Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

QUOTE(bolivija @ 2007 07 10, 17:14)
atrodo, kad duoda, nes ir aš gavau.
Išbandžiau dienos kremą veidui. Kvapas tai toks idomus  g.gif , tikrai. Bet jis greit dingsta, vos tik užtepi. Na toks žolelių, bet gerai kad ne saldžiai sintetinis kaip kitų kad būna. Labai gerai isigeria, net kada plauni veida po kurio laiko, visai nesijaučia kad prieš tai buvo naudota kremo. Kiek angliškai suprantu tai reguliuoja veido odos balansa. Man labai patiko.

as irgi naudoju logonos produkcija, man labai patinka, o del kavpo reikia priprasti, man dabar visos tos 100 proc. (pries tai naudojaus dr.hauschka produkcija)naturalios labai patinka del savo kvapo, nes kvepia naturalumu, o ne sintetiniais kvapais thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(begike @ 2007 07 09, 20:57)
pabuvojau siandien universalinej, apsiprekinau   assa.gif  Nusipirkau Sante sampuna ir veido krema, Logona brangesne. Norejau pirkti kuno sviesta Logona, bet jo labai daug pakuotej ir kaina nemaza, tai dave meginuku, dar dave Logona riebesnio kremo meginuka. Zodziu abi gamintojos praktiskai vienodos, tik kad kainos skiriasi.

logona ir sante tos pacios kompanijos produkcija mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 10 liepos 2007 - 20:22
QUOTE(Nerytė @ 2007 07 10, 21:22)
as irgi naudoju logonos produkcija, man labai patinka, o del kavpo reikia priprasti, man dabar visos tos 100 proc. (pries tai naudojaus dr.hauschka produkcija)naturalios labai patinka del savo kvapo, nes kvepia naturalumu, o ne sintetiniais kvapais  thumbup.gif
Papildyta:

logona ir sante tos pacios kompanijos produkcija  mirksiukas.gif

aaa biggrin.gif o koks esminis skirtumas? 4u.gif i ka orientuota viena ir kita produkcija? 4u.gif
Atsakyti
Na va, ir aš apsilankiau tame skyriuke VCUP-e. Perspėjimas ketinančioms apsipirkti: nepriima kortelių, reik turėti grynų, aš liuoksėjau iki bankomato smile.gif
Norėjau Logonos šampūno, lyg ir nusižiūrėjau su dilgėlėmis, bet pardavėja pasiūlė dar keleta Sante šampūnų, tai vienu ir susigundžiau, dar nusipirkau ir purškiklį plaukams.
Gavau mėginukų: dušo želės, kūno sviesto, veido kremo naktinio ir dieninio, kitokio šampūno... Ir dar vienkartinę 10% nuolaidų kortelę sekančiam pirkiniui. Galioja iki rugsėjo smile.gif
Beje, labai maloni konsultantė, prieš siūlydama, išsiklausinėjo, kokie plaukai (domėjausi šampūnais), kokios problemos ir t.t. Pasakojo, kad bus ir natūralūs plaukų dažai, bet prieš tai ji pati juos išbandys, tada galės papasakoti, koks rezultatas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2007 07 10, 22:18)
Na va, ir aš apsilankiau tame skyriuke VCUP-e. Perspėjimas ketinančioms apsipirkti: nepriima kortelių, reik turėti grynų, aš liuoksėjau iki bankomato smile.gif
Norėjau Logonos šampūno, lyg ir nusižiūrėjau su dilgėlėmis, bet pardavėja pasiūlė dar keleta Sante šampūnų, tai vienu ir susigundžiau, dar nusipirkau ir purškiklį plaukams.
Gavau mėginukų: dušo želės, kūno sviesto, veido kremo naktinio ir dieninio, kitokio šampūno... Ir dar vienkartinę 10% nuolaidų kortelę sekančiam pirkiniui. Galioja iki rugsėjo smile.gif
Beje, labai maloni konsultantė, prieš siūlydama, išsiklausinėjo, kokie plaukai (domėjausi šampūnais), kokios problemos ir t.t. Pasakojo, kad bus ir natūralūs plaukų dažai, bet prieš tai ji pati juos išbandys, tada galės papasakoti, koks rezultatas smile.gif


del kavpu taia s sutinku kad kvepai kitaip kazkokie nelabai nusakomi tie kvapai tik as pastebejau akd jie neissilaiko ir pardaveja sake kad is pradziua trodo stiprus labai o po maziau nei psuvalandzio nebelieka. as sunaudojau siandien savo kuno sviesto megineli labai lengvai issitepiau ( oriental linijos) saldokai kvepejo as paprastai tokiu kvapu nenaudojau... bet dovanotam arkliui... tai nepraejo ne keliu valandu ir kvapo visai neliko.... dabr supratau kad tai yra gerai riekia kvapai naturalus.

o kitame formuem apie body shop skaiciauatsiliepima akd apsitepe berods braskiu kuno sveistu ir kvepejo iki vakaro... supratau skirtuma... i body shop neisiu daugiua... negaliu susivaldyti nuo antireklamos
Atsakyti
o ar yra koks kremukas ar dar kas nors jautriai- rausti linkusiai- kapiliarinei odai? gal kas žinot 4u.gif iš logonos ar sante ( jeigu čia tos pačios kompanijos produkcija)
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 07 10, 21:02)
o kos tikslus pavadinimas?  4u.gif


Logona Tages Creme Zaubernuss- vokiškai
Logona Creme de joir Hamamelis- kažkokia kita kalba, gal prancūzų
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 07 10, 21:49)
aaa  biggrin.gif  o koks esminis skirtumas?  4u.gif  i ka orientuota viena ir kita produkcija?  4u.gif

nezinau to esminio skirtumo... daugiau domiuosi Logona.. ji brangesne siek tiek uz Sante

QUOTE(bolivija @ 2007 07 11, 09:33)
Logona Tages Creme Zaubernuss- vokiškai
Logona Creme de joir Hamamelis- kažkokia kita kalba, gal prancūzų

Hamamelis jei neklystu kazkoks riesutas g.gif
o man patiko alijosiaus dieninis ir naktinis kremai thumbup.gif dabar naudoju liepu krema irgi nieko ax.gif

o kuno sviestas tai man labai patinka, atrodo tirstas, bet nuo ranku silumos susyla ir l. gerai pasiskirsto

vaikams kuno pienelis geras... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2007 07 11, 11:23)
nezinau to esminio skirtumo... daugiau domiuosi Logona.. ji brangesne siek tiek uz Sante
Hamamelis jei neklystu kazkoks riesutas  g.gif
o man patiko alijosiaus dieninis ir naktinis kremai  thumbup.gif  dabar naudoju liepu krema irgi nieko  ax.gif

o kuno sviestas tai man labai patinka, atrodo tirstas, bet nuo ranku silumos susyla ir l. gerai pasiskirsto

vaikams kuno pienelis geras...  ax.gif

HAMAMELIS- tai Siaures Amerikos augalas. Hamamelio ekstraktas isgaunamas is svieziu sakeliu-distiliuojant.Jis stimuliuoja kraujotaka, stangrina oda, stiprina audinius
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2007 07 11, 00:01)
o ar yra koks kremukas ar dar kas nors jautriai- rausti linkusiai- kapiliarinei odai? gal kas žinot 4u.gif  iš logonos ar sante ( jeigu čia tos pačios kompanijos produkcija)

man irgi toks labai aktualus 4u.gif nes uzsitepus Sante drekinancio kremo, oda liko sudrekinta, bet atrodo visokie paraudimai ir sudirgimai tik isryskejo. Gal yra koks raminantis ar kaip Emmute rase kremukas? 4u.gif
Atsakyti
nagi buvau ir aš pasiciekavint VCUP'e ekologiška kosmetika ax.gif
klausiau kokių priemonių jautriai-raustančiai-kapiliarinei odai gal turi, tai sakė tik Logonos jautriai odai su aloe yra (dieninis, naktinis, dar kažkoks) ir alergiškai odai. Tai gavau aloe dieninio kremuko mėginėlį (kitokių neturėjo), bandysiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2007 07 14, 23:28)
nagi buvau ir aš pasiciekavint VCUP'e ekologiška kosmetika ax.gif
klausiau kokių priemonių jautriai-raustančiai-kapiliarinei odai gal turi, tai sakė tik Logonos jautriai odai su aloe yra (dieninis, naktinis, dar kažkoks) ir alergiškai odai. Tai gavau aloe dieninio kremuko mėginėlį (kitokių neturėjo), bandysiu  bigsmile.gif

Pasitaiko alerginiu reakciju ir alijosiui....iskart viso veido tept nepatarciau... ax.gif
Atsakyti
Nutariau kad ir mano dukrelė turi teisę i geresnę kūno priežiūrą. taigi nusipirkom Logona Kids Korpermilch- vaikų kūno pienelį. kvepia vos vos, na ne sintetinėm braškėm ir ne miškom uogom - kas labai jai patiktų, bet svarbiausia, kad būtų sveika, taigi pats kremukas toks geltonas- atrodo kaip koks medaus pagrindu būtų, greitai įsigėrė. Anksčiau pirkdavau aliejukus, bet nors jie labai patinka man, dukra sakydavo, kad yra visa taukuota, o va po šitų procedūrų tai visa švytėjo. Šiandien atsikelus vėl prašė, kad ištepčiau smile.gif
O tada nutariau kad ir pati turiu teisę į geresnę kūno priežiūrą ir irgi visa išsitepliojau, dabar sėdim abi švelnios tokios r kvepiam viena kitai ,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bolivija: 16 liepos 2007 - 07:50