Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

QUOTE(wannasweets @ 2009 04 01, 23:58)
Tai ar cia ne tas pats ? g.gif

Tai va, kad ne ...
http://www.ekoeko.lt...8...GONA.75-ml va vienas
http://www.ekoeko.lt...8...GONA.75-ml ir va kitas
Ant pakučio parašyta " Sante" tai nebesusigaudau ar aprašyme gamintojas klaidingas nurodytas ar pakučio nuotrauka ne ta įkelta...
Atsakyti
QUOTE(wannasweets @ 2009 04 01, 22:58)
Tai ar cia ne tas pats ? g.gif



QUOTE(Tarela @ 2009 04 02, 08:07)
Tai va, kad ne ...
http://www.ekoeko.lt...8...GONA.75-ml    va vienas
http://www.ekoeko.lt...8...GONA.75-ml  ir va kitas
Ant pakučio parašyta " Sante" tai nebesusigaudau ar aprašyme gamintojas klaidingas nurodytas ar pakučio nuotrauka ne ta įkelta...

ten nuotraukos ne tos ax.gif
Atsakyti
sveikos, aš ir viena iš jūsų kuri domisi SANTE ir LOGONOS prekėmis smile.gif jei ką dar galite ir manęs paklausti smile.gif Paaiškinsiu ,kas kam neaišku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kleora @ 2009 04 07, 10:11)
sveikos, aš ir viena iš jūsų kuri domisi SANTE ir LOGONOS prekėmis smile.gif jei ką dar galite ir manęs paklausti smile.gif Paaiškinsiu ,kas kam neaišku  thumbup.gif


Tai gal geriau parašykit ką pati bandžiusi ir kas patiko, o kas ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tarela @ 2009 04 02, 10:07)
Tai va, kad ne ...
http://www.ekoeko.lt...8...GONA.75-ml    va vienas
http://www.ekoeko.lt...8...GONA.75-ml  ir va kitas
Ant pakučio parašyta " Sante" tai nebesusigaudau ar aprašyme gamintojas klaidingas nurodytas ar pakučio nuotrauka ne ta įkelta...

ir sveitiklio ir pilingo paskirtis ta pati. cia tik du gaminiai skirtingu firmu, nuotraukas tiesiog suklydo prie aprasymu ir tiek,matyt. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2009 04 07, 13:40)
Tai gal geriau parašykit ką pati bandžiusi ir kas patiko, o kas ne  4u.gif



Butinai ... 4u.gif man lb patiko veido linijos thumbup.gif , tai kaip pas mane yra riebi ir problemiska tai db lb smagu dziaugiuos graziu veidu , anksciau pirkau ir tas kaukes kur per tv reklamuoja , bet efektas nepatiko ... tiesiog jo nebudavo ..... verysad.gif verysad.gif , taip pat sampunai thumbup.gif thumbup.gif , galeciau pasakyti ,kad atgivina pati plauka, o kaip kiekviena zinom ,kad plaukas yra negyvas.Sampunu yra ivairios rusys,vieni atkuriamieji plauko struktura, kiti mazinantys odos dirglumo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kleora @ 2009 04 07, 16:46)
Butinai ...  4u.gif man lb patiko veido linijos  thumbup.gif , tai kaip pas mane yra riebi ir problemiska tai db lb smagu dziaugiuos graziu veidu , anksciau pirkau ir tas kaukes kur per tv reklamuoja , bet efektas nepatiko ... tiesiog jo nebudavo ..... verysad.gif  verysad.gif , taip pat sampunai  thumbup.gif  thumbup.gif , galeciau pasakyti ,kad atgivina pati plauka, o kaip kiekviena zinom ,kad plaukas yra negyvas.Sampunu yra ivairios rusys,vieni atkuriamieji  plauko struktura, kiti mazinantys odos dirglumo smile.gif



o kuris butent kremas yra skirtas riebiai problemiskai odai g.gif butu visai idomu pabandyt
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 04 07, 17:50)
o kuris butent kremas yra skirtas riebiai problemiskai odai g.gif  butu visai idomu pabandyt



Mišriai ir problematiškai odai ypac tinka kremas su hamamelijomis, pati neseniai nusipirkau ir labai esu juo patenkinta. Veidas neblizga ir maziau riebaluojasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 04 07, 17:50)
o kuris butent kremas yra skirtas riebiai problemiskai odai g.gif  butu visai idomu pabandyt

na kaip ir sake, yra misriai,riebiai ir problemiskai veido odai tinka dieninis ir naktinis kremas su hamamelijom smile.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(orcheja @ 2009 02 06, 15:59)
As jau pasidaziau, terliones turbut kaip ir su chna..temeleje apie plauku dazus jau rasiau, kad nesigavo man ruda spalva kaip norejau. Dazytus plaukus su cheminiais dazais paryskino, o ten kur buvo savo atauge, tai ryzumo pridave.
Rezultatas: rudai-ryza ne sodri spalva..zodziu, ne labai man patiko.


nu man panasiai gavosi, gal ne taip ryzai, bet kazkas link to blush2.gif na, o ten kur plaukai atauge, tai man isvis beveik nenueme spalvos. daziau su tuo kremu, ne milteliais. guodziuosi tik tuo, kad bent jau plaukai buvo pamaitinti, nes ten tas pats chna kaip suprantu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Pandora_: 08 balandžio 2009 - 14:15
QUOTE(kleora @ 2009 04 07, 16:46)
Butinai ...  4u.gif man lb patiko veido linijos  thumbup.gif , tai kaip pas mane yra riebi ir problemiska tai db lb smagu dziaugiuos graziu veidu , anksciau pirkau ir tas kaukes kur per tv reklamuoja , bet efektas nepatiko ... tiesiog jo nebudavo ..... verysad.gif  verysad.gif , taip pat sampunai  thumbup.gif  thumbup.gif , galeciau pasakyti ,kad atgivina pati plauka, o kaip kiekviena zinom ,kad plaukas yra negyvas.Sampunu yra ivairios rusys,vieni atkuriamieji  plauko struktura, kiti mazinantys odos dirglumo smile.gif


Gal gali kokį šampūną greitai besiriebaluojančiai galvos odai pasiūlyti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 04 07, 17:50)
o kuris butent kremas yra skirtas riebiai problemiskai odai g.gif  butu visai idomu pabandyt


Yra dieninis kremas su hamamelijomis LOGONA :
Harmanizuoja bei drekina ,skirtas misrios odos preiziurai .Svelnus augaliniai aliejai ir raminantys hamameliju ekstraktai ,dedesvos ir ramuneles padeda sureguliuoti odos drgme ir riebalu pertekliu
taip pat yra naktinis kremas su hamamelijomis LOGONA :
Hamameliju naktinis maitinantis veido kremas padeda odai naturaliai regeneruotis .Lengva harmonizuojanti formule su svelniais augaliniais aliejais,hamamelijos ir dedesvomis subalansuoja odos drekinamuosius porekius.Kremas isigeria nepalikdamas nemalonaus riebalinio sluoksnio, leidzia poroms lengvai kvepuoti .Taip pat tinka ir riebiai odai priziureti .
wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Rkatyte @ 2009 04 08, 21:30)
Gal gali kokį šampūną greitai besiriebaluojančiai galvos odai pasiūlyti?  4u.gif

Labai atsiprasau , pas mane internetas streikuoja.As pasiulyciau LOGONOS balzamini sampuna su citrina :specialiai sukurtas riebiu plauku jautrios galvos odos prieziurai,isplauna perteklius riebalaus neissausindamas odos ,padeda atkurti sveikos odos funkcijas smile.gif thumbup.gif thumbup.gif
Taip pats SANTE sampuna Lava power: nuo pleiskanu ,su baltuoju moliu,skirtas riebiems plaukams.Kadagiu aliejus,gluosnio zieves ir berzo lapu ekstraktai skatina sveiku galvos odos pusiausvyra ,neleidzia asirasti leiskianoms.Skirtas kasdieniniam naudojimui. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 21 spalio 2009 - 23:10