Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

QUOTE(orcheja @ 2009 02 06, 14:59)
As jau pasidaziau, terliones turbut kaip ir su chna..temeleje apie plauku dazus jau rasiau, kad nesigavo man ruda spalva kaip norejau. Dazytus plaukus su cheminiais dazais paryskino, o ten kur buvo savo atauge, tai ryzumo pridave.
Rezultatas: rudai-ryza ne sodri spalva..zodziu, ne labai man patiko.
Turiu dar viena pakeli (galvojau vieno neuzteks, du iskart nusipirkau), tai dar bandysiu uzpylti su juoda arbata, gal efektas bus geresnis (instrukcijoje rase, kad jei norima didesnio efekto, tai su juoda arbata uzpylti).

Va va ir as turiu LOGONA dazus, tai bijau dazti, butent del sios priezasties, kad prie saknu naturalus nuryzes, o buve sviesinti cheminiais dazais pasikeis i kita spalva. Nezinau ir ka daryt unsure.gif g.gif
O kokius dazus naudojote?Pas mane Color Cream Nougat brown cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roxetė: 11 vasario 2009 - 10:43
Labai džiaugiuosi Logona kauke su jojoba. thumbup.gif Ir Ginkgo šampūnu. Gal kas bandė dažomąjį šampūną su riešutais ar nenuplaunamą kondicionierių?
Atsakyti
QUOTE(fresh @ 2009 02 11, 14:45)
Labai džiaugiuosi Logona kauke su jojoba. thumbup.gif Ir Ginkgo šampūnu. Gal kas bandė dažomąjį šampūną su riešutais ar nenuplaunamą kondicionierių?



Bandziau ir dazomaji Logonos sampuna, nieko man nedaze, tik ryzumo priduodavo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Roxetė @ 2009 02 11, 12:42)
Va va ir as turiu LOGONA dazus, tai bijau dazti, butent del sios priezasties, kad prie saknu naturalus nuryzes, o buve sviesinti cheminiais dazais pasikeis i kita spalva. Nezinau ir ka daryt  unsure.gif  g.gif
O kokius dazus naudojote?Pas mane Color Cream Nougat brown cool.gif



O dazai "Herbal Hair Color brown umber" smile.gif
Atsakyti
turiu clear skin krema,is pradziu labai juo dziaugiausi,o dabar kazkaip nebetinka jis,pasitepus oda parausta,tai teko pakeist ji...
Atsakyti
Noriu pasidžiaugti savo naujais pirkiniais:
Logona pylingas veidui sausai, jautriai odai - labai patiko thumbup.gif
rankų kremas su alijošium - nėra labai riebus, gerai drėkina - irgi patenkinta
lūpų blizgesys - net nežinau, porą kartų naudojau, dar sunku ką sakyti ax.gif

eilėj laukia kūno sviestas ir dušo gelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2009 03 29, 19:54)
Noriu pasidžiaugti savo naujais pirkiniais:
Logona pylingas veidui sausai, jautriai odai - labai patiko  thumbup.gif
rankų kremas su alijošium - nėra labai riebus, gerai drėkina - irgi patenkinta
lūpų blizgesys - net nežinau, porą kartų naudojau, dar sunku ką sakyti  ax.gif

eilėj laukia kūno sviestas ir dušo gelis  wub.gif

o jusu oda sausa? g.gif ar emet del to, kad jis svelniausias? 4u.gif (cia apie pylinga) biggrin.gif Mano misri, ir bijau misriai odai skirtu bandyti, nes jie agresyvoki, del to galvoju sausai odai skirta bandyt g.gif

Jei sviestas Logonos, neabejoju kad patiks wub.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 03 29, 22:04)
o jusu oda sausa?  g.gif  ar emet del to, kad jis svelniausias?  4u.gif (cia apie pylinga)  biggrin.gif  Mano misri, ir bijau misriai odai skirtu bandyti, nes jie agresyvoki, del to galvoju sausai odai skirta bandyt  g.gif 

Jei sviestas Logonos, neabejoju kad patiks  wub.gif


Pas mane mišri į sausumą, ėmiau tikrai kad švelnus, - labai patenkinta . thumbup.gif

Šiandien išbandžiau kūno sviestą ir kaukę veidui su alijošium - abu produktai nerealiai patiko wub.gif
Sviestą tepiau ant drėgnos odos, nes pradžioje pabandžiau ant sausos, tai nesitepė, o ant drėgnos labai skalsiai - tiek nedaug reikia.
O kaukė irgi labai patiko, atrodė kad beveik visa susigėrė, nors nemažai ir plovėsi. Oda labai gerai pamaitinta po jos wub.gif tikrai dar pirksiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2009 03 30, 19:50)
Pas mane mišri į sausumą, ėmiau tikrai kad švelnus,  - labai patenkinta . thumbup.gif

Šiandien išbandžiau kūno sviestą ir kaukę veidui su alijošium - abu produktai nerealiai patiko  wub.gif
Sviestą tepiau ant drėgnos odos, nes pradžioje pabandžiau ant sausos, tai nesitepė, o ant drėgnos labai skalsiai - tiek nedaug reikia.
O kaukė irgi labai patiko, atrodė kad beveik visa susigėrė, nors nemažai ir plovėsi. Oda labai gerai pamaitinta po jos  wub.gif  tikrai dar pirksiu  thumbup.gif

Smagu kad patiko smile.gif mano misri oda ir as galvoju apie si sveitikli g.gif Vis bijojau, gal per svelnus, gal pakims... blush2.gif nes sausai odai skirtas blush2.gif bet kitu grubesniu kazkaip nenoriu naudot unsure.gif O jis pravalo kazkiek? ar tik negyvas lasteles nuima? ax.gif

Sviesta as labai megstu, noriu vel isigyt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 03 31, 09:53)
Smagu kad patiko  smile.gif  mano misri oda ir as galvoju apie si sveitikli  g.gif  Vis bijojau, gal per svelnus, gal pakims...  blush2.gif  nes sausai odai skirtas  blush2.gif  bet kitu grubesniu kazkaip nenoriu naudot  unsure.gif  O jis pravalo kazkiek? ar tik negyvas lasteles nuima?  ax.gif 

Sviesta as labai megstu, noriu vel isigyt  wub.gif


Man svarbiausia buvo kad nuimtų negyvas ląsteles, tai gerai nuima, odelė labai švelni po jo thumbup.gif aš pylingus ir anksčiau,- sintetinius irgi tik švelnius pirkau, tai todėl ir dabar kitokio nežiūrėjau ax.gif
Atsakyti
Gal galit pakomentuoti kuom skiriasi veido šveitiklis su mėtomis ir pilingas su mėtomis?
Atsakyti
gal kas dazosi logona dazais ar ilgai lieka spalva? ar atspalviu rudu visokiu yra?
Atsakyti
QUOTE(Tarela @ 2009 03 31, 21:21)
Gal galit pakomentuoti kuom skiriasi veido šveitiklis su mėtomis ir pilingas su mėtomis?



Tai ar cia ne tas pats ? g.gif
Atsakyti