Įkraunama...
Įkraunama...

Logona

Dar turiu keistą klausimą, kas iš Logoos produkcijos visokių šampūnų yra vizualiai panašesnis į šampūną. Na kvailai klausiu, bet esme tame kad naip sakant proteviam nuvežt, nuo visokių wash and go atpratint reik, nes ir oda problmatiska ir pan, bet bijau kad nesupras ir gulės kur vonios kampe pinigai išmesti, o toliau į trasą eis visokie sinteniai siaubai...
unsure.gif
Atsakyti
ir dar:)

pirkau LOGONA gelį kūnui ir plaukams, mano manymu, jei turi ne trummpučius plaukus, tai jis labiau tinka kūnui (bet taip dažnai būna su priemonėm skirtoms ir tam )galiausiai nesupratau kiek jo dėti tai galva nedaplauta tokia biški doh.gif , kūnui tai visai gerai.

Reiks atskirai šampūną įsigyt, bet gal sante..( sudtis panaši bet pigiau), dar nežinau. Prikau tokioj vaistinnėj senamiestį, tai ten labai visko mažai, gal į cupą reikės...

Gal kas išjūsų kokį Logona šampūną naudojt, arba sante... kokie pojūčiaia
Atsakyti
[quote=srauni_upe,2007 11 27, 09:15]
ir dar:)

pirkau LOGONA gelį kūnui ir plaukams, mano manymu, jei turi ne trummpučius plaukus, tai jis labiau tinka kūnui (bet taip dažnai būna su priemonėm skirtoms ir tam )galiausiai nesupratau kiek jo dėti tai galva nedaplauta tokia biški doh.gif , kūnui tai visai gerai.

Jei plaukai iki peciu, tai pagal gamintoju rekomendacijas reikia deti viena valgoma sauksta, va 4u.gif Man tai nuo to gelio, jei nededu poto kaukes, tai labai plaukai elektrinasi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2007 11 27, 09:15)
Gal kas išjūsų kokį Logona šampūną naudojt, arba sante... kokie pojūčiaia

Esu bandziusi ir ta, ir ta. Sante pirkau specialiai riebiai galvos odai, nelabai tiko... g.gif O Logonos thumbup.gif plaukai zymiai grazesni buvo, nei su sintetiniais plaunant. Bet Logonos pirkau pleiskanoms gydyti, tai nepadejo nuo pleiskanu... blush2.gif Teko pirkt sintetini. Nusipirkau Vichy, ziuresim, kaip su tom pleiskanom, bet kad plaukai pasidare priglude, elektrinasi ir negraziai guli tai faktas verysad.gif Kai isnyks tos niekadejos pleiskanos, vel matyt pirksiu Logona.

QUOTE(baggio @ 2007 11 27, 10:39)
Jei plaukai iki peciu, tai pagal gamintoju rekomendacijas reikia deti viena valgoma sauksta, va  4u.gif Man tai nuo to gelio, jei nededu poto kaukes, tai labai plaukai elektrinasi blink.gif

oho, ne per daug tiek sampuno? blink.gif Esu girdejus ir skaicius, kad uztenka lazdyno riesuto dydzio sampuno. Tuo labiau trumpiems plaukams.
Atsakyti
[quote=agnuta,2007 11 24, 19:15]
kazin koki Milduxs ranku krema isigijo ax.gif nes as kai buvau, sake, kad butent rankoms nieko neturi, tai rekomendavo sviesta kunui. sake, kad tinka ir rankoms ax.gif tas sviestas kunui thumbup.gif

http://bioboutique.l...oducts/types/5/
va sita, kur pirmasis. galbut tuo momentu neturejo tiesiog g.gif
o sviesta as irgi planuoju isigyti, bandziau meginuku tai visai patiko. as tepliojau ir ant plauku galiuku kad per daug nesiveltu smile.gif
Atsakyti
Na tas gelis savotiškos konsistencijos... nu toks kaip šlapias smėlis su dumblu biggrin.gif už tat ten taip plaukai keistai su juo smile.gif Dabar dar nusipirkau "kurį daugiausiai perka" pasak pardavėjos, poto gal ką iš logonos šampūnų pabandysiu. Nes esu pastebėjus, kad mano plaukai mėgsta karts nuo karto šampūnus pakaitaliot.
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

skaitinejau skaitinejau apie naturalius produktus, tai ir as susigundziau rolleyes.gif
kadangi esu ne LT, o Airijoj, kur as gyvenu neradau niekur Logonos, tai nutariau internetu uzsisakyti is uk ax.gif

prisirinkau visokiu gerybiu, tik vis dar nekyla ranka uzsisakyti doh.gif visko noris cool.gif

ar kuri nors bande vaikiskus produktus is Logonos? galvoju pirkti calendulos sampuna ir voniai, va toki
user posted image

Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2007 11 27, 21:50)
Na tas gelis savotiškos konsistencijos... nu toks kaip šlapias smėlis su dumblu biggrin.gif už tat ten taip plaukai keistai su juo smile.gif Dabar dar nusipirkau "kurį daugiausiai perka" pasak pardavėjos, poto gal ką iš logonos šampūnų pabandysiu. Nes esu pastebėjus, kad mano plaukai mėgsta karts nuo karto šampūnus pakaitaliot.

a koks ten sampunas, "kur daugiausiai perka"? blush2.gif smalsu... blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
niu va, nusipirkau is Logonos produktu
Age Protect Wrinkle Therapy Fluid Trial Size 1
Age Protection Hand Cream 1
Avocado Vitamin Cream Trial Size 1
Bio Aloe & Lime Body Lotion 1
Calendula Baby Bath 1
Calendula Shampoo 1
Eye Make Up Remover Oil 1
Kids Dental Gel Strawberry 1
Mediteran Body Wash 1
Mediterran Body Oil 1
Mousse Treatment Balm Care 1
Natural Basics Treatment Shampoo 1
Rose Day Cream Trial Size

sia savaite turi ateit, tai ziuresim, kaip cia man patiks biggrin.gif

gal kas ka turit ir naudojat jau? butu idomu isgirsti atsiliepimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulka @ 2007 11 28, 22:22)
niu va, nusipirkau is Logonos produktu
Rose Day Cream Trial Size
gal kas ka turit ir naudojat jau? butu idomu isgirsti atsiliepimus  ax.gif

blink.gif daugokai taip sakyciau, tas Rose day cream -tai turbut tas pats kuri ir as turiu- man tai jis patinka-riebokas, bet gerai susigeria ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 11 28, 22:40)
blink.gif daugokai taip sakyciau, tas Rose day cream -tai turbut tas pats kuri ir as turiu- man tai jis patinka-riebokas, bet gerai susigeria  ax.gif

mano oda sausoka, tai turetu tikti ax.gif
kai kurios is tu produktu prikau mazuciuose pakuotese, kai pbandomuosius, jei patik pirksiu pilnas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimulka: 28 lapkričio 2007 - 22:53
QUOTE(rimulka @ 2007 11 28, 22:52)
mano oda sausoka, tai turetu tikti  ax.gif
kai kurios is tu produktu prikau mazuciuose pakuotese, kai pbandomuosius, jei patik pirksiu pilnas  ax.gif


a, as pagalvojau, kad net 3 kremus veidui paemei po 50 ml tai sunkiai isivaizduoju kaip tai imanoma sunaudoti per metus ax.gif , nes as vieno neiveikiu
Jei oda labai sauseja -tai man labai liuksiskas variantas yra vitaminas E skystas-patepu juo, o kai susigeria ant virsaus roziu kremo ir miegucio -atsikeliu su thumbup.gif odele-tik pas mane tas sausumas buna kai kuriuose odos ploteliuose g.gif, o ne visas veidas
Atsakyti