Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

QUOTE(Kelsey @ 2008 01 08, 18:21)
o kaip jus naudojat naturalius sampunus? as bandau kaip paprasta, pilu ant  virsugalvio ir trinu rankom  smile.gif  Tik prireikia nemazai jo kiekio...
Ar turi pilnai suputot, ar nebutina?


mano plaukai iki liemens. turiu logonos su ginkmedziu. ten berods 250ml. tai uztenka 2.5men :-) bet plaunu per visa plauku ilgi, nes tepu visus plaukus alyvuogiu aliejumi. as pirmiausia uzsipilu ant delnu patrinu. gerai suslapinu galva ir tada dedu sampuna ir man labai gerai issiplauna thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(julyska @ 2008 01 08, 19:52)
nespeja susiriebaluoti  rolleyes.gif
o sampunas naturalus ir neturi putuoti. plaku svarumas priklauso ne nuo putu kiekio. ir siaip sampunas nepilamas ant galvos, ji pradzioje reikia rankose patrinti o paskui ant galvos.

na as ir pilu is pradziu ant ranku, neteisingai issireiskiau mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kas estae bande kokia dantu pasta is logonos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2008 01 22, 13:23)
gal kas estae bande kokia dantu pasta is logonos? ax.gif

Dabar kaip tik naudoju Logonos pastą su mineralais, o prieš tai turėjau Logonos žalioje pakuotėje, neprisimenu su kuo g.gif . Man patinka, jau pripratau, kad nelabai putoja. Sudėty yra augalų ekstraktų ir aliejų.
Buvau nusipirkusi Weledos pastos mėginuką su jūros druska, tai nepatiko, pašiūruoji dantis ir, atrodo, kad jokios pastos nebuvo uždėta ir dar tas druskos skonis nelabai biggrin.gif .
Atsakyti
l'erbolario parduotuveje aptikau naturaliu duso geliu! be sulfatu, PEGu ir parabenu. Ir augalai is ekologisku ukui. Dave man megineli, isbandziau viena su bazilikais. Toks labai idomus kvapas. Man patiko. Tik neputuoja, kaip kiti naturalus. Bet su naturalia vidurzemio juros kempine visai neblogai iseina issimaudyti.
Atsakyti
QUOTE(Bolero @ 2008 01 29, 13:16)
Dabar kaip tik naudoju Logonos pastą su mineralais, o prieš tai turėjau Logonos žalioje pakuotėje, neprisimenu su kuo g.gif . Man patinka, jau pripratau, kad nelabai putoja. Sudėty yra augalų ekstraktų ir aliejų.
Buvau nusipirkusi Weledos pastos mėginuką su jūros druska, tai nepatiko, pašiūruoji dantis ir, atrodo, kad jokios pastos nebuvo uždėta ir dar tas druskos skonis nelabai biggrin.gif .

galbut kuri is ju labiau patiko? ax.gif ir siaip koks nors skirtumas tarp ju jauciasi? aciukas uz atsakyma 4u.gif

beje, dar idomu, gal kas esate bande ar turite Logona Volume šampūna su medum ir alum?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linutiaaa: 29 sausio 2008 - 14:24
QUOTE(julyska @ 2008 01 29, 15:15)
l'erbolario parduotuveje aptikau naturaliu duso geliu! be sulfatu, PEGu ir parabenu. Ir augalai is ekologisku ukui. Dave man megineli, isbandziau viena su bazilikais. Toks labai idomus kvapas. Man patiko. Tik neputuoja, kaip kiti naturalus. Bet su naturalia vidurzemio juros kempine visai neblogai iseina issimaudyti.



kokia čia kempinė? aš turiu tokia pirštine, bet man su ja sunkiai putoja... gal sakau koks audinys netinkamas... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Bolero @ 2008 01 29, 14:16)
Dabar kaip tik naudoju Logonos pastą su mineralais, o prieš tai turėjau Logonos žalioje pakuotėje, neprisimenu su kuo g.gif . Man patinka, jau pripratau, kad nelabai putoja. Sudėty yra augalų ekstraktų ir aliejų.
Buvau nusipirkusi Weledos pastos mėginuką su jūros druska, tai nepatiko, pašiūruoji dantis ir, atrodo, kad jokios pastos nebuvo uždėta ir dar tas druskos skonis nelabai biggrin.gif .

aš igi įsigijau logonos dantų pasta su pipirmėte. va tokia:
user posted image

ta mėta tokia lengva, bet gražiai nuvalo dantukus. ir baltesnė atrodo. bet gal čia tik toks įspūdis ax.gif o šiaip dar reikia priprasti, kad negausiai putoja...
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 01 29, 15:07)
kokia čia kempinė? aš turiu tokia pirštine, bet man su ja sunkiai putoja... gal sakau koks audinys netinkamas... g.gif
Papildyta:

aš igi įsigijau logonos dantų pasta su pipirmėte. va tokia:
user posted image

ta mėta tokia lengva, bet gražiai nuvalo dantukus. ir baltesnė atrodo. bet gal čia tik toks įspūdis ax.gif  o šiaip dar reikia priprasti, kad negausiai putoja...


va tokia kempine: http://www.feminabon.../?pg=276&lang=1
su ja labai gerai putuoja. tik jau ji kainuoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(julyska @ 2008 01 29, 16:38)
va tokia kempine: http://www.feminabon.../?pg=276&lang=1
su ja labai gerai putuoja. tik jau ji kainuoja  doh.gif


o vis tik, kiek kainuoja tokia kempinyte? blush2.gif ir kazin, ja tik femina bonoj galima isigyt? ax.gif sudominai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 01 29, 20:14)
o vis tik, kiek kainuoja tokia kempinyte? blush2.gif ir kazin, ja tik femina bonoj galima isigyt? ax.gif sudominai ax.gif

as pirkau lerbolario tau uz tokia nediduke sumokejau 37 lt. o ji kai suslampa tai dar sumazeja:( tokia pasidaro vyrisko kumscio dydzio wink.gif))) bet labai jau svelni ir maloni smile.gif didesnes dar brangiau kainuoja. pati dydziausia buvo virs 100 lt
Atsakyti
QUOTE(julyska @ 2008 01 29, 21:55)
as pirkau lerbolario tau uz tokia nediduke sumokejau 37 lt. o ji kai suslampa tai dar sumazeja:( tokia pasidaro vyrisko kumscio dydzio wink.gif))) bet labai jau svelni ir maloni smile.gif didesnes dar brangiau kainuoja. pati dydziausia buvo virs 100 lt


na, jei vyrisko kumscio, tai dar ne tokia ir maza biggrin.gif va, jei moterisko butu.. biggrin.gif
o kazin, ilgai tarnauja? ax.gif kiek laiko tu ja jau naudoji? ax.gif
Atsakyti
as tai naturaliu kempiniu kazkada ir eurovaistineje maciau ax.gif
Atsakyti