Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas

http://club.osinka.r...p?t=941&start=0
Papildyta:
http://club.osinka.r...t=22685&start=0
Atsakyti
QUOTE(liepa50 @ 2007 03 14, 23:11)



dėkui už nuorodas, vis bijau pradėti nert, bet pabandyt verta
g.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2007 03 14, 19:23)
gal bus aiskiau is situ nuotrauku ir schemu...



Labai ačiū 4u.gif Bandysiu kažką išgauti, nors iš pirmosios schemos nelabai suprantu pradžios... Bet išsiaiškinsiu smile.gif Dar kartą ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tortuga @ 2007 03 14, 20:48)
Nu ta pirma šniūrelio schema  g.gif
Kol kas aš čia nieko nesuprantu  doh.gif


žinok,aš pati gerą valandą ją šifravau doh.gif Šiaip ne taip pavyko...
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2007 03 15, 08:07)
žinok,aš pati gerą valandą ją šifravau doh.gif Šiaip ne taip pavyko...

Panašu, kad ir aš iššifravau pirmąją schemelę. Pradžia nelabai graži išeina, tai matyt dar kažką ne taip supratau, bet toliau neriasi labai paprastai ir gražiai. Dėkui dar kartą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(syte @ 2007 03 15, 17:19)
Panašu, kad ir aš iššifravau pirmąją schemelę. Pradžia nelabai graži išeina, tai matyt dar kažką ne taip supratau, bet toliau neriasi labai paprastai ir gražiai. Dėkui dar kartą  4u.gif


Saunuole thumbup.gif

O as vakar viska isardziau, bandysiu is naujo... doh.gif
Atsakyti
sveikos... 4u.gif As baigineju sarafana is Tokiu gelyciu blush2.gif Tik fool.gif pamirsau savo fotika pas tevus, tai negaliu nufotkint...
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 03 21, 10:56)
sveikos...  4u.gif As baigineju sarafana is Tokiu gelyciu  blush2.gif  Tik fool.gif pamirsau savo fotika pas tevus, tai negaliu nufotkint...


oi kokios gražios gėlytės smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Senai baigta liemenyte.

user posted image

user posted image
Atsakyti
liepa, liemene thumbup.gif Man kazkaip irgi labai patiko narpliotis su tom gelytem... Ypac kai nereikia ''derint'' sujungimo tvarkos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2007 03 21, 10:56)
sveikos...  4u.gif As baigineju sarafana is Tokiu gelyciu  blush2.gif  Tik fool.gif pamirsau savo fotika pas tevus, tai negaliu nufotkint...


Amade, kokia tu "produktyvi" blink.gif thumbup.gif Tik neseniai gyreisi, kad pradėjai savo sarafaną, o dabar jau baiginėji thumbup.gif Labai įdomu rezultatą pamatyti

Liepa50, jau pas pagyrūnes gyriau, bet ir čia dar kartą noriu komplimentą liemenei pasakyti - labai graži wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2007 03 21, 15:45)
Amade, kokia tu "produktyvi" blink.gif  thumbup.gif Tik neseniai gyreisi, kad pradėjai savo sarafaną, o dabar jau baiginėji thumbup.gif Labai įdomu rezultatą pamatyti



na, tas neseniai tai jau daugiau nei pries tris savaites... blush2.gif kaip tik biskuti uztrukau, nes kelias dienas isvis nieko nedariau, nes nebuvo ikvepimo blush2.gif Bet dabar jis su kaupu atejes...
Atsakyti