Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

o koki kremuka patartumet ziemai? mano oda mirsi: T zona riebi, o zandai normalus
Atsakyti
sveikutes

gaila, bet sia savaite neatejo dar mano gerybes, tikiuosi, kad pirmadieni ateis bigsmile.gif
labai jau laukiu isbandyt, o dar kaip specialiai baigesi mano duso zele, o iki pirmadienio dar reikes praustis lotuliukas.gif reikes dukriuko panaudot biggrin.gif

dar atradau sau gera buda plaukus po plovimo susitvarkyt, anksciau, kai issiplaudavau galva, prie galvos lyg budavo normaliai, bet link apacios, plaukai tokie issipute, tai pradejau tepti alyvuogiu aliejum, labai nedaug, tai plaukai tokie paklusnus ir priglude, man labai patinka wub.gif o ir naturalus produktas, nereik jokiu zeliu ar pan bigsmile.gif

Doufyl, as nieko negaliu patarti, kitos mergytes daug daugiau nusimano, as pati dar naujoke ax.gif
Atsakyti
QUOTE(doufyl @ 2007 11 29, 21:16)
o koki kremuka patartumet ziemai? mano oda mirsi: T zona riebi, o zandai normalus

galetum pabandyti roziu dienini, as ji ziemai nusipirkau ir esu labai patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
nu va mergytes, parejo mano siuntinukas, tik tikriausiai i 2 dezutes dejo, nes tik puse parejo, ryt turbut kita puse pareis, del visa ko parasiau jiems emeila, kur mano likusi dalis lotuliukas.gif

tai siandien bandysiu logonos mediterian duso zele
akiu makijazo valikli, gal kas bande? jis ten su ricinos aliejum rolleyes.gif
santes sampuna

ir butinai vaika maudysiu, nes gavau jai sampuna ir putas i vonia biggrin.gif

ziuresim kaip mums patiks

labai laukiu kitos siuntinio dalies, nes ten daug man idomiu daikciuku bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulka @ 2007 12 04, 12:28)
nu va mergytes, parejo mano siuntinukas, tik tikriausiai i 2 dezutes dejo, nes tik puse parejo, ryt turbut kita puse pareis, del visa ko parasiau jiems emeila, kur mano likusi dalis  lotuliukas.gif

tai siandien bandysiu logonos mediterian duso zele
akiu makijazo valikli, gal kas bande? jis ten su ricinos aliejum  rolleyes.gif
santes sampuna

ir butinai vaika maudysiu, nes gavau jai sampuna ir putas i vonia  biggrin.gif

ziuresim kaip mums patiks

labai laukiu kitos siuntinio dalies, nes ten daug man idomiu daikciuku bus  biggrin.gif

per koki puslapi pirkai? cia i Lietuva?
Atsakyti
niu va, parejo ir kita dezute ir dar su visokiais katalogais ir meginukais bigsmile.gif dar idejo dovanele, esu patenkinta thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(julyska @ 2007 12 04, 13:32)
per koki puslapi pirkai? cia i Lietuva?

cia is uk i airija 4u.gif turbut kainos didesnes nei LT g.gif
cia puslapiukas, jei idomu pasiziuret cia
Atsakyti
O koks meditarian dušo žele kvapas? norėčiau meditarian losjono wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ašei @ 2007 12 04, 14:00)
O koks meditarian dušo žele kvapas? norėčiau meditarian losjono  wub.gif


siaip dar nespejau nusiprausti, vis dar ziurineju, ka man pridejo, gavau daug megineliu bigsmile.gif

o siaip pauoscius, tai kvepia svelniai saldziai rolleyes.gif toksidomus kvapas, nezinau kaip atrodys, kai issimaudysiu biggrin.gif

jetus, be reikalo, jie man pridejo visko, dabar tiek noriu, nuo idegio kremu iki nagu prieziurai... lotuliukas.gif

tiesa, as nusipirkau meditarran body oil masazams blush2.gif , tai svelnus kvapas, i salduma, man svarbiausia, kad neastriai kvepia, nes negaleciau miegot cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimulka: 04 gruodžio 2007 - 14:11
Sveikos panelytes 4u.gif
Kur dar Vilniuje galima rasti Logonos produkcijos? (zinau tik kad yra CUPe)
Atsakyti
QUOTE(sweety123 @ 2007 12 18, 12:46)
Sveikos panelytes 4u.gif
Kur dar Vilniuje galima rasti Logonos produkcijos? (zinau tik kad yra CUPe)

savanoriu pr. 1
Atsakyti
O savanorių 1, tai čia tas "dangoraižis" su Čili kaimo valgykla apačioje g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2007 11 27, 20:11)
O Logonos  thumbup.gif  plaukai zymiai grazesni buvo, nei su sintetiniais plaunant. Bet Logonos pirkau pleiskanoms gydyti, tai nepadejo nuo pleiskanu... blush2.gif  Teko pirkt sintetini. Nusipirkau Vichy, ziuresim, kaip su tom pleiskanom, bet kad plaukai pasidare priglude, elektrinasi ir negraziai guli tai  faktas  verysad.gif  Kai isnyks tos niekadejos pleiskanos, vel matyt pirksiu Logona.
[

zinai, manau, mes abi turim panasia problema su tom pleiskanom.. va as jau ir dr.hauschka nusipirkau... ne velnia! g.gif vienintelis kuris dar dar buvo tai sangos, reiks koki sintetini pirkt.. nz kame cia reikalas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurapde: 18 gruodžio 2007 - 21:23