Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

o as pasiguosiu, kad nusivyliau logona kreminiais dazais blush2.gif dar tik pora savaiciu esu nusidaziusi, bet spalva jau nusiplove unsure.gif galva net ne kiekviena diena plaunu, o 3k. per savaite, tai vat. nebent sie dazai tinka dazyti tik anksciau su cheminiais dazais nedazytus plaukus g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 04 17, 00:07)
o as pasiguosiu, kad nusivyliau logona kreminiais dazais blush2.gif dar tik pora savaiciu esu nusidaziusi, bet spalva jau nusiplove unsure.gif galva net ne kiekviena diena plaunu, o 3k. per savaite, tai vat. nebent sie dazai tinka dazyti tik anksciau su cheminiais dazais nedazytus plaukus g.gif

manau, kad geriau nedazytiems, bet kazko ir nesitikeciau, kad tarkim ilgai labai laikys rolleyes.gif
Atsakyti
neseniai įsigijau logonos tropic kūno kremą, labai geras thumbup.gif
kvapas fainas, man galėtų būt ir intensyvesnis, aš jį kiek kitaip įsivaizdavau pagal pavadinimą doh.gif saldžiai rūgštoką vaisių biggrin.gif
o šiaip nieko geriau drėkinančio kūnui nesu turėjus smile.gif (na kokosų aliejus irgi neblogai drėkina)
Atsakyti
kokia kūno sviestų kaina Biobutique?
ar būna mėginukų? norėčiau pabandyti tropinį sviestuką, į jo sudėti įeina sviestmedis, o nuo gryno sviestmedžio mane išbėrė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vada @ 2009 04 22, 10:16)
kokia kūno sviestų kaina Biobutique?
ar būna mėginukų? norėčiau pabandyti tropinį sviestuką, į jo sudėti įeina sviestmedis, o nuo gryno sviestmedžio mane išbėrė doh.gif


ekoeko.lt internetianiam puslapy nurodyta, kad 200 ml kainuoja 59 Lt. meginuku, jei neklystu, nera, bet lyg tai galima pasibandyt vietoj g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 22 balandžio 2009 - 09:21
QUOTE(agnuta @ 2009 04 22, 10:20)
ekoeko.lt internetianiam puslapy nurodyta, kad 200 ml kainuoja 59 Lt. meginuku, jei neklystu, nera, bet lyg tai galima pasibandyt vietoj g.gif

as esu gavus meginuku siu.
Atsakyti
išbandžiau veido šveitiklį jautriai/sausai odai...o jau aštrumas blink.gif grūdeliai tai labai smulkūs, daug jų, kaip smėlis, bet aštrūs, man po pirmo panaudojimo pasirodė ryškiai per grubus jautriai odai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2009 04 28, 17:41)
išbandžiau veido šveitiklį jautriai/sausai odai...o jau aštrumas blink.gif  grūdeliai tai labai smulkūs, daug jų, kaip smėlis, bet aštrūs, man po pirmo panaudojimo pasirodė ryškiai per grubus jautriai odai unsure.gif

kaip idomiai g.gif dauguma atvirksciai giria, sako tu grudeliu net nesijaucia.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2009 04 28, 18:41)
išbandžiau veido šveitiklį jautriai/sausai odai...o jau aštrumas blink.gif  grūdeliai tai labai smulkūs, daug jų, kaip smėlis, bet aštrūs, man po pirmo panaudojimo pasirodė ryškiai per grubus jautriai odai unsure.gif


o man patiko, toks švelnus pylingas ax.gif vis dėlto kiekvienas žmogus individualus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 04 28, 22:38)
kaip idomiai  g.gif  dauguma atvirksciai giria, sako tu grudeliu net nesijaucia.. g.gif


na jie labai smulkučiai, ssmėliukas toks, bet man jautėsi, arba mano oda super jautri unsure.gif

QUOTE(Rkatyte @ 2009 04 28, 22:47)
o man patiko, toks švelnus pylingas  ax.gif  vis dėlto kiekvienas žmogus individualus  bigsmile.gif


individualus smile.gif

Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 04 17, 00:07)
o as pasiguosiu, kad nusivyliau logona kreminiais dazais blush2.gif dar tik pora savaiciu esu nusidaziusi, bet spalva jau nusiplove unsure.gif galva net ne kiekviena diena plaunu, o 3k. per savaite, tai vat. nebent sie dazai tinka dazyti tik anksciau su cheminiais dazais nedazytus plaukus g.gif

na jei silpnesni, nes iš žolyčių..

QUOTE(Vada @ 2009 04 22, 10:16)
kokia kūno sviestų kaina Biobutique?
ar būna mėginukų? norėčiau pabandyti tropinį sviestuką, į jo sudėti įeina sviestmedis, o nuo gryno sviestmedžio mane išbėrė doh.gif

200ml 59Lt. Jis kakavos sviesto pagrindu - galėčiau pabandyti gauti pasibandymui, kuriame mieste esi?
Ingredients (INCI): Aqua (Water), Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit*, Cetearyl Alcohol, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Elaeis Guineensis (Palm) Oil*, Sorbitan Stearate, Squalane, Glycerin, Cera Alba (Beeswax), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Alcohol*, Parfum (Essential Oils), Cocos Nucifera (Coconut) Extract*, Sucrose Cocoate, Xanthan Gum, Tocopherol, Ananas Sativus (Pineapple) Fruit Extract, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Lactic Acid, Sodium Lactate, Potassium Sorbate
Konserviert mit Kaliumsorbat
QUOTE(emmute @ 2009 04 28, 23:01)
na jie labai smulkučiai, ssmėliukas toks, bet man jautėsi, arba mano oda super jautri unsure.gif
individualus smile.gif

na tai ir turi jaustis smile.gif visi pilingai jaučiasi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tindiriushka: 07 gegužės 2009 - 12:32
QUOTE(tindiriushka @ 2009 05 07, 12:28)
200ml 59Lt. Jis kakavos sviesto pagrindu - galėčiau pabandyti gauti pasibandymui, kuriame mieste esi?
Ingredients (INCI): Aqua (Water), Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit*, Cetearyl Alcohol, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Elaeis Guineensis (Palm) Oil*, Sorbitan Stearate, Squalane, Glycerin, Cera Alba (Beeswax), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Alcohol*, Parfum (Essential Oils), Cocos Nucifera (Coconut) Extract*, Sucrose Cocoate, Xanthan Gum, Tocopherol, Ananas Sativus (Pineapple) Fruit Extract, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Lactic Acid, Sodium Lactate, Potassium Sorbate
Konserviert mit Kaliumsorbat


o tai cia ne sviestmedis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 07 gegužės 2009 - 14:42