Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

QUOTE(agnuta @ 2008 01 29, 21:09)
na, jei vyrisko kumscio, tai dar ne tokia ir maza biggrin.gif va, jei moterisko butu..  biggrin.gif
o kazin, ilgai tarnauja? ax.gif kiek laiko tu ja jau naudoji? ax.gif

tarnauja ji ilgai jei ja tinkamai priziuri. ant jos nereikia daug zele pilti. o jei nenuturalus, tai visai maziuka lasiuka, nes labai uzputuoja. o paskui ja reikia labai gerai isskalauti kad neliktu muilo, nes muilas ja sausina. Ir aisku kiekviena karta gerai isdziovinti, bet ne ant karstu radiatoriu. vis tik "gyvas" daiktas smile.gif
Atsakyti
Noriu pagirti logonos kūno sviestą tropinio kvapo thumbup.gif šiaip kvapas toks saldus, bet nors ir nesu saldžių kvapų mėgėja, kai nusipirkau tai kelis kartus per dieną bent rankas tepliodavausi kokią savaitę ir tą kvapą uostydavau ax.gif
Atsakyti
O gal esate naudojusios plauku dazus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AngelG: 11 vasario 2008 - 11:35

Logona. Atsatomoji plaukų kaukė su simondsijomis.

kokie atsiliepimai būtų apie plaukų kaukę? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linarija: 25 vasario 2008 - 16:42
aš gavau pavyzduką logonos "Peeling gel" tai išbandžiau ką tik, na pylingas geras, tokios jau mazulytės dalelytės, kažkokį turėjau prieš kitos firmos, tai granulės tokios masyvios, o čia taip smulkiai, kad oho- man žiauriai patiko, odytė tokia visa švelni švelni..reiks nusipirkt, tik nepaklausiau kiek kainuoja
Atsakyti
QUOTE(Milduxs @ 2008 02 01, 23:10)
Noriu pagirti logonos kūno sviestą tropinio kvapo  thumbup.gif  šiaip kvapas toks saldus, bet nors ir nesu saldžių kvapų mėgėja, kai nusipirkau tai kelis kartus per dieną bent rankas tepliodavausi kokią savaitę ir tą kvapą uostydavau  ax.gif

QUOTE(doufyl @ 2008 02 02, 01:04)
tikrai kvapas dieviškas wub.gif  aš irgi pasitepus save uostinėju  hihihi.gif


o kaip jums sekas ji naudot? ar greit naudojasi? as va nusipirkau neseniai ir nezinau kur toki kieki reiks det biggrin.gif tiek daug jo atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2008 03 02, 17:06)
o kaip jums sekas ji naudot? ar greit naudojasi? as va nusipirkau neseniai ir nezinau kur  toki kieki reiks det  biggrin.gif tiek daug jo atrodo biggrin.gif


o tai kiek jo ten yra? ne 200ml? g.gif
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2008 03 02, 16:11)
o tai kiek jo ten yra? ne 200ml? g.gif

aha, 200ml. smile.gif bet atrodo labai daug jo. ir pats tas sviestas tirstas, riebus, bent jau man jo labai nedaug reikia smile.gif na naudojau dar tik karta blauzdoms smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kelsey: 02 kovo 2008 - 16:24
QUOTE(Kelsey @ 2008 03 02, 17:21)
aha,  200ml.  smile.gif bet atrodo labai daug jo. ir pats tas sviestas tirstas, riebus, bent jau man jo labai nedaug reikia smile.gif na naudojau dar tik karta smile.gif


na vistiek kaip kūnui tai nelabai daug, galvojau gal kaip fruttini 500ml biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(emmute @ 2008 03 02, 16:26)
na vistiek kaip kūnui tai nelabai daug, galvojau gal kaip fruttini 500ml biggrin.gif

tik vienas mazas skirtumas- Logona reikia sunaudoti per 3 men., o Frutini -per 1 metus, o gal ir ilgiau ax.gif
as tai ta sviesta su sese per puse pirkau, nes niekaip nebuciau tiek sunaudojus viena per 3 men doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2008 03 02, 17:21)
aha,  200ml.  smile.gif bet atrodo labai daug jo. ir pats tas sviestas tirstas, riebus, bent jau man jo labai nedaug reikia smile.gif na naudojau dar tik karta blauzdoms smile.gif


o as pasiziurejau, tai pas mane 100 ml g.gif jau daugiau kaip puse sunaudojau blush2.gif bet naudojasi tai letai ax.gif
Atsakyti
Niekaip neatsidžiaugiu Logonos plaukų šampūnu su dilgėlėm thumbup.gif Plaukai nuo jo švelnučiai, minkštučiai, be to labai tinka mano super jautriai galvos odai (pvz., nuo kai kurių kitų šampūnų žaizdos atsiranda blink.gif ) - nei pleiskanų, nei niežulio nėra 4u.gif .
Atsakyti