Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

QUOTE(doufyl @ 2008 03 10, 23:04)
kažkada gausiai apsiprekinau bioboutique, tai kai paprašiau mėginukų, tai vos ne visam kaunui davė. kremai, dušo geliai, pudros ir t.t. biggrin.gif

gerai išmėginsiu  4u.gif

labai lauksiu blush2.gif 4u.gif biggrin.gif as kai buvau nuejus, dave tik pora g.gif duso geli asia atrodo, kazkoki riebu veido krema Logonos ir dvieju sviestu meginukus...Gaila veidui nieko gero neturejo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 03 11, 00:08)
o tavo veido odyte kokio tipo? ax.gif


mišri. t zona kartais paberia, o žandai normalūs.
Papildyta:
galiu pasakyti, kas man patiko iš Logonos kremų, tai Rožių dieninis. labai gerai drėkina, gerai įsigeria. net mano MB po skutimo naudojo, taip pat labai patiko thumbup.gif

dar su Avokadais ypač gerai maitina. kai pasidarau pylingą, pasitepu žandus. arba kai šalta buvo. jis riebus, tai apsaugo nuo šalčio. arba per naktį pasitepu, kur būna pašerpetoją.
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 03 10, 23:18)
mišri. t zona kartais paberia, o žandai normalūs.


gal netycia teko isbandyt veido kremus su hamemelijomis? ax.gif dieninis ir naktinis berods yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 03 10, 23:20)
galiu pasakyti, kas man patiko iš Logonos kremų, tai Rožių dieninis. labai gerai drėkina, gerai įsigeria. net mano MB po skutimo naudojo, taip pat labai patiko thumbup.gif

dar su Avokadais ypač gerai maitina. kai pasidarau pylingą, pasitepu žandus. arba kai šalta buvo. jis riebus, tai apsaugo nuo šalčio. arba per naktį pasitepu, kur būna pašerpetoją.

mano oda ir skaitosi misri, bet ne riebuma, o i normaluma labiau. Nera ryski ta T zona. Sunkoka su kremais, nes jei riebesnis, tai uzkemsa nosies poras ir toks riebaliukas, blizgesys lieka, o jei lengvesnis, tai kazkaip sutraukia truputi oda, gal per lengvas g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 03 11, 00:21)
gal netycia teko isbandyt veido kremus su hamemelijomis? ax.gif dieninis ir naktinis berods yra ax.gif


kažkokio dar nesu bandžius. bet ten "lime" parašyta.
Papildyta:
QUOTE(begike @ 2008 03 11, 00:22)
mano oda ir skaitosi misri, bet ne riebuma, o i normaluma labiau. Nera ryski ta T zona. Sunkoka su kremais, nes jei riebesnis, tai uzkemsa nosies poras ir toks riebaliukas, blizgesys lieka, o jei lengvesnis, tai kazkaip sutraukia truputi oda, gal per lengvas  g.gif

mano t zona irgi ne riebuma. dabar apskritai nuo natūralios kosmetikos apsitvarkė. ir blizgesio neliko ir oda švelni. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 03 10, 23:24)
mano t zona irgi ne riebuma. dabar apskritai nuo natūralios kosmetikos apsitvarkė. ir blizgesio neliko ir oda švelni.  wub.gif

tai tu ta roziu naudoji ane? g.gif jei musu oda panasi, gal ir man tiktu g.gif bet mano veidukas dar buna parausta, aplink nosi yra truputi kapiliaru matyti..naturalioj kosmetikoj visokie vaisiai, zoles, visalaik bijau, kad veidas ne ta spalva igaus, nueis demelem, del to iekau paciu paprasciauso drekinamojo kremo...bet deja nerandu, nes visi su papajom, rozem, lotosais ir pan. Susigundziau tik tuo Free, ziuresim, kaip jis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2008 03 11, 00:37)
tai tu ta roziu naudoji ane?  g.gif  jei musu oda panasi, gal ir man tiktu  g.gif  bet mano veidukas dar buna parausta, aplink nosi yra truputi kapiliaru matyti..naturalioj kosmetikoj visokie vaisiai, zoles, visalaik bijau, kad veidas ne ta spalva igaus, nueis demelem, del to iekau paciu paprasciauso drekinamojo kremo...bet deja nerandu, nes visi su papajom, rozem, lotosais ir pan. Susigundziau tik tuo Free, ziuresim, kaip jis bigsmile.gif

na va, pasižiūrėjau aš savo mėginukų dėžutę.

agnuta, pasirodo ten ne lime parašyta o linde biggrin.gif su liepomis. na, bet neatidarius dar aš.

bėgike, pasižiūrėjau aš logona free įpakavimą. pasirodo aš jau ji bandžius anksčiau. toks lengvas man jis tada pasirodė. atsimenu ir gerai sudrėkino. mano oda nėra jautri natūraliems ingridientams. tai nežinau ar tau tiks. bet čia FREE. paprašyk gal pirma mėginuko 4u.gif
p.s apie sante kremuką parašiau sante temoj
Papildyta:
beje, kas dar dėl rožių kremo. jis jautriai odai. mano MB turi jautrią odą, tai jam kaip sakiau patiko ir tiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doufyl: 10 kovo 2008 - 23:23
QUOTE(doufyl @ 2008 03 10, 23:23)
na va, pasižiūrėjau aš savo mėginukų dėžutę.

pasirodo ten ne lime parašyta o linde  biggrin.gif su liepomis. na, bet neatidarius dar aš.



o tas su liepomis lengvai susigeria? Koks jo poveikis?

Menu siūlė, bet neėmiau smile.gif
Atsakyti
gal kas bandėt Logona šampūną su kadagiais?

ar naikina pleiskanas ir ar neriebina plaukų? ax.gif

user posted image
Atsakyti
pastebėjau, kad dabar mano turimas Logona kreminis šampūnas su bambukais sunkiai išplauna alyvuogių aliejų iš plaukų.
o šiaip tai man jis patinka, tik va, kad labai daug jo reikia.

anksčiau turėjau su ginkmedžiu logonos, tai labai lengvai išsiplaudavo.
gal kam irgi taip buvo? galvoju, čia dėl to, kas šis yra kreminis.
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 03 12, 18:31)
pastebėjau, kad dabar mano turimas Logona kreminis šampūnas su bambukais sunkiai išplauna alyvuogių aliejų iš plaukų.
o šiaip tai man jis patinka, tik va, kad labai daug jo reikia.

anksčiau turėjau su ginkmedžiu logonos, tai labai lengvai išsiplaudavo.
gal kam irgi taip buvo? galvoju, čia dėl to, kas šis yra kreminis.

as ir ta pati pastebejau del sampuno su bambukais, plaunu nors keleta kartu, visiskai neisplauna ir pastebiu ta tik tada, kai plaukai pradziusta ir tenka susinervinti baisiausiai ir dar karta lekti plauti doh.gif manau sis tam netinkamas verysad.gif
ir kad nemazai jo reikia, irgi tiesa rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2008 03 12, 19:36)
as ir ta pati pastebejau del sampuno su bambukais, plaunu nors keleta kartu, visiskai neisplauna ir pastebiu ta tik tada, kai plaukai pradziusta ir tenka susinervinti baisiausiai ir dar karta lekti plauti doh.gif manau sis tam netinkamas verysad.gif
ir kad nemazai jo reikia, irgi tiesa rolleyes.gif


o aš galvoju, nu kaip čia taip. gi nepilu litro aliejaus ant galvos. o va pasirodo čia šampūnas kaltas. doh.gif reikės kitą pirkti... doh.gif
Atsakyti