Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

QUOTE(doufyl @ 2008 04 30, 18:37)
aš jau pribaiginėju mėtinį toniką. nuo lapkričio pradžios turėjau doh.gif
tiesą pasakius iš pradžių man jis irgi nelabai patiko. kažkoks stiprus pasirodė. bet dabar normalus tonikas. o tą "plėvelę" aš irgi jaučiu, tik ji man labai greitai pasinaikina. nežinau ar tonikas padėjo, ar apskritai natūralios kosmetikos naudojimas, bet kaktos riebalavimasis beveik susinormalizavo thumbup.gif


ogo kaip taupiai tongue.gif man tai tas atviras buteliuko kakliukas labai nepatinka. nes kai drekini vatuka, kartais nepajauti ir per daug uzpili doh.gif tai kazkaip netaupus jis man. bet ir norisi ji pabaigt, nes ieskosiu kazko kito g.gif

o kad kaktos riebalavimasis susinormalizavo, tai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 30 balandžio 2008 - 18:28
isbandziau logona bamboo sampuna. patiko,kaip putoja,kvapas ir tirstumas smile.gif)) smagiai plovesi man su juo.... bet nelbj dar ka galiu sakyt,nes nakti laikiau alieju, pirma karta ploviau su logonos sampunu su alum ir medum, oantra kart su bamboo.tai toks mixas. placiau veliau bus...
ai, ir sian susivokiau,kodel visa savaite galva kasiaus- gi nuo to alaus ir medaus sampuno... doh.gif blink.gif nes nieko kito naujo nenaudojau plaukams.
Atsakyti
tesiu savo bandymus smile.gif isbandziau logonos dantu pasta su mineralais.75ml 12litu.
neputoja, beveik nekvepia, kazkaip keistai (pirma mano naturali dantpaste biggrin.gif ) ax.gif gal kiek tokio "svaros"pojucio issiplovus truksta..sintetikos auka doh.gif bet pasta bus naudojama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2008 05 07, 13:41)
tesiu savo bandymus smile.gif isbandziau logonos dantu pasta su mineralais.75ml 12litu.
neputoja, beveik nekvepia, kazkaip keistai (pirma mano naturali dantpaste  biggrin.gifax.gif gal kiek tokio "svaros"pojucio issiplovus truksta..sintetikos auka  doh.gif  bet pasta  bus naudojama  mirksiukas.gif


ir vel mano bandymai - logonos pilingas veidui su rozem .
lbj patiko. ir turis uz tokia kaina normalus. skaniai neikyriai kvepia,gan svelnus, bet patys grudeliai i miltukus labiau panasus,jei lygint su sintetiniu granulytem. patiko wink.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sultru beauty: 08 gegužės 2008 - 20:18
Sveikutes,
pasiskaiciusi apie naturalia kosmetika ir as nubegau i CUP'a apsipirkti.Nusipirkau LOGONE kokoso alieju plaukams ir kunui laukiniu roziu tonika.Viska vakar pasibandziau.
Visai smagus dalykeliai.Labai idomus kokosu aliejus kai ideti i saldytuva pasidaro kietas kaip sviestas.Tai gana pavargau kol ji uzsitepiau ant mano ganetinai ilgu plauku.Issiplove gada sunkiai sukavosi ,bet isidziovinus purumas tikrai nerealus,aisku as jo nelaikiau tu 3val. kaip rasoma ant pakelio..gal tada ir sukuotusi lengviau.
Tonikas kaip tonikas dar poveikio nepajutau.
Tik supratau ,kad man naturalios kosmetikos kvapai nelabai unsure.gif
Matyt labai jau pripratus prie chemiju kvapu...Ilgai tepant ta alieju net vienu metu pykint pradejo verysad.gif ziuresim gal priprasiu.Bet butinai dar kazka bandysiu is LOgona serijos!
Atsakyti
Nu labai tikiuosi agnuta!Nes tikrai noriu keisti nesveika i naturaliaja kostemika ..kol kas dar ir darbe sedint tuos kokosus prisimenu;D doh.gif
O jus naudojusios ta kokosu alieju?Prasyta ,kad galima ir kunui naudoti.Gal bandet?Palaikyti ir nusiplauti reik, ar tik isitrinti?
Atsakyti
QUOTE(envyy @ 2008 05 14, 08:58)
Tai gana pavargau kol ji uzsitepiau ant mano ganetinai ilgu plauku.

Tai reik prisileisti į kokį dubenėlį karšto vandens ir įdėti ten kokoso aliejaus indelį, po poros minučių aliejus pasidaro skystas ir lengvai uzsitepa ant plaukų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(envyy @ 2008 05 14, 08:58)
Sveikutes,
pasiskaiciusi apie naturalia kosmetika ir as nubegau i CUP'a apsipirkti.Nusipirkau LOGONE kokoso alieju plaukams ir kunui  laukiniu roziu tonika.

kas cia per tonikas kunui g.gif, ka jis daro
o kam tu kokosu alieju i saldytuva dedi? Siaip jis gan greitai istirpsta tiesiog ji tarp delnu patrynus ir pasidaro skystas ax.gif ir labai lengvai ant plauku tada tepasi. Ant kuno reikia tepti po vonios ar duso per 3 minutes kol poros atsiverusios buna
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 05 14, 12:26)
kas cia per tonikas kunui  g.gif, ka jis daro


gal tureta omeny kokosu aliejus plaukams ir kunui? ax.gif
Atsakyti
Na vat ,kad man taip pardave sake.Sako jus ji i saldytuva isidekit,nes jis kai atsyla labai skystas pasidaro kaip vanduo..Tai ir galvojau mazu taip reikia ,gal genda leciau...
O sitam sakinyje klaida padariau, ne ten kableli padejau tiesiog tongue.gif
"
Nusipirkau LOGONE kokoso alieju plaukams , kunui ir laukiniu roziu tonika.
"
Atsakyti


QUOTE(ašei @ 2008 05 14, 13:11)
Tai reik prisileisti į kokį dubenėlį karšto vandens ir įdėti ten kokoso aliejaus indelį, po poros minučių aliejus pasidaro skystas ir lengvai uzsitepa ant plaukų  4u.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(kunigunda78 @ 2008 05 14, 13:26)
kas cia per tonikas kunui  g.gif, ka jis daro
o kam tu kokosu alieju i saldytuva dedi? Siaip jis gan greitai istirpsta tiesiog ji tarp delnu patrynus ir pasidaro skystas  ax.gif ir labai lengvai ant plauku tada tepasi. Ant kuno reikia tepti po vonios ar duso per 3 minutes kol poros atsiverusios buna


tepiau po vonios visad ,bet apie 3 minutes nznojau 4u.gif
QUOTE(envyy @ 2008 05 14, 15:10)
Na vat ,kad man taip pardave sake.Sako jus ji i saldytuva isidekit,nes jis kai atsyla labai skystas pasidaro kaip vanduo..Tai ir galvojau mazu taip reikia ,gal genda leciau...
O sitam sakinyje klaida padariau, ne ten kableli padejau tiesiog tongue.gif
"
Nusipirkau LOGONE kokoso alieju plaukams , kunui ir  laukiniu roziu tonika.
                                                                    "


toniko koks turis ir kaina? 4u.gif renkuos tonika,tai visur dbr klausineju blush2.gif
Atsakyti
Oi del talpos nepamenu,zvilgtelsiu namie.O kaina irgi apie 30lt...kazkaip nemoku as atsiminti kainu...
O kvapas tu roziu tai idomus.Man primena senove ,kaip kokiu antikvariniu baldu...Toks akyse isnyra vaizdas is romantinio italu filmo.Pastebejau ,kad bent jau MB patinka..vis pauosto zanda ir klausia :rozes cia ane?:DMatyt kvapas lieka,bet as jo nejauciu.
Atsakyti