Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

QUOTE(sultru beauty @ 2008 04 16, 18:34)
Gal kas Logonos kauke plaukam bandet? kaip ji jums? kainos/kokybes poziuriu derinasi? ir gal turejot ir sante/weleda ir galetumet palygint?  biggrin.gif  is anksto dekinga  4u.gif

logonos kauke turi doufyl smile.gif
o sante berods neturi kaukes, ten paprastas kondicionierius plaukams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2008 04 16, 21:13)
logonos kauke turi doufyl  smile.gif
o sante berods neturi kaukes, ten paprastas kondicionierius plaukams smile.gif

taip turi biggrin.gif

na, aš ją naudoju tada, kai neturiu laiko palepinti plaukučių natūraliais aliejais. tikrai jaučiasi, kad kaukė "prisotinta" aliejų, nes gan riebi. plaukai minkštūs ir švelnūs mirksiukas.gif
Papildyta:
beje, weledos kaukę taip pat turėjau. tik ten aliejų mišinys. taip pat labai patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2008 04 16, 21:13)
logonos kauke turi doufyl  smile.gif
o sante berods neturi kaukes, ten paprastas kondicionierius plaukams smile.gif

dekui lbj uz nuoroda i doufyl wink.gif 4u.gif rolleyes.gif
o sante psulapyje raso va ka:
Sante. Kaukė ir kondicionierius su mangais, 150 ml - Intensyvi gydomoji priemonė su švelniu kondicionieriumi. Brokolių aliejus ir mango sviestas užtikrina lengvą plaukų šukavimą, suteikia plaukams spindesio ir purumo nepažeidžiant plauko. Ekologiška kūno priežiūros priemonė sertifikuota BDIH. Be sintetinių dažiklių ir kvapų, be PEG ir be parafino, dermatologiškai patikrinta.Ekologiška kūno priežiūros priemonė sertifikuota BDIH. Be sintetinių dažiklių ir kvapų, be PEG ir be parafino, dermatologiškai patikrinta.
46 lt
gal bandet kuri?

QUOTE(doufyl @ 2008 04 17, 00:21)
taip turi biggrin.gif

na, aš ją naudoju tada, kai neturiu laiko palepinti plaukučių natūraliais aliejais. tikrai jaučiasi, kad kaukė "prisotinta" aliejų, nes gan riebi. plaukai minkštūs ir švelnūs mirksiukas.gif
Papildyta:
beje, weledos kaukę taip pat turėjau. tik ten aliejų mišinys. taip pat labai patiko mirksiukas.gif

weledos kauke turiu as pati. gal galetum jas sulyginti? kokie poveikiai?kaip plaukas jaucias? kokie kvapu skirtumai? truputi placiau gal galima? beje,ar ji tiesina plauka ar labiau papurena/pabanguoja ji? rolleyes.gif ir aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti

Sveikos.
ieskau pirkt sampuna,bet neapsisprendziu koki. kiek zinau cup'e neduoda sampuno megineliu? ax.gif
tai gal kuriai is mamyciu netiko/atliko/atsibodo koks laselis kazkurio is siu sampunu ir uz sokolada keleta ml galetu pasidalint? blush2.gif

Labiausiai noreciau kazkurio is siu pabandymui:
Šampūnas su bambukais
Šampūnas su ginkmedžiu
Šampūnas su kadagiais
Šampūnas su medum ir alum
esu Vilniuj.

nejauku paliko net su tokiais prasymais unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2008 04 17, 02:55)
weledos kauke turiu as pati. gal galetum jas sulyginti? kokie poveikiai?kaip plaukas jaucias? kokie kvapu skirtumai? truputi placiau gal galima? beje,ar ji tiesina plauka ar labiau papurena/pabanguoja ji?  rolleyes.gif  ir aciu is anksto  4u.gif


palyginti ax.gif hm.. na jų kvapai tikrai skiriasi. logona nežinau kas jaučiasi - gal žolelės kokios, o weleda kiek pamenu rozmarinais kvepia. (daugiau nei prieš pusę metų turėjau, tai pamiršau biggrin.gif )
weleda naudojau prieš kiekvieną plovimą, nes man labiau patinka plaukus tepti kaukytėm būtent prieš plovimą. tai po weledos plaukai blizgėjo, buvo švelnūs.

nieko blogo apie logona kaukę taip pat negali pasakyti. čia jau reikia rinktis kas patogiau - tepti prieš plovimą ar po.
man patogiau prieš, kadangi išsiplovus galvą kažkodėl tingiu sėdėti su suteptais plaukais biggrin.gif

QUOTE(sultru beauty @ 2008 04 17, 14:00)
Sveikos.
ieskau pirkt sampuna,bet neapsisprendziu koki. kiek zinau cup'e neduoda sampuno megineliu?  ax.gif
tai gal kuriai is mamyciu netiko/atliko/atsibodo koks laselis kazkurio is siu sampunu ir uz sokolada keleta ml galetu pasidalint?  blush2.gif

Labiausiai noreciau kazkurio is siu pabandymui:
Šampūnas su bambukais
Šampūnas su ginkmedžiu
Šampūnas su kadagiais
Šampūnas su medum ir alum
esu Vilniuj.

nejauku paliko net su tokiais prasymais  unsure.gif


parduoti neturiu, bet esu bandžius dvejus iš šių šampūnų (pažymėjau raudonai)
patiko abu. su ginkmedžiu lengvai išplauna aliejus iš plaukų, o va bambuko vienintelis minusiukas, kad jis kreminis ir labai sunkiai išplauna aliejus. ta prasme, jo ganėtinai daug reikia. bet ta kreminė konsistencija labai švelnina plauką (bent jau man) mirksiukas.gif
Atsakyti
Sultru, ką tik nusipirkau su medum ir alum, nebandžiau, bet galėčiau perleist kažkiek pabandymui, tik savo buteliuką turėtum atsinešt smile.gif Kiek norėtum, tiek galėčiau parduoti, už savikainą, aišku smile.gif Aš vln, žvėryne
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 18 balandžio 2008 - 14:10
QUOTE(limbi @ 2008 04 18, 17:33)
Kai išbandysi parašyk atsiliepimus  smile.gif


antradieni jau ir as isbandysiu blush2.gif biggrin.gif

sian isbandziau logonos tropini kuno sviesta. tepimasis trunka ilgiau nei su kitais kremais(as sviesta pirma karta bandziau blush2.gif ),bet i nauda visai,kojytes galima ilgiau trinant pamasazuot mirksiukas.gif bet man va kvapas kazka nemalonaus primena ir nznau ka doh.gif
Atsakyti
Gal kuri bandet kremine logonos pudra, kokie atsiliepimai, ar likote patenkintos?
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2008 04 21, 00:35)

sian isbandziau logonos tropini kuno sviesta. tepimasis trunka ilgiau nei su kitais kremais(as sviesta pirma karta bandziau  blush2.gif ),bet i nauda visai,kojytes galima ilgiau trinant pamasazuot  mirksiukas.gif  bet man va kvapas kazka nemalonaus primena ir nznau ka  doh.gif

man tai kartais depiliacini krema primena blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2008 04 21, 17:09)
man tai kartais depiliacini krema primena blush2.gif  biggrin.gif

koks čia depiliacinis kremas taip kvepia? biggrin.gif
aš jau antrą įpakavimą naudoju sviestuko. niam wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doufyl: 21 balandžio 2008 - 22:26
QUOTE(doufyl @ 2008 04 22, 00:56)
man atrodo čia geras piktnaudžiavimas mirksiukas.gif


geras kuom? g.gif kad masinele ispesiot ,sakai, blogiau yra? ax.gif

isbandziau meginuka logonos roziu pienelio makiazui valyt...
nu nepatiko... uzteko tik vienam kartui,nors ml ten buvo pakankamai... ir nenuvale pudros dorai..toniku valant visas vatukas riebiai udas buvo,ko anksciau su tuo paciu toniku po kito pienelio(avene) niekad nebuvo doh.gif pikta as kazkokia ant to pienelio lotuliukas.gif

sian prigriebiau logona bamboo sampuna smile.gif bandysim netrukus..dar porai kartu kito sampuno yra like biggrin.gif
ir sante kauke plauku pasiemiau ir gavau 10proc nuolaidu kortele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2008 04 28, 18:56)
ir sante kauke plauku pasiemiau ir gavau 10proc nuolaidu kortele  thumbup.gif


o ji vienkartine? ax.gif ir kaip ja gavai? ax.gif
Atsakyti