Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

QUOTE(Bitute32 @ 2007 12 18, 15:46)
O savanorių 1, tai čia tas "dangoraižis" su Čili kaimo valgykla apačioje  g.gif ?

taip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laurapde @ 2007 12 18, 22:23)
zinai, manau, mes abi turim panasia problema su tom pleiskanom.. va as jau ir dr.hauschka nusipirkau... ne velnia!  g.gif  vienintelis kuris dar dar buvo tai sangos, reiks koki sintetini pirkt.. nz kame cia reikalas..

na pas mane lyg ir dingo tos riebios pleiskanos, bet bijau dar mest, kad vel neatsirastu. Minusu daug turi ir Vichy. Vienas is ju, kad niezti galva nuo jo, atrodo issausina galvos oda...
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 12 19, 01:13)
na pas mane lyg ir dingo tos riebios pleiskanos, bet bijau dar mest, kad vel neatsirastu. Minusu daug turi ir Vichy. Vienas is ju, kad niezti galva nuo jo, atrodo issausina galvos oda...

koki sampuna dabar naudoji?
Atsakyti
as ir isbandziau logonos sampuna jautriai odai ten su kadagiais ir dar kazkuom, bet lb netiko, kazkaip esu alergiska daugeliui augalu tai matyt ten esantys dar labiau sualergizavo
Atsakyti
QUOTE(laurapde @ 2007 12 26, 01:08)
koki sampuna dabar naudoji?

naudoju Vichy pakaitom su Logona nuo pleiskanu ax.gif
Atsakyti
Gal kas naudojote Logonos sampuna su medumi ir alumi, purinanti???

Labai reikia patarimo ar jis tikrai purina? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Kas turite vaikišką kremą? Per kiek laiko reikia sunaudot atidarius? per 3 mėn? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2007 12 30, 00:31)
Gal kas naudojote Logonos sampuna su medumi ir alumi, purinanti???

Labai reikia patarimo ar jis tikrai purina? blush2.gif  4u.gif


as naudoju ta sampuna. ar purina jis negaliu pasakyti, nes po to sampuno be kilogramo kondecioneriaus plauku neissukuosi. o po kondicionieriaus - apie joki puruma kalbos ner sad.gif
Atsakyti
Nu ot kaip cia gaunasi g.gif

Ale man irgi idomu per kiek laiko reikia sunaudoti
Logonos priemones atidarius? nera zenkliuko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(julyska @ 2008 01 07, 16:35)
as naudoju ta sampuna. ar purina jis negaliu pasakyti, nes po to sampuno be kilogramo kondecioneriaus plauku neissukuosi. o po kondicionieriaus - apie joki puruma kalbos ner sad.gif

tai ne tepk galvos odos, o tik pacius plaukus per ju ilgi. na tikiuosi supratai, ka pasakiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doufyl: 07 sausio 2008 - 20:42
o kaip jus naudojat naturalius sampunus? as bandau kaip paprasta, pilu ant virsugalvio ir trinu rankom smile.gif Tik prireikia nemazai jo kiekio...
Ar turi pilnai suputot, ar nebutina?
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2008 01 08, 16:01)
tada pas tave yra labai riebus plaukai. nieko nepadarysi. 4u.gif

nespeja susiriebaluoti rolleyes.gif
o sampunas naturalus ir neturi putuoti. plaku svarumas priklauso ne nuo putu kiekio. ir siaip sampunas nepilamas ant galvos, ji pradzioje reikia rankose patrinti o paskui ant galvos.
Atsakyti