal. O jusu butent sita ruda spalva?
o patamsino ar pasviesino jusu plaukus? rolleyes.gif
Papildyta:
Bandysiu su visais kondicionieriais, bet aisku stebuklu nesitikiu. Tikrai manau kad geriausia nedazytus palukus jais dazyt, bet ar yra dar tokiu merginu kurios butu plauku dazu nepaliestos? Turbut deficitas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roxetė: 21 gegužės 2009 - 14:58
QUOTE(Roxetė @ 2009 05 21, 15:57)
Aciu labai, paskaiciau kelis psl atgal. O jusu butent sita ruda spalva?
o patamsino ar pasviesino jusu plaukus?  rolleyes.gif


daziau tokia tamsiai ruda spalva- teak... patamsino- to ir tikejausi, nes plaukai sviesesni buvo
Atsakyti