Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

tai matyt nėra plaukai jau tokie sausi kad jo reikėtų. Man jis irgi netiko.
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2008 03 12, 19:50)
tai matyt nėra plaukai jau tokie sausi kad jo reikėtų. Man jis irgi netiko.

šampūnas ar alyvuogių aliejus? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 03 12, 17:59)
šampūnas ar alyvuogių aliejus? biggrin.gif


šampūnas... aliejų nenaudoju tai nežinau
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2008 03 12, 19:08)
šampūnas... aliejų nenaudoju tai nežinau

Merginos, kiek kainuoja roziu kremas veidui? Ar jis tiktu misriai odai? Ir ar jis tik dieninis ar yra ir naktinis?
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2008 04 06, 20:31)
Merginos, kiek kainuoja roziu kremas veidui? Ar jis tiktu misriai odai? Ir ar jis tik dieninis ar yra ir naktinis?


roziu kremas yra skirtas sausai/normaliai odai, misriai jis butu per riebus. jis buna dieninis (drekinimas, 57 lt) ir naktinis (priesraukslinis virs 60)
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 04 07, 19:15)
roziu kremas yra skirtas sausai/normaliai odai, misriai jis butu per riebus. jis buna dieninis (drekinimas, 57 lt) ir naktinis (priesraukslinis virs 60)

turiu mėginukų dieninio. ir man patinka. mano oda sakyčiau mišri - žandai normalūs, o kakta riebesnė, paberiama.
beje, mano MB taip pat labai patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 04 07, 20:59)
turiu mėginukų dieninio. ir man patinka. mano oda sakyčiau mišri - žandai normalūs, o kakta riebesnė, paberiama.
beje, mano MB taip pat labai patiko biggrin.gif


mano oda normali, tik ziema siek tiek pasauseja, tai vasarai jis man per riebus -atsikeldavau su riebiu veidu, ziema viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 04 07, 18:15)
roziu kremas yra skirtas sausai/normaliai odai, misriai jis butu per riebus. jis buna dieninis (drekinimas, 57 lt) ir naktinis (priesraukslinis virs 60)

Aciu labai, uz issamu atsakyma 4u.gif
O koks kremas tiktu misriai odai, mano skruostai normalus, be issipletusiu poru, o T zona linkusi inkstiruotis, poros issiplete blush2.gif Patarkit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2008 04 08, 10:44)
Aciu labai, uz issamu atsakyma 4u.gif
O koks kremas tiktu misriai odai, mano skruostai normalus, be issipletusiu poru, o T zona linkusi inkstiruotis, poros issiplete  blush2.gif  Patarkit  ax.gif


Yra specialus Logona kremas mišriai odai su hamemelijomis. Mano veido oda labai panaši, tai nusipirkau šį kremą pabandyti, tik dar kelios dienos naudoju tai nenusprendžiau geras ar nelabai rolleyes.gif
Atsakyti
Ir tiesa, kokia jo kaina?
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2008 04 08, 18:10)
Ir tiesa, kokia jo kaina?


Nežinau, apie 55 lt gal kokius, aš užsisakiau internetu tai išėjo daug pigiau. O Lietuvoje perkant tai Bioboutique tinklalapyje yra produktų aprašymai ir kainos.
Atsakyti
Gal kas Logonos kauke plaukam bandet? kaip ji jums? kainos/kokybes poziuriu derinasi? ir gal turejot ir sante/weleda ir galetumet palygint? biggrin.gif is anksto dekinga 4u.gif
Atsakyti