Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

jeigu apie kvapus, tai siandien esu issitepusi Asia losjonu ir pasipurskusi Asia dezodorantu Logonos. Tai jau kvepalu tikrai nereikia, nes pakankamai stipriai kvepiu kazkokiomis Azijos rytietiskomis zolelemis doh.gif biggrin.gif kol kas dar nezinau ar noreciau kiekviena diena taip kvepeti, bet kartais gal visai ir nieko.
Atsakyti
O aš šios firmos iki šiol nebuvau girdėjusi, bet vakar dovanų gavau šampūną, bet....kas mane labiausiai nustebino nėra ant jo lietuviškai pateiktos informacijos (lipduko). Tai net nežinau kokiems plaukams jis skirtas, vokiškai nesuprantu.
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2008 03 07, 10:59)
O aš šios firmos iki šiol nebuvau girdėjusi, bet vakar dovanų gavau šampūną, bet....kas mane labiausiai nustebino nėra ant jo lietuviškai  pateiktos informacijos (lipduko). Tai net nežinau kokiems plaukams jis skirtas, vokiškai nesuprantu.


gal jis ne Lietuvoj pirktas. pamegink pasiieskot informacijos cia: http://bioboutique.l...oducts/types/6/
pagal buteliuko isvaizda arba logonos internetiniame puslapyje anglu kalba mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milduxs @ 2008 03 07, 09:57)
jeigu apie kvapus, tai siandien esu issitepusi Asia losjonu ir pasipurskusi Asia dezodorantu Logonos. Tai jau kvepalu tikrai nereikia, nes pakankamai stipriai kvepiu kazkokiomis Azijos rytietiskomis zolelemis doh.gif  biggrin.gif kol kas dar nezinau ar noreciau kiekviena diena taip kvepeti, bet kartais gal visai ir nieko.

Man Asia duso gelis yra beprotiskai skanaus kvapo wub.gif Turejau meginuka, butinai ateity pirksiu visa wub.gif Kvapas man labai skanus, toks gaivus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2008 03 07, 00:59)
kitu losjonu jokiu nebandziau, bet noriu pabandyt, nes man atrodo tas sviestas kiek per riebus mano odai  g.gif  Toks blizgesys, kaip plevele, atsirado  g.gif  Kazi kas tai galetu buti?  4u.gif 

Del sviestu kvapo, tai, kai turejau Tropic'o, mane kolegos uostinedavo, klausinedavo kuo prisikvepinus taip skaniai  blush2.gif As nepamenu kad kazkuom kvepinciausi, paskui supratau, kad cia tikriausiai nuo sviesto.  biggrin.gif  Patalyne, chalatas, viskas kvepedavo  wub.gif  biggrin.gif 

jei reiktu rinktis, rinkciausi Tropic. mirksiukas.gif

na, sviestas yra sviestas - jis riebesnis. man irgi būna tokia vadinama plėvelė, bet man ji patinka, nes paskui kai pilnas susigeria oda labai minkštutė tampa smile.gif

turiu aš mėginukų kelių losjonų, reikės pabandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2008 03 07, 19:25)
Man Asia duso gelis yra beprotiskai skanaus kvapo  wub.gif  Turejau meginuka, butinai ateity pirksiu visa  wub.gif  Kvapas man labai skanus, toks gaivus  thumbup.gif


man kazkaip atrodo kad visa sita linija labiau vasarai tinka, nes ir losjonas toks gelinio pavidalo, kaip fluidas, tai sildymo sezonu kazkaip kitokios konsistencijos norisi, daugiau kaip pienelio tipo. bet gi vasara jau ne uz kalnu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 03 07, 23:58)
na, sviestas yra sviestas - jis riebesnis. man irgi būna tokia vadinama plėvelė, bet man ji patinka, nes paskui kai pilnas susigeria oda labai minkštutė tampa smile.gif

tai as specialiai ir pirkau riebu sviesta, nes paparasti losjonai nepadedavo mano blauzdoms. Man rodos ne apie ta pacia plevele kalbam biggrin.gif Susigerus sviestui, vistiek pas mane lieka toks blizgesys, nesveikas toks...Nezinau net kaip paaiskint... blush2.gif
Atsakyti
Dar norejau jusu paklaust 4u.gif Ar zinot kuom mazdaug skiriasi Logona Free kremas veidui ir Logona Aloe dieninis kremas? 4u.gif Gal kas esat bande? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2008 03 09, 17:35)
tai as specialiai ir  pirkau riebu sviesta, nes paparasti losjonai nepadedavo mano blauzdoms. Man rodos ne apie ta pacia plevele kalbam  biggrin.gif  Susigerus sviestui, vistiek pas mane lieka toks blizgesys, nesveikas toks...Nezinau net kaip paaiskint... blush2.gif

o tai nesusigeria iki galo? pas mane irgi blizgesiukas būna, bet man jis patinka. o vėliau iš vis susigeria ir nieko nebelieka. na, super thumbup.gif
pamėginau tą su sezamais, tai kvapas neprilygsta tropiniam biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(begike @ 2008 03 09, 18:08)
Dar norejau jusu paklaust  4u.gif  Ar zinot kuom mazdaug skiriasi Logona Free kremas veidui ir Logona Aloe dieninis kremas? 4u.gif Gal kas esat bande? 4u.gif


berods jei nemaišau turiu logonos mėginuką FREE. galėsiu pabandyti.
o aloe neturiu. apskritai daug mėginukų turiu ir išbandžiau nemažai kremų. galit klaust lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 03 10, 13:39)
o tai nesusigeria iki galo? pas mane irgi blizgesiukas būna, bet man jis patinka. o vėliau iš vis susigeria ir nieko nebelieka. na, super  thumbup.gif
pamėginau tą su sezamais, tai kvapas neprilygsta tropiniam biggrin.gif
Papildyta:
berods jei nemaišau turiu logonos mėginuką FREE. galėsiu pabandyti.
o aloe neturiu. apskritai daug mėginukų turiu ir išbandžiau nemažai kremų. galit klaust  lotuliukas.gif

as net nezinau nuo ko cia tas blizgesys unsure.gif is pradziu galvojau, kad dehidratuota oda taip atrodo, lyg isitempus, blizganti, bet negali but sausa, nes visa kuna tepdavau tuo riebiu sviestu. unsure.gif Galvoju, kad jis maitinantis, o man gal drekinancio labiau reiktu unsure.gif

Kaip man pasiseke bigsmile.gif Gerai labai butu, jei isbandytum ta meginuka ir parasytum atsiliepimus blush2.gif 4u.gif O is kur tu ju gauni?Perki? 4u.gif
Papildyta:
Jei esi daug isbandzius, tai dar paklausiu blush2.gif O Sante su papajom gal esi bandzius? 4u.gif As turiu, bet nesuprantu tinka jis mano odai ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2008 03 10, 23:57)
as net nezinau nuo ko cia tas blizgesys  unsure.gif  is pradziu galvojau, kad dehidratuota oda taip atrodo, lyg isitempus, blizganti, bet negali but sausa, nes visa kuna tepdavau tuo riebiu sviestu.  unsure.gif Galvoju, kad jis maitinantis, o man gal drekinancio labiau reiktu  unsure.gif 

Kaip man pasiseke bigsmile.gif  Gerai labai butu, jei isbandytum ta meginuka ir parasytum atsiliepimus  blush2.gif  4u.gif  O is kur tu ju gauni?Perki?  4u.gif
Papildyta:
Jei esi daug isbandzius, tai dar paklausiu  blush2.gif  O Sante su papajom gal esi bandzius?  4u.gif  As turiu, bet nesuprantu tinka jis mano odai ar ne  g.gif


kažkada gausiai apsiprekinau bioboutique, tai kai paprašiau mėginukų, tai vos ne visam kaunui davė. kremai, dušo geliai, pudros ir t.t. biggrin.gif

gerai išmėginsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 03 10, 13:39)
apskritai daug mėginukų turiu ir išbandžiau nemažai kremų. galit klaust  lotuliukas.gif


o tavo veido odyte kokio tipo? ax.gif
Atsakyti