Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

O logonos Kokosu aliejus nerafinuotas ar rafinuotas?
Atsakyti
gal zinote kokios mazdaug kainos logonos veido kremuku? ax.gif
Atsakyti
Kokie butu atsiliepimai apie dilgeliu sampuna is Logonos?
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 01 08, 23:27)
gal zinote kokios mazdaug kainos logonos veido kremuku?  ax.gif

Įvairios, manau nuo 40-70 g.gif

QUOTE(Bitute32 @ 2009 01 12, 19:19)
Kokie butu atsiliepimai apie dilgeliu sampuna is Logonos?

Turiu didelį įpakavimą, tiesą pasakius atsibodo naudoti doh.gif Gerai išplauna aliejines kaukes, plaukai purūs. Bet man kartais pasausina galvos odą.
Atsakyti
sedziu dabar issitepus Logonos Tropic kuno sviestu rolleyes.gif na kvapas tai fantastiskas wub.gif thumbup.gif ir pats sviestas thumbup.gif po jo odai nieko netruksta
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 01 12, 22:36)
sedziu dabar issitepus Logonos Tropic kuno sviestu  rolleyes.gif  na kvapas tai fantastiskas  wub.gif  thumbup.gif  ir pats sviestas  thumbup.gif  po jo odai nieko netruksta


O jis gerai susigeria? neatrodo tokia apsiriebinus oda ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2009 01 12, 22:39)
O jis gerai susigeria? neatrodo tokia apsiriebinus oda ? blush2.gif

man tai susigeria normaliai g.gif mano oda normali..
Atsakyti
Naudojau jautriai odai:

Valomasis pienelis su rozemis: odai per riebus (mano normali/misri), bet akiu makiazui nuvalyt tinka.

Bealkoholinis purskiamas tonikas su rozemis: gerai drekina, svelnus, bet nepatiko, kad purskiamas. Tonikas skirtas ne vien odai sudrekinti, bet ir vandens likuciams pasalinti. Patogiau butu, kad iseitu ji is bonkutes uzpilti ant vatos. Taciau kita vertus, patogu dienos metu veida apipurksti.

Bealiejinis drekinantis gelis veidui su alijosiumi: puikus. Greitai ir lengvai susigeria, neriebina, neuzkemsa poru, nuramina.

Dieninis ir naktinis kremai jautriai odai bet raminanti kauke mano odai buvo per riebus.
Atsakyti
QUOTE(stirnuke @ 2009 01 15, 11:20)

Dieninis ir naktinis kremai jautriai odai bet raminanti kauke mano odai buvo per riebus.

cia is tos Free linijos? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

atsiprasau, jei kas jau rase apie tai, tiesiog laaabai daug reiketu skiatyti, jei nuo pradziu ax.gif
As irgi nesenai susidomejau ekologiska kosmetika, pirkau ir logonos ir sante linijos produktus. Kazkas tiko, kazkas ne.
Bet siuo metu esu nusipirkusi Logonos plauku dazus "Herbal Hair Color brown umber". Bet ten visa instrukcija yra vokieciu kalba.
Gal jau kuri naudojotes?gal galit parasyti kaip jus maiset dazus ir dazet?

Busiu labai dekinga!

bigsmile.gif
Atsakyti
mane taip pat domina plauku dazai, kaip laikosi spalvyte? ar yra salonu kurie dazo su Logona plaukus?
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2009 02 04, 21:05)
mane taip pat domina plauku dazai, kaip laikosi spalvyte? ar yra salonu kurie dazo su Logona plaukus?



As jau pasidaziau, terliones turbut kaip ir su chna..temeleje apie plauku dazus jau rasiau, kad nesigavo man ruda spalva kaip norejau. Dazytus plaukus su cheminiais dazais paryskino, o ten kur buvo savo atauge, tai ryzumo pridave.
Rezultatas: rudai-ryza ne sodri spalva..zodziu, ne labai man patiko.
Turiu dar viena pakeli (galvojau vieno neuzteks, du iskart nusipirkau), tai dar bandysiu uzpylti su juoda arbata, gal efektas bus geresnis (instrukcijoje rase, kad jei norima didesnio efekto, tai su juoda arbata uzpylti).
Atsakyti