Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

QUOTE(doufyl @ 2008 09 21, 22:10)
atsiprašau už įsiterpimą ax.gif aš irgi bandžiau. labai malonus, skaniai kvepia, švelnus, bet neišplauna aliejinių kaukių.


Mano plaukai dazyti sviesiai, sausoki, puciasi, ar man tiktu sitas sampunas? Reiketu glotninancio poveikio plaukams.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2008 09 21, 22:29)
Kiek jau panaudojau galiu pasakyti, kad Logonos lupu balzamas man  thumbup.gif  Kadangi mano lupos siek tiek issausejusios tai jis man super, toks riebokas ir lupytes poto graziai atrodo  wub.gif 
O ranku krema ir meginau, is pradziu jis toks kaip ir lipnokas pasirode, bet kaip isigeria, tai labai liuks, o apie drekinima galesiu veliau parasyti, kai siek tiek ilgiau panaudosiu  mirksiukas.gif


4u.gif
QUOTE(GinMintė @ 2008 09 21, 23:09)
Beja perskaiciau, kad Sultru beauty megino logonos sampuna su bambukais.. Noriu paklausti kaip tas sampunas?  4u.gif

taip,meginau.sugrojau visa buteliuka iki paskutinio laso,net draugems meginukus duodant truputi gailoka buvo blush2.gif
kaip jau rase, svelnus,tinka sausam plaukui,malonaus kvapo,normaliai putoja..del glotnumo,tai nznau.bet ir neispusdavo plauku taip,kaip tarkim ginkmedis (bjaurybe doh.gif ). pirkciau antra karta biggrin.gif ateity..nes dbr visko sociai sociai turiu blush2.gif
aliejaus ,kaip ir minejo,jis neisplauna. tokios kremines konsistencijos jis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sultru beauty: 22 rugsėjo 2008 - 10:49
QUOTE(sultru beauty @ 2008 09 22, 11:49)
taip,meginau.sugrojau visa buteliuka iki paskutinio laso,net draugems meginukus duodant truputi gailoka buvo  blush2.gif
kaip jau rase, svelnus,tinka sausam plaukui,malonaus kvapo,normaliai putoja..del glotnumo,tai nznau.bet ir neispusdavo plauku taip,kaip tarkim ginkmedis (bjaurybe doh.gif ). pirkciau antra karta  biggrin.gif ateity..nes dbr visko sociai sociai turiu  blush2.gif
aliejaus ,kaip ir minejo,jis neisplauna. tokios kremines konsistencijos jis.


Na va, man kazko panasaus ir reikejo, tikriausiai reikes ismeginti, nors dar labai noreciau ir logonos vaikiska prigriebti blush2.gif Gal kas bande abu ir galetu palyginti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2008 09 22, 14:06)
Na va, man kazko panasaus ir reikejo, tikriausiai reikes ismeginti, nors dar labai noreciau ir logonos vaikiska prigriebti  blush2.gif  Gal kas bande abu ir galetu palyginti?  ax.gif

deja,ne.. bet ir man knieti vaikiska pabandyt..berods Linutia jo is natraktiv atvykstant laukia..prasysiu meginio is jos blush2.gif

o as sian antra karta dejaus logona metine valomaja kauke veidui is tu dvikartiniu pakuciu smile.gif
odyte lyg stangresne,tokia "patraukta",bet siaip kauke neypatinga.valymo nekomentuosiu,nes man kaukes is viso nelabai valo,nebent molis ar purvas. kvepia metom,man tas irgi pliuso nededa (tik dantu pastai deda biggrin.gif).bet kvapas ner stiprus ar ikyrus. turbut antra karta nepirkciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2008 09 21, 21:29)
Kiek jau panaudojau galiu pasakyti, kad Logonos lupu balzamas man  thumbup.gif  Kadangi mano lupos siek tiek issausejusios tai jis man super, toks riebokas ir lupytes poto graziai atrodo  wub.gif 
O ranku krema ir meginau, is pradziu jis toks kaip ir lipnokas pasirode, bet kaip isigeria, tai labai liuks, o apie drekinima galesiu veliau parasyti, kai siek tiek ilgiau panaudosiu  mirksiukas.gif

o kokia kaina lupu balzamo?
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2008 09 22, 17:06)
o kokia kaina lupu balzamo?



Berots 11 lt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinMintė: 22 rugsėjo 2008 - 17:19
taigi,jau kelis kartus panaudojau Logonos plauku kauke
po pirmo karto,berods, rasiau, kad ispute plauka taip nesvelniai ir negraziai,tai turiu atsiprasyt kaukutes,matyt, ne jos kalte cia buvo..nes dbr va jau kelis kartus dejau ir plaukai svelnus,graziai krenta,pasibanguoja graziai. uzskaityta. ir drekina ,man rods, pakankamai kol kas biggrin.gif pati kauke gan maloniai kvepia, gan tirsta, bet naudojas man kazkodel nelabai taupiai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sultru beauty: 26 rugsėjo 2008 - 10:52
QUOTE(sultru beauty @ 2008 09 26, 11:51)
taigi,jau kelis kartus panaudojau Logonos plauku kauke
po pirmo karto,berods, rasiau, kad ispute plauka taip nesvelniai ir negraziai,tai turiu atsiprasyt kaukutes,matyt, ne jos kalte cia buvo..nes dbr va jau kelis kartus dejau ir plaukai svelnus,graziai krenta,pasibanguoja graziai. uzskaityta. ir drekina ,man rods, pakankamai kol kas  biggrin.gif pati kauke gan maloniai kvepia, gan tirsta, bet naudojas  man kazkodel nelabai taupiai  g.gif


O kuri cia? Su simondsijom?
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2008 09 26, 13:35)
O kuri cia? Su simondsijom?

taip, šita. aš irgi ją turėjau, galiukams buvo pats tas, bet per visą plauką užtepus man juos per daug apsunkindavo.
Atsakyti
O kur Kaunietes perka Logona ir Sante kosmetika? but idomu isbandyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2008 09 27, 14:47)
O kur Kaunietes perka Logona ir Sante kosmetika? but idomu isbandyt  g.gif


Kiek aš žinau, kad tik Vilniuje šių firmų yra pirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu klausima ar kas uzsisakinejate internetu ?? As is Kauno, tos produkcijos Kaune nera schmoll.gif
Atsakyti