Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas

Liepa50
O tokioms kaip as ar galima detaliau kas tas purus stulpelis? doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Net nezinau, kaip tau ir paaiskint, kad suprastum...Duri kabliuku i tau reikalinga vieta, istrauki siula, vel kabini siula kabliuku, tada duri i ta pacia vieta, kur pirma durei ir vel istrauki kabliuku siula.Taip daryt 3 ar 5 kartus.Ir tada per visas kilputes reikia pertraukti kabliuku siula. Ir taip gausis purus stulpelis.Nezinau, ar tu cia ka supratai is mano aiskinimo.
Atsakyti
Supratau va taip: galima ji pavadinti zemu pusiniu stulpeliu? Tik gal jei duri 3 ar 5 kartus tai jau tas stulpelis susidaro is 3 ar 5 daliu. Tik va as galvoju kaip man cia ta stulpeli islaikyti vienodo dydzio, kad nesigautu 'klishoka' gelyte g.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2007 04 14, 16:52)
Supratau va taip: galima ji pavadinti zemu pusiniu stulpeliu? Tik gal jei duri 3 ar 5 kartus tai jau tas stulpelis susidaro is 3 ar 5 daliu. Tik va as galvoju kaip man cia ta stulpeli islaikyti vienodo dydzio, kad nesigautu 'klishoka' gelyte g.gif



Ten ne pusinis žemas, o keli stulpeliai su užmetimu sumegsti krūvon mirksiukas.gif Va taip atrodo jie wink.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peperoni: 16 balandžio 2007 - 08:07
QUOTE(Comma @ 2007 04 14, 16:52)
Supratau va taip: galima ji pavadinti zemu pusiniu stulpeliu? Tik gal jei duri 3 ar 5 kartus tai jau tas stulpelis susidaro is 3 ar 5 daliu. Tik va as galvoju kaip man cia ta stulpeli islaikyti vienodo dydzio, kad nesigautu 'klishoka' gelyte g.gif


O tu imk ir pabandyk padaryti, nesigauna ta gelyte klisoka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2007 04 16, 07:07)
Ten ne pusinis žemas, o keli stulpeliai su užmetimu sumegsti krūvon  mirksiukas.gif  Va taip atrodo jie wink.gif
user posted image


Oj man atrodo tu cia kazka maisai blink.gif Sitie stulpeliai su uzmetimu sumegzti kruvon mezgami drugelio elemente. O mano norimai megzti gelytei kazkaip kitaip. O gal as nubludau? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Mambera @ 2007 04 16, 09:37)
O tu imk ir pabandyk padaryti, nesigauna ta gelyte klisoka  biggrin.gif

Mezgu is baltu siulu, tai zinai kas is ju liks kaip n kartu prisibandysiu lotuliukas.gif O kitu neturiu, tai va ir kvarkisu visiems is eiles galva blush2.gif Al ne kur desiuos - teks bandyti, nes kitaip nebus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2007 04 16, 13:37)
Oj man atrodo tu cia kazka maisai blink.gif Sitie stulpeliai su uzmetimu sumegzti kruvon mezgami drugelio elemente. O mano norimai megzti gelytei kazkaip kitaip. O gal as nubludau? g.gif
Papildyta:

Mezgu is baltu siulu, tai zinai kas is ju liks kaip n kartu prisibandysiu lotuliukas.gif O kitu neturiu, tai va ir kvarkisu visiems is eiles galva blush2.gif Al ne kur desiuos - teks bandyti, nes kitaip nebus wub.gif


http://img247.images.../rausva4np9.jpg

Atsakyti
QUOTE(tikaani @ 2007 04 16, 18:43)

Aciu labai, bet sita puslapi as irgi turiu mirksiukas.gif Bet va tos mano gelytes schemos tarp duodu schemu nera schmoll.gif Uztat ir nemoku jos megzti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2007 04 16, 20:57)
Aciu labai, bet sita puslapi as irgi turiu  mirksiukas.gif  Bet va tos mano gelytes schemos tarp duodu schemu nera schmoll.gif Uztat ir nemoku jos megzti doh.gif

na, kad liepa50 viską paaiškino, kažin ar kas dar gudriau tą patį, bet kitais žodžiais surašys. Bandyk pati nerti wink.gif
Atsakyti
Na net nezinau kaip tau padeti su tuo puriu stulpeliu:viena kilpa darai istraukdama siula kabliuku, vel daryk uzmetima, vel is tos pacios vietos istrauk siula kabliuku, ir taip kokius 3-5 kartus.Ziurek, kad tos kilpos butu lygios, ir tada pertrauk siula per tas visas kilpas iskart.Tai labai paprasta.Bandyk- ir tikrai pasiseks.
Atsakyti
Aciu merginos 4u.gif Ismeginau kaip Liepa50 ir rase - viskas labai paprasta tik akys buvo pilnos baimes lotuliukas.gif Dabar svarbiausia gelyciu lapelius (purius stulpelius) visoms vienodo dydzio padaryti doh.gif Bet cia jau kaip nors pasistengsiu 4u.gif Cia dar mazai bedos - bet va kai jau reieks detales jungti kruvon, va tada tai bus blink.gif
Atsakyti
Comma, o man atrodo, kad airiskame nerime lapeliai gali but ir skirtingu dydziu-vistiek bus grazu.
Atsakyti