Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas

QUOTE(nuosirdi @ 2007 04 11, 19:03)
Tikrai labai grazi, bet kiek kruopstumo reikia turet, norint tokia nusinert ax.gif

Na vestuvėms galima ir pasistengti lotuliukas.gif
Atsakyti
labai norėčiau paprašyti 3 ir 11 schemučių iš tų vestuvinių suknelių. Būčiau gausiai dėkinga 4u.gif gemiuke@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Mambera @ 2007 04 11, 11:11)
tai va tos Midaros savininkė ir prekiauja siūlais gariūnuose...


Midaros savininkas yra p. Vilnonis.
Papildyta:
QUOTE(nuosirdi @ 2007 04 11, 13:27)
Sis labai labai grazus, o kiek jis kainuoja blush2.gif
Tikaani, parasyk i az mirksiukas.gif


Sios palaidinukes ( ilgom rankovem) kaina 450Lt.
Papildyta:
QUOTE(GEMI @ 2007 04 12, 16:31)
labai norėčiau paprašyti 3 ir 11 schemučių iš tų vestuvinių suknelių. Būčiau gausiai dėkinga  4u.gif gemiuke@gmail.com


Apie sias suknytes jau rasiau.

http://public.fotki....3ave/28105.html
Sios suknytes schemos neturiu, bet ji is triju dyziu ir dvieju spalvu apskritimu ir laisvos formos trilapiu-keturlapiu. Tokiu motyvu yra daug, bet jei nieko nerasit, atsiusiu kelis variantus. Siuliukai gali buti 100% medvilne ( ne plona) ar akrilas.


http://public.fotki....niai3ave/2.html
Sia suknele dabar neriu, kai nufotografuosiu, galesiu atsiusti ir motyvo aprasyma ir "vaizdeli".
Jei tai nera labai skubu, aprasyma ideciau po 10-15dienu. ax.gif

Atsakyti
Skaičiau skaičiau ir man kyla abejonių dėl siūlų:
Tikaani, ar jūs įsitikinusi,kad 100 procentu medvilnė,ypač storesnė, tikrai taip jau gerai? Juk ji turi savybę temptis žemyn beigi trauktis skalbiant,todėl kažkaip neesu girdėjusi,kad šie siūlai gerai dideliems mezginiams g.gif ypatingai 100% Taipogi akrilas - juk tai sintetika, kuri nėra maloni kūnui ir kuri po pirmojo plovimo atrodys tragiškai g.gif
Pati tekėjau su suknele, gaminta iš viskozės, poliamido ir liurekso - plaunasi puikiai, lyginasi irgi,atrodo liuks. Dabar mezgiau suknią, kur 80 medvilnes ir 20 viskozės, irgi atrodo super ir skalbiasi gerai ir manau,kad laikys ilgai g.gif
Įdomumo dėlei šnekėjau su dviem moterim,kurios užsiima mezginiais/ nėriniais daugybe metų ir abi buvo nuomonės,kad nei vieni siūlai nėra gerai 100%, taigi,skaitant Jūsų pasisakymus visiškai pasimečiau - kaip gi iš tiesų? 4u.gif
Atsakyti
mambera, tikaani ir frederica (tikiuosi tiksliai nurasiau nikus blush2.gif ) labai labai dekui uz pasiulymus, atsakymus ir pavyzdzius aciuks.gif thumbup.gif

na kad is kid mocheros nersiu tai jau taip apsisprendziau, bet va del paltuko modeliuko tai dar nelabai... galvoju gal daryti iki juosmens ta tinkliuka kaip pastarajm pavyzdy pasiulyta balta vestuvine suknute, o toliau po truputuka atsiranda geles lapeliai ir drugeliai g.gif ar daryt visa is geliu gelyciu nuo pat kaklo... wacko.gif
ir galvoju kad butu tokia biski su uodegele kad baznycioje graziai atrodytu wub.gif kaip manot kaip graziau? po apacia pati suknute turetu but melsva...
nezinau ar man pavyks nes nerime esu visiska 2.gif o ypac airiskame

gal dar kas turit kokiu minciu ideju? gal dar yra mezganciu siai sventei drabuzeliu?
ax.gif

ir dar moshke kiek supratau pati ir tekejai su megsta suknute? ar neapsirikau? gal gali pavyzduka koki mesteleti jei nesunku? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ewidenta: 12 balandžio 2007 - 17:10
[quote=tikaani,2007 04 12, 17:20]
Midaros savininkas yra p. Vilnonis.
Papildyta:


Taip, nesigincyju... O jo zmona prekiauja siulais gariunuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mambera: 12 balandžio 2007 - 22:18
Pažiūrekit čia:My Webpageatrodo irgi airiškas nerimas, laaaaabai jau dail;iai ir gražiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ewidenta @ 2007 04 12, 16:07)
mambera, tikaani ir frederica (tikiuosi tiksliai nurasiau nikus blush2.gif ) labai labai dekui uz pasiulymus, atsakymus ir pavyzdzius  aciuks.gif  thumbup.gif

na kad is kid mocheros nersiu tai jau taip apsisprendziau, bet va del paltuko modeliuko tai dar nelabai... galvoju gal daryti iki juosmens ta tinkliuka kaip pastarajm pavyzdy pasiulyta balta vestuvine suknute, o toliau po truputuka atsiranda geles lapeliai ir drugeliai  g.gif ar daryt visa is geliu gelyciu nuo pat kaklo...  wacko.gif
ir galvoju kad butu tokia biski su uodegele kad baznycioje graziai atrodytu  wub.gif  kaip manot kaip graziau? po apacia pati suknute turetu but melsva...
nezinau ar man pavyks nes nerime esu visiska  2.gif o ypac airiskame

gal dar kas turit kokiu minciu ideju? gal dar yra mezganciu siai sventei drabuzeliu?
ax.gif

ir dar moshke kiek supratau pati ir tekejai su megsta suknute? ar neapsirikau? gal gali pavyzduka koki mesteleti jei nesunku? bigsmile.gif

Su uodegėle gražu,tačiau pagalvok,kaip uodegėlė atrodys po pusvalandžui - juk mezginys/nėrinys kabinsis už visko, ir net jeigu ir po ceremonijos prisegsi, tai labai matysis spalvos skirtumas unsure.gif o savo suknutės foto atsiųsiu až 4u.gif
Atsakyti
laba diena, norejau paklaust, gal pas kuria kur yra ar ba gal galite padeti man surasti tokios suknutes aprasyma?niekur nerandu

http://public.fotki....assbngf-vi.html


buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asariux: 13 balandžio 2007 - 13:10
QUOTE(tikaani @ 2007 04 10, 18:47)
Nori visu sukneliu aprasymu? Ar kokios konkrecios?



parasysiu tau i AŽ.
Atsakyti
Sveikos darbstuoles
Radau labai grazu nertini ir net nesusimasciau kad tai gali buti airiskas nerimas. O gal tik dalis aisrisko g.gif Neriau atskiras dalis ir vis sukau galva kaip cia jas sujungti reikes, bet perverciau visa tema ir bent jau pradzia kaip tai reiks daryti isivaizduoju ax.gif Bet turiu problema ir prasysiu jusu pagalbos. Nezinau kaip nerti viena gelyte doh.gif Zinokit niekur nerandu blink.gif O gal blogai ieskau blush2.gif
Bandysiu ikelti nuotrauka, kurioje 'nezinomoji' gelyte pazymeta. Bat daznai man buna kad nesugebu nuotraukos ikelti blush2.gif Gal galeciau kam nors emaila pasiusti kad tai padarytu jei man paciai nepavyktu?
Padekit prasau merginos, o tai net trepsiu kaip noriu to nertinio lotuliukas.gif Aciukas



Nemoku su nuotraukomis elgtis cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 14 balandžio 2007 - 14:03
Commos prasymu ikeliu nuotraukyte.

user posted image
Papildyta:
Ir pati galiu atsakyt, kad sita gelyte neriama puriu stulpeliu.
Atsakyti