Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas

QUOTE(Amade @ 2007 03 21, 17:17)
na, tas neseniai tai jau daugiau nei pries tris savaites...  blush2.gif kaip tik biskuti uztrukau, nes kelias dienas isvis nieko nedariau, nes nebuvo ikvepimo  blush2.gif Bet dabar jis su kaupu atejes...


Nemažam darbeliui trys savaitės trumpas laikas... Ypač man, kai prie rankdarbio galiu prisėsti tik visai vakare - kokiai valandai kitai prieš miegą...
Atsakyti
Sveikos mamytės,
Aš čia pas Jus naujokė 4u.gif ir dar ne mama visai. Iš karto atsiprašau, jei kažko pridirbsiu ne taip - bet tokie jau tie naujokai smile.gif
Labai seniai varvinu seilę žiūrėdama į Jūsų darbelius, ir šiandien nusprenžiau prisijungti prie Jūsų šaunaus rato.
O pagrindinė priežastis yra ta - kad ruošiuosi tuoktis ir noriu "savo" suknelės smile.gif mačiau čia anksčiau kažkuri irgi tuo užsiėmė. Nenoriu kartotis, bet labai prašau visų patarimų ir pasiūlymų, nes turiu sunkumų išsirenkant:) Vestuvės žada būti netradicinės, mažos (pietūs su šeima), todėl manau, kad man reikia nebūtinai ilgos, tikriausiai baltos (nors nebūtinai), paprastos, bet šventinės suknelės smile.gif Labai susigundžiau airišku nėrimu, nes laiko kaip ir ne per daug (tiesa, data dar nenumatyta), o tokiais nėriniais galima dekoruoti siūtą suknią, jei netyčia nespėčiau.
Beje ar tinka airiškam nėrimui lininiai siūlai?
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2007 03 21, 16:56)
Nemažam darbeliui trys savaitės trumpas laikas... Ypač man, kai prie rankdarbio galiu prisėsti tik visai vakare - kokiai valandai kitai prieš miegą...


drinks_cheers.gif zinok as irgi tik vakarais neriu mirksiukas.gif ne ilgiau nei 2 val po darbo, o savaitgaliais irgi gal 2-3 valandas. Bet kai yra ikvepimas greitai einasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GEMI @ 2007 03 22, 11:07)
O pagrindinė priežastis yra ta - kad ruošiuosi tuoktis ir noriu "savo" suknelės smile.gif mačiau čia anksčiau kažkuri irgi tuo užsiėmė.

Aš kažkodėl iškarto pagalvojau apie tokią ax.gif user posted image aišku spalva jos turėtų būti ne žalia 4u.gif
Atsakyti
Pas mane vienu metu kokie 3-4 darbeliai pradėti, tai aš juos vis ratu suku, vienas atsibosta - imu kitą biggrin.gif
Atsakyti
ax.gif Nežinojau kur jį dėti ar prie airiškų, ar prie paltų g.gif
schemos net neklauskit schmoll.gif ne-ma, bet užtat wub.gif
user posted image
Atsakyti
Labukas, pagaliau galiu pasirodyti savo naujaji Sarafana-liemene ax.gif
Atsakyti
Labai grazus, kruopstus , tvarkingas darbelis.Saunuole! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labutis, merginos labai reikia pagalbos. Kaip nunerti pacia didziausia gele siame nertinyje.Gal kas zino?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pikolina @ 2007 03 28, 10:10)
Labutis, merginos labai reikia pagalbos. Kaip nunerti pacia didziausia gele siame nertinyje.Gal kas zino?
[/img]


Gal padės.... ax.gif

user posted image
Atsakyti
mastau.gif gal kas gali paaiskint, kaip ''sukomponuoti'' tas puneles tarp geliu siuose nertiniuose?...
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2007 03 28, 13:11)
Gal padės.... ax.gif

user posted image

aciu, bet ne sita turiu, bet gelytes nepanasios
Papildyta:
smile.gif
QUOTE(Amade @ 2007 03 28, 15:03)
mastau.gif gal kas gali paaiskint, kaip ''sukomponuoti'' tas puneles tarp geliu siuose nertiniuose?...

Kas yra"puneles" g.gif , jei zinociau padeciau smile.gif
Atsakyti