Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas

tikaani,labai noreciau kad placiau parasytum kaip modeliuoji atskiras nertinio dalis,pvz.; rankoves,kaip sukonstruoji pazasti,kakla,na norisi placiau kaip susimodeliuoti,nes as tai dabar viska neriu ant kito rubo,bet taip nera labai patogu,o ir modeliukas gaunas tik toks kaip tureto rubelio,noretusi daugiau info biggrin.gif ,dekui
Atsakyti
Frederica, tu pasirinkai gera buda.
Mergaites, i ta nuoroda dar ikeliau ivairiu airisku modeliu ir elementu pavyzdziu.Sekmes!
Atsakyti
dekui,Liepa, thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai grazu blink.gif
O airisku vadinamas nerimas, kur is daug detaliu sujungta?
Atsakyti
Siandien trumpai apie modeliavima ( veliau daugiau parasysiu, mane uzklupo prieskaledine karstine, reikia pabaigti tris darbus, todel nepykit).
Kai darau namiskiams, turiu pasidariusi iskarpas, keiciu tik modeli ( trumpiau, ilgiau, siauriau ar placiau), o paskui matuoju ant kuno, jei kas - taisau .
Kai neriu uzsakyma pardavimui ar dovanoms, pasiieskau iskarpu siuvimo internetiniuose puslapiuose, zurnaluose, savo stalciuose. Kartais zmogaus figura buna neatitinkanti standartu, tada kuriu is keliu modeliu.
Airiska technika nerti rubai lengvai keiciami : kazkur pridejai daugiau detaliu, kazkur nuardei.
Sunkiau buna su labai apgludusiomis sexsualiomis suknelemis, bet motyvus sujungiu i keleta didesniu gabalu ir juos tiesiog ant kuno primatuoju. g.gif
Atsakyti
dekui tikaani, suprantu,kad kaip ir visur reikalinga praktika.Man dar kilo viena mintis,gariunu turgavieteje maciau pardavineja manekenus,bandysiu nuvaziuot nusipirkt,nes kai mezgi sau jau baisiai nepatogu kas kart rangstytis,o nugaros juk savo nepasieki biggrin.gif .Sekmes baigiant darbus ir ramiu,siltu kaledu.
Atsakyti
Iki Gariūnų man toli, gal kas žinot kur Klaipėdoje galima nusipirkti manekeną.
Atsakyti
Ir as jau kuri laika audziu minti apie manekeno pirkima. g.gif Tik vis dar kazkaip nespeju ir neprisiruosiu.FREDERICA,parasyk kaip seksis Gariunuose.Kazkaip isivaizduoju,kad tie manekenai yra nera pigus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2006 12 08, 13:36)
Iki Gariūnų man toli, gal kas žinot kur Klaipėdoje galima nusipirkti manekeną.

Klaipedoje, na jei atmintis manes neapgauna teko matyti toj naujoj didelej isparduotuvej, g.gif neatsimenu kaip vadinasi,cia kur sia vasara pastate,bijau neapsimeluoti,bet lyg ten g.gif
Papildyta:
QUOTE(~saulyte~ @ 2006 12 08, 15:40)
Ir as jau kuri laika audziu minti apie manekeno pirkima. g.gif Tik vis dar kazkaip nespeju ir neprisiruosiu.FREDERICA,parasyk kaip seksis Gariunuose.Kazkaip isivaizduoju,kad tie manekenai yra nera pigus...  g.gif

manau,kad ne pigus,bet man tai labai reikia,nes kai nueini i parduotuve pasiziuri i rubeliu kainas,o dazniausiai tai ir nerandi nieko isskirtinio tai pasidaro nebegaila, pries kaledas manau vaziuosiu,tai butinai parasysiu kainas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tikaani @ 2006 12 07, 20:01)
Siandien trumpai apie modeliavima ( veliau daugiau parasysiu, mane uzklupo prieskaledine karstine, reikia pabaigti tris darbus, todel nepykit).
Kai darau namiskiams, turiu pasidariusi iskarpas, keiciu tik modeli ( trumpiau, ilgiau, siauriau ar placiau), o paskui matuoju ant kuno, jei kas - taisau .
Kai neriu uzsakyma pardavimui ar dovanoms, pasiieskau iskarpu siuvimo internetiniuose puslapiuose, zurnaluose, savo stalciuose. Kartais zmogaus figura buna  neatitinkanti standartu, tada kuriu is keliu modeliu.
Airiska technika nerti rubai lengvai keiciami : kazkur pridejai daugiau detaliu, kazkur nuardei.
Sunkiau buna su labai apgludusiomis sexsualiomis suknelemis, bet motyvus sujungiu i keleta didesniu gabalu ir juos tiesiog ant kuno primatuoju.  g.gif

Jetus jetus, ale kiek kantrybes, laiko ir kruopstumo reikia blink.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
As norejau paklausti, tu kas neria airisku nerimu, is kokiu siulu nerti, kad paskui nereiktu standinti? Irisai ir i juos panasus tikrai "per skysti". Esu nunerus liemene is atskiru zvaizduciu, bet "skystoka" gavosi. Is ko Jus neriate?

Atsakyti