Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

QUOTE(Kelsey @ 2008 03 02, 17:06)
o kaip jums sekas ji naudot? ar greit naudojasi? as va nusipirkau neseniai ir nezinau kur  toki kieki reiks det  biggrin.gif tiek daug jo atrodo biggrin.gif


as tik neseniai suzinojau, kad reikia sunaudoti per tris menesius ax.gif turiu nuo sausio, tai dar menuo liko, manau suspesiu biggrin.gif jeigu dar tepliociau daugiau ant kuno o ne tik ant ranku tai turbut jau nebebutu like, bet kazkaip patingiu vis, nes jis palyginti su visokiais losjonais ne taip gerai tepasi, bet uztai kvepia wub.gif reikes ir duso zele ir sveitikli Tropic isigyti blush2.gif
beje sita sviesta kelionej kai buvau pasiemusi tik ji viena o plauku aliejuka pamirsusi as tepliojau ir ant susivelusiu plauku galiuku, kurie pas mane sunkiai sukuojasi, tai turiu pasakyt, kad visai gerai thumbup.gif aisku jo reikia labai mazai ant plauku
Atsakyti
drinks_cheers.gif super jis, ir kvapas lb skanus smile.gif vakar issitepiau juo po duso visa kuna, super drekina oda wub.gif
Atsakyti

 ! 
Šiame skyrelyje nariai diskutuoja, aptarinėja vieną ar kitą kosmetiką.

Reklamos, kosmetikos platinimas netoleruotinas. Už tai galima gaut įspėjimą ir draudimą rašyt mūsų forume.
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2008 03 02, 18:06)
o kaip jums sekas ji naudot? ar greit naudojasi? as va nusipirkau neseniai ir nezinau kur  toki kieki reiks det  biggrin.gif tiek daug jo atrodo biggrin.gif

aš virš menėsio naudoju logonos tropinį sviestą ir jau pusės nėra biggrin.gif gausiai tepu blauzdas ir šiaip visą kūną kasdien po dušo. labai patinka. oda tokia sudrėkinta ir taip kvepia wub.gif
Papildyta:
kai baigsiu pirksiu turbūt tą kitą su sezamais smile.gif gal kas bandėt? kuris riebesnis? ar jie abu vienodo riebumo, tik kvapas skiriasi?
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 03 06, 00:47)
aš virš menėsio naudoju logonos tropinį sviestą ir jau pusės nėra biggrin.gif  gausiai tepu blauzdas ir šiaip visą kūną kasdien po dušo. labai patinka. oda tokia sudrėkinta ir taip kvepia  wub.gif
Papildyta:
kai baigsiu pirksiu turbūt tą kitą su sezamais smile.gif gal kas bandėt? kuris riebesnis? ar jie abu vienodo riebumo, tik kvapas skiriasi?


as naudoju su sezamais, bet nesu bandzius tropinio, tai negaliu palygint blush2.gif man patinka mirksiukas.gif skaitydama komentarus, susidariau ispudi, kad riebumo abu vienodi turetu but mirksiukas.gif tik tropinis gal skaniau kvepet turetu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 03 06, 10:29)
tik tropinis gal skaniau kvepet turetu biggrin.gif


is pradziu jo kvapas ir man patiko, bet netrukus nuo jo pradejo pykinti (tikrai nesilaukiu)-tad jei turi jautria uosle -pagalvok, nes as kartais net uzmigti negaliu del jo kvapo, nes toks sleikstulys buna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 03 06, 11:29)
as naudoju su sezamais, bet nesu bandzius tropinio, tai negaliu palygint blush2.gif man patinka mirksiukas.gif  skaitydama komentarus, susidariau ispudi, kad riebumo abu vienodi turetu but mirksiukas.gif tik tropinis gal skaniau kvepet turetu biggrin.gif

o su sezamais cia naujas kazkoks? nes as maciau tik tropic ir oriental atrodo, su bordo dangteliu.
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 03 06, 11:39)
is pradziu jo kvapas ir man patiko, bet netrukus nuo jo pradejo pykinti (tikrai nesilaukiu)-tad jei turi jautria uosle -pagalvok, nes as kartais net uzmigti negaliu del jo kvapo, nes toks sleikstulys buna  doh.gif


g.gif man panasiai pora kartu buvo su kvepalais unsure.gif blogiausia tai, kad nepabandzius, tikriausiai nesuzinotum kaip ten butu su tuo kvapu. siaip ar taip aciu uz pastebejima mirksiukas.gif as pagalvosiu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Milduxs @ 2008 03 06, 12:11)
o su sezamais cia naujas kazkoks? nes as maciau tik tropic ir oriental atrodo, su bordo dangteliu.


tas oriental ir yra su sezamais ir dar kazkuo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 03 06, 12:23)
g.gif man panasiai pora kartu buvo su kvepalais unsure.gif blogiausia tai, kad nepabandzius, tikriausiai nesuzinotum kaip ten butu su tuo kvapu. siaip ar taip aciu uz pastebejima mirksiukas.gif as pagalvosiu mirksiukas.gif
Papildyta:
tas oriental ir yra su sezamais ir dar kazkuo mirksiukas.gif

aaaaaa.... ax.gif aisku biggrin.gif tai tada man tropic labiau patinka mirksiukas.gif

siandien nusipirkau Logonos kondicionieriu su kvieciais ir plauku zele. Tai ta zele kaip kremas toks, panasus i toki kur dabar dar baigiu naudoti su sintetiniais blogiais. manau man tiks bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 03 06, 00:47)
aš virš menėsio naudoju logonos tropinį sviestą ir jau pusės nėra biggrin.gif  gausiai tepu blauzdas ir šiaip visą kūną kasdien po dušo. labai patinka. oda tokia sudrėkinta ir taip kvepia  wub.gif
Papildyta:
kai baigsiu pirksiu turbūt tą kitą su sezamais smile.gif gal kas bandėt? kuris riebesnis? ar jie abu vienodo riebumo, tik kvapas skiriasi?

as naudojau ir ta, ir ta mirksiukas.gif Riebumas visiskai vienodas, kvapas tik kitoks...Neblogas ir sezaminis, sunaudojus tropic, norejosi pabandyt kita kvapa, tai nusipirkau sezamini. Is esmes abu geri, bet dabar noreciau tropic'o.
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2008 03 06, 20:53)
as naudojau ir ta, ir ta  mirksiukas.gif  Riebumas visiskai vienodas, kvapas tik kitoks...Neblogas ir sezaminis, sunaudojus tropic, norejosi pabandyt kita kvapa, tai nusipirkau sezamini. Is esmes abu geri, bet dabar noreciau tropic'o.

aš prieš perkant turėjau abiejų mėginukus, tai tropinis labiau patiko. dar iri dabar turiu mėginukų abiejų. reikės pasiuostinėti prieš perkant. biggrin.gif

o pvz tie kiti losjonai logonos irgi taip drėkina ar jie siplnesni?
Papildyta:
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 03 06, 12:39)
is pradziu jo kvapas ir man patiko, bet netrukus nuo jo pradejo pykinti (tikrai nesilaukiu)-tad jei turi jautria uosle -pagalvok, nes as kartais net uzmigti negaliu del jo kvapo, nes toks sleikstulys buna  doh.gif

matai kaip įdomiai smile.gif o man taip kvepia. kartais specialiai prieš miegą prisitepu ir uostinėju gulėdama lovoj ir taip skaniai užmiegu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 03 06, 20:11)
aš prieš perkant turėjau abiejų mėginukus, tai tropinis labiau patiko. dar iri dabar turiu mėginukų abiejų. reikės pasiuostinėti prieš perkant. biggrin.gif

o pvz tie kiti losjonai logonos irgi taip drėkina ar jie siplnesni?
Papildyta:

matai kaip įdomiai smile.gif o man taip kvepia. kartais specialiai prieš miegą prisitepu ir uostinėju gulėdama lovoj ir taip skaniai užmiegu biggrin.gif

kitu losjonu jokiu nebandziau, bet noriu pabandyt, nes man atrodo tas sviestas kiek per riebus mano odai g.gif Toks blizgesys, kaip plevele, atsirado g.gif Kazi kas tai galetu buti? 4u.gif

Del sviestu kvapo, tai, kai turejau Tropic'o, mane kolegos uostinedavo, klausinedavo kuo prisikvepinus taip skaniai blush2.gif As nepamenu kad kazkuom kvepinciausi, paskui supratau, kad cia tikriausiai nuo sviesto. biggrin.gif Patalyne, chalatas, viskas kvepedavo wub.gif biggrin.gif

jei reiktu rinktis, rinkciausi Tropic. mirksiukas.gif
Atsakyti