Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas

Sveikutes.Koks grozis! thumbup.gif
Atsakyti
Ten pat yra ir šio nerinio scema:
http://show.7ya.ru/p...?...158870&ob=0
Atsakyti
Gal ką gero rasit šiame puslapyje (atsiprasau, jei ši nuoroda jau buvo įdėta blush2.gif )
http://show.7ya.ru/p...px?RubrID=45002
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 03 29, 10:23)
jei nieko tinkamo nerasi, galiu nupiešti "žvaigždę" labai artimą tai, kuri yra baltame nertinyje ( nėriau iš akies ir gavos labai panašiai  ax.gif )

Vis dar labai reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pikolina @ 2007 04 01, 10:13)
Vis dar labai reikia ax.gif

taigis atsiunčiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 04 01, 10:33)
taigis atsiunčiau  bigsmile.gif

I kur ...i email, lekiu ziuret. Aciu smile.gif Ana diena ziurejau ,dar nebuvo blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(pikolina @ 2007 04 01, 10:39)
I kur ...i email, lekiu ziuret. Aciu smile.gif Ana diena ziurejau ,dar nebuvo  blush2.gif

Labai aciu gavau 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
fantastiškus darbelius čia darot, įsimylėjau ir aš šitą suknutę, svajoju nusinerti vasarai wub.gif
user posted image
dėl schemos nepanikuoju, raštelis lyg ir nesunkus pasirodė, su gėlėm improvizuoti irgi galima, bet va kur problema, be brėžinuko tai nieko nebus, o kai esu ne siuvėja ir nemoku jų braižyt, tai čia man bėda dideliausia verysad.gif
gal kuri galėtų man padėti su brėžinuku, užmokėčiau už vargą blush2.gif
rolleyes.gif
nerodo man piešinuko, gal neįkėliau, tai dedu nuorodėlę į foto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nijoliux: 02 balandžio 2007 - 13:30
QUOTE(pikolina @ 2007 03 29, 11:07)
As bandysiu nert is lininiu siulu, kaip jus manot merginos ar ne per kietas siulas tokiam nertiniui? g.gif

Maxi servetėlėms gal ir nieko tas kietumas, bet drabužis per "kietas" mano skūrai. VCUP'e "GA" pirkau Doppio ritorto ( firma Adriafil ) medvilninius siūliukus - plonyčiai, 100 g, 700 m ir jau neriant jaučiasi minkštumas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 04 03, 17:45)
Maxi servetėlėms gal ir nieko tas kietumas, bet drabužis per "kietas" mano skūrai. VCUP'e "GA" pirkau Doppio ritorto ( firma Adriafil ) medvilninius siūliukus - plonyčiai, 100 g, 700 m ir jau neriant jaučiasi minkštumas  wub.gif

Nu tamstos oda labai jau jautri biggrin.gif , man tai patinka maxsiniai, jie daugiau susukti,tai ne toks tysalas gaunasi, forma laiko. Kai isplauni lyg ir minksti, o gal pas mane krokodilo oda g.gif lotuliukas.gif . As neriau is ivairiu spalvu, tai zalia, zydra, geltona nieko, o ciklomenine dazo baltus siulus, tai dabar balta pereinamu spalvu paliko biggrin.gif . Na bet, kadangi gelytes tai nesimato.
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2007 04 02, 14:28)
Sveikutės  4u.gif
fantastiškus darbelius čia darot, įsimylėjau ir aš šitą suknutę, svajoju nusinerti vasarai  wub.gif 
user posted image
dėl schemos nepanikuoju, raštelis lyg ir nesunkus pasirodė, su gėlėm improvizuoti irgi galima, bet va kur problema, be brėžinuko tai nieko nebus, o kai esu ne siuvėja ir nemoku jų braižyt, tai čia man bėda dideliausia  verysad.gif
gal kuri galėtų man padėti su brėžinuku, užmokėčiau už vargą  blush2.gif
rolleyes.gif
nerodo man piešinuko, gal neįkėliau, tai dedu nuorodėlę į foto


O gal kokios nors panašios bliuskytės brėžinuką netyčia turite? blush2.gif Be brėžinuko nemokėsiu gražiai išformuoti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2007 04 05, 10:08)
O gal kokios nors panašios bliuskytės brėžinuką netyčia turite?  blush2.gif  Be brėžinuko nemokėsiu gražiai išformuoti verysad.gif

o ką čia reikia formuoti ? g.gif Papraščiausia suknutė su rankovėmis, kurios rankovės nuotraukoj tik nuleistos nuo pečių ir psio. Šioj ar "Nėrinių" temoj yra nemažai tų suknučių.
Atsakyti

biggrin.gif Sveikos mielos mezgėjėlės, rašau į forumą pirmą kartą. Noriu pasveikinti visas darbštuoles su artėjančiomis Velykomis ir palinkėti gražaus pavasario, laimės jūsų šeimoms ir būti gražioms, pasipuošusioms savo nunertais drabužėliais.
Apie airišką nėrimą atsitiktinai sužinojau prieš tris mėnesius, jūsų forume. Pati ir mezgu ir neriu, tačiau airiški nėriniai tiesiog užbūrė. Labai gražūs visų darbeliai. Sveikinu.
Atsakyti