Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

QUOTE(Palomina @ 2009 05 07, 16:53)
as turiu Sante savaimini veidui, kuris palaipsniui suteikia idegi, man tai visai neblogas.. o ir pirkau uz puse kainos  biggrin.gif  jei moket visa, kaina, tai tada gal ir pagalvociau.. na bet vistiek natur. savaiminiu gi nedidelis pasirinkimas..

o kad jau i tema butu, tai siandien nusipirkau Logona Mediterran kuno losjona.. isbandziau, tai  thumbup.gif  labai gerai drekina oda ir lengvos konsistencijos.. susigeria gerai ir nepalieka jokiu riebumu..


Dabar svarstau, kuris būtų geriau, Logonos mediteranian ar Laveros (wild berry pvz) ? 4u.gif gal yra kuri bandžiusi abu?
Atsakyti
Turiu ir aš Logonos mediteranian kūno losjoną, vien pagirt galiu- susigeria akimirksniu, labai malonus kūnui, švelnina jau po pirmo karto. Pas mane šeip sausa oda- tai jis geras kompromisas mano odai biggrin.gif
Atsakyti
Apie šį produktą dar nieko negirdėjau, tad buvo įdomu išbandyti - Natural Nails serijos rankų koncentratas (kremas). Na žinokit esu apkerėta bigsmile.gif Nuostabiai sudrėkina, sušvelnina ir pamaitina. Kvepia migdolais/marcipanais wub.gif wub.gif Negaliu atsiuostyti, toks „vežantis“ kvapas biggrin.gif Lengvai salstelėjęs. Šiaip iki šiol man nr. 1 buvo Dr. Hauschka rankų kremas, bet šitas Logonos gali drąsiai lygiuotis su Hauschka. Kaip esu kiek nusivylusi Laveros ir Weledos menku drėkinimu, tai Logona maloniai nustebino smile.gif Tiesa, ir kaina atitinkama, lyg ~7 EUR už 40 ml („Eko eko“ už tą pačią kaina paprasti rankų kremai, tad manau pas mus kur kas brangiau kainuotų), tačiau labai skalsiai naudojasi, nors yra skystas. Dar informaciniame lapelyje parašyta, kad tepti taupiai. Užsimaniau išbandyti ir daugiau šitos serijos produktų... blush2.gif

Žodžiu, rekomenduoju thumbup.gif

user posted image

(vidurinis)
Atsakyti
O sio kremo yra bioboutique ar reik siustis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 05 13, 18:20)
Natural Nails serijos rankų koncentratas (kremas). Na žinokit esu apkerėta bigsmile.gif


iš kur siunteis? 4u.gif


QUOTE(begike @ 2009 05 14, 09:54)
O sio kremo yra bioboutique ar reik siustis?  ax.gif


tikrai nėra, vakar buvau Bioboutiq'e sad.gif

Summer, tave reikia izoliuoti nuo forumo protest.gif Vakar tik nusipirkau Sante kremą rankoms, o per tave jau naujas sąrašas pradeda formuotis lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 14 gegužės 2009 - 10:05
yra Logonos tas viduržeminis (mediteran), bet kažkaip pabijojau pirkti dėl kvapo. Pirmais kartasi jis atrodė švelnus, bet nosis kai visai nuo kvapų stipresnių atprato, labai jis jaučiasi, bent man. Tik spėjau įsėst į mašiną, prisitepliojus Mediteran, MB iškart paklausė - nuo ko čia neša? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 05 14, 11:15)
mane dar santes su imbierais vilioja  rolleyes.gif


turejau sita, man patiko- tiek kvapas, tiek poveikis ax.gif bet kai toks natur kremu pasirinkimas, tai dazniausiai nebeperku to paties kremo dar karta vien del to, kad isbandyt kazka kito rolleyes.gif o dar kartais ir pati is alieju koki kremuka rankoms pasidarau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 05 14, 11:00)
iš kur siunteis?  4u.gif
tikrai nėra, vakar buvau Bioboutiq'e sad.gif

Summer, tave reikia izoliuoti nuo forumo protest.gif Vakar tik nusipirkau Sante kremą rankoms, o per tave jau naujas sąrašas pradeda formuotis  lotuliukas.gif


Iš biologisch24, mano naujas atradimas banko sąskaitos tuštėjimui sad.gif Visko norisi biggrin.gif

Ak, kam tos gėlės biggrin.gif Kaip, beje, Sante su imbierais? 4u.gif Labai mėgstu imbierų kvapą ax.gif

QUOTE(katutis @ 2009 05 14, 11:08)
yra Logonos tas viduržeminis (mediteran), bet kažkaip pabijojau pirkti dėl kvapo.


Man irgi kvapas nelabai ax.gif Turiu dušo želę, tai kuo toliau, tuo labiau nepatinka kvapas rolleyes.gif Manau, išbrokinsiu Meditteran ir Oriental serijas dėl kvapų. Užtat likusios trys (Asia, Tropic, Nordic) wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 05 15, 12:30)
Iš biologisch24, mano naujas atradimas banko sąskaitos tuštėjimui sad.gif Visko norisi  biggrin.gif

Ak, kam tos gėlės biggrin.gif Kaip, beje, Sante su imbierais?  4u.gif Labai mėgstu imbierų kvapą ax.gif
Man irgi kvapas nelabai ax.gif Turiu dušo želę, tai kuo toliau, tuo labiau nepatinka kvapas rolleyes.gif Manau, išbrokinsiu Meditteran ir Oriental serijas dėl kvapų. Užtat likusios trys (Asia, Tropic, Nordic) wub.gif  wub.gif  wub.gif


o kiek moki už siuntimąsi, ar sakaisi mažiausiai už 150 eurų? smile.gif

nežinau, dar netepiau smile.gif Bet šiaip tikiuosi, kad bus pakankamai lengvas, o kartu ir pamaitins smile.gif Esu turėjusi tokį kūno losjoną, tai to kvapo jame beveik nesijaučia, tada eksperimentavau pildama ten EA mišinį man patinkantį ir kaifuodavau smile.gif Gali eit kaip bazė smile.gif

man kaip tik patinka, bet aš greit pavargstu nuo tų aiškiai išreikštų kvapų - norisi mest į šoną kiek panaudojus ax.gif Nebent labai labai švelnutis būtų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 05 15, 15:00)
o kiek moki už siuntimąsi, ar sakaisi mažiausiai už 150 eurų? smile.gif

man kaip tik patinka, bet aš greit pavargstu nuo tų aiškiai išreikštų kvapų - norisi mest į šoną kiek panaudojus  ax.gif Nebent labai labai švelnutis būtų  wub.gif


10 EUR kainuoja, kad ir kiek pirktum prekių iki 150-ies EUR. Tai bet kokiu atveju apsimoka už siuntimą susimokėti, kai paskaičiuoji, kiek sutaupai smile.gif

Man Asia turbūt švelniausias kvapas, nors ir Mediterran atrodo vos juntamas smile.gif Laveros kvapų nieks nepermuš vistiek biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 05 13, 20:20)
Apie šį produktą dar nieko negirdėjau, tad buvo įdomu išbandyti - Natural Nails serijos rankų koncentratas (kremas). Na žinokit esu apkerėta bigsmile.gif Nuostabiai sudrėkina, sušvelnina ir pamaitina. Kvepia migdolais/marcipanais wub.gif  wub.gif Negaliu atsiuostyti, toks „vežantis“ kvapas biggrin.gif Lengvai salstelėjęs. Šiaip iki šiol man nr. 1 buvo Dr. Hauschka rankų kremas, bet šitas Logonos gali drąsiai lygiuotis su Hauschka. Kaip esu kiek nusivylusi Laveros ir Weledos menku drėkinimu, tai Logona maloniai nustebino smile.gif Tiesa, ir kaina atitinkama, lyg ~7 EUR už 40 ml („Eko eko“ už tą pačią kaina paprasti rankų kremai, tad manau pas mus kur kas brangiau kainuotų), tačiau labai skalsiai naudojasi, nors yra skystas. Dar informaciniame lapelyje parašyta, kad tepti taupiai. Užsimaniau išbandyti ir daugiau šitos serijos produktų... blush2.gif

Žodžiu, rekomenduoju thumbup.gif

user posted image

(vidurinis)

turiu ir as ji. Cup'e 31 lita kainuoja. jau gal puse tiubiko sunaudojus esu. man kvapas patinka,bet marcipanu neisuostau as ten, nes siaip marcipanu negaliu kvapo pakest blush2.gif
skystutis jis,bet mielas naudoti wub.gif
Papildyta:
dar va matau,kad iki kito uzsakymo neuzteksiu dr.H CC,tai jau dairaus pamainos... gal kuri esat Logonos prausikli koki bandziusios?kaip atsiliepimai?
man kazko normaliai odai reiktu... negaliu sakyt ,nei kad sausa dbr,nei kad riebi..tai gaunas- normali ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 05 14, 16:16)
tai aš šitą vakar ir nusipirkau tongue.gif Vien dėl to, kad kvapas jo visai neryškus ir bus patogu tiūbiką nešiotis rankinėj smile.gif


jis labai mazuliukas? biggrin.gif ten tas kur 7 lt kainuoja? ax.gif
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 05 14, 21:19)
turejau sita, man patiko- tiek kvapas, tiek poveikis ax.gif bet kai toks natur kremu pasirinkimas, tai dazniausiai nebeperku to paties kremo dar karta vien del to, kad isbandyt kazka kito rolleyes.gif o dar kartais ir pati is alieju koki kremuka rankoms pasidarau ax.gif

as irgi megstu isbandyti naujus produktus, nes nusibosta vienas ir tas pats.. Reiks kada isigyt Santes kremuka smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sultry @ 2009 05 15, 20:15)
turiu ir as ji. Cup'e 31 lita kainuoja. jau gal puse tiubiko sunaudojus esu. man kvapas patinka,bet marcipanu neisuostau as ten, nes siaip marcipanu negaliu kvapo pakest  blush2.gif
skystutis jis,bet mielas naudoti  wub.gif

o, tai visgi yra jo cupe bigsmile.gif
Atsakyti