Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

kaip jums logonos plauku kauke?
Linutiaa, kaip ilgiau panaudojus atsiliepimai apie purskikli plaukam? blush2.gif
Atsakyti
o kiek kainuoja logonos kokosu aliejus ir kokia jo talpa?
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2008 04 28, 21:58)
aga  biggrin.gif
kiek zinau,sante ir logona daugiau lt niekur ner..ar mazai zinau? bigsmile.gif



o tai kaune situ firmu neimanoma gauti? g.gif
Atsakyti
sakykit logona tik Vcupe rasti galima ar dar kazkur?
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2008 06 18, 13:50)
sakykit logona tik Vcupe rasti galima ar dar kazkur?


Dar Helios Savanorių pr. yra Biobutikas
Atsakyti
nusipirkau logonos tropic dezodoranta, nebuvo visai is ko rinktis o mirtinai reikejo. kaip jums jisai? man tai toks lipnus, mozoji ir nesupranti ar is to buteliuko kas isbega, prakaitavimo turbut nesulaiko kvapo truputi jaucias
na toks pusetinas, cia mano pirmas naturalus deo, gal esat atrade koki be trukumu?
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2008 07 09, 11:14)
nusipirkau logonos tropic dezodoranta, nebuvo visai is ko rinktis o mirtinai reikejo. kaip jums jisai? man tai toks lipnus, mozoji ir nesupranti ar is to buteliuko kas isbega, prakaitavimo turbut nesulaiko kvapo truputi jaucias
na toks pusetinas, cia mano pirmas naturalus deo, gal esat atrade koki be trukumu?

šito ir aš labai norėjau, bet kai pirkau saviškį nebuvo. o ar panašus kvapas į tropinio kūno sviesto?
prakaitavimo gausaus nei vienas gerai nesulaiko. jei norisi to šviežumo reikėtų dienos eigoje pasitepti per naują manau.
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2008 06 03, 16:09)
kaip jums logonos plauku kauke?
Linutiaa, kaip ilgiau panaudojus atsiliepimai apie purskikli plaukam?  blush2.gif

tik dabar atradau tavo klausimuka ax.gif zinai, manau stebuklu ir nepamatysim, tiesiog belieka tiketi, kad jis tikrai saugo ta plauka biggrin.gif ir as tuo tikiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 07 09, 11:53)
šito ir aš labai norėjau, bet kai pirkau saviškį nebuvo. o ar panašus kvapas į tropinio kūno sviesto?
prakaitavimo gausaus nei vienas gerai nesulaiko. jei norisi to šviežumo reikėtų dienos eigoje pasitepti per naują manau.

kvapas tai toks koks prasyta papaju ir dar kazkokio vaisiaus, kuno sviesto tai man skanesnis toks labiau maista, grietinele primenantis biggrin.gif o sitas toks labiau vaisiu, nors dabar vidury dienos nebejauciu, o pazastis jau dukart sausinau su servetele
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2008 09 21, 21:12)
thumbup.gif  pirkiniai. as apie logonos lupu balzama ir rankremi logonos temoj lauksiu atsiliepimu  blush2.gif 


Kiek jau panaudojau galiu pasakyti, kad Logonos lupu balzamas man thumbup.gif Kadangi mano lupos siek tiek issausejusios tai jis man super, toks riebokas ir lupytes poto graziai atrodo wub.gif
O ranku krema ir meginau, is pradziu jis toks kaip ir lipnokas pasirode, bet kaip isigeria, tai labai liuks, o apie drekinima galesiu veliau parasyti, kai siek tiek ilgiau panaudosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Beja perskaiciau, kad Sultru beauty megino logonos sampuna su bambukais.. Noriu paklausti kaip tas sampunas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2008 09 21, 23:09)
Beja perskaiciau, kad Sultru beauty megino logonos sampuna su bambukais.. Noriu paklausti kaip tas sampunas?  4u.gif

atsiprašau už įsiterpimą ax.gif aš irgi bandžiau. labai malonus, skaniai kvepia, švelnus, bet neišplauna aliejinių kaukių.
Atsakyti