Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas

Ohoho nu čia tai nerealiai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Vien pasiruošimas darbui ko vertas clap.gif
Kaip suprantu daleles jungi paprasta pynute?
Labai labai gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Jaučiu užsimanysiu ir aš doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tortuga @ 2007 03 13, 21:04)
Ohoho nu čia tai nerealiai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Vien pasiruošimas darbui ko vertas  clap.gif 
Kaip suprantu daleles jungi paprasta pynute?
Labai labai gražu  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Jaučiu užsimanysiu ir aš  doh.gif


kol kas dar toli iki tikru airisku grozybiu, kai koki penkta darba darysiu, gal...

detales jungiu pynute ir stulpeliais su uzmetimu
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2007 03 13, 20:42)
Tikrai negaila ir joks cia didelis isradimas irnesakyk.gif bet jau isbandziau, visai patogu  didis.gif

user posted image

stai kas man gaunasi blush2.gif Nezinau, ar ilgam uzteks kantrybes unsure.gif

user posted image

Nu super viskas gaunasi ir kaip greit thumbup.gif .Lauksim galutinio varianto. Ar gerai iziuriu, kad iskarpos issiuvinetos g.gif .Jei taip tai is vis galiu tik pasakyt "is kur mergaitei tiek drasos ,tiek valios gelezines'' biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikolina: 13 kovo 2007 - 21:29
NESUPRANTU ,KAIP JUNGTI PYNUTE. NUSIMEZGI PYNUTĘ IR JĄ VISAIP TAITAI? TIKRAI NESUPRANTU
Atsakyti
QUOTE(pikolina @ 2007 03 13, 22:10)
Nu super viskas gaunasi ir kaip greit thumbup.gif .Lauksim galutinio varianto. Ar gerai iziuriu, kad iskarpos issiuvinetos g.gif .Jei taip tai is vis galiu tik pasakyt "is kur mergaitei tiek drasos ,tiek valios gelezines''  biggrin.gif


Issiuvinetos blush2.gif Tisiog pagalvojau, kad gal ne paskutini darbeli darau, o bazine iskarpa neturetu keistis, tai manau, kad bus ne vienam kartui ax.gif


QUOTE(našlaitė @ 2007 03 13, 22:39)
NESUPRANTU ,KAIP JUNGTI PYNUTE. NUSIMEZGI PYNUTĘ IR JĄ VISAIP TAITAI? TIKRAI NESUPRANTU


Hmm, tikrai nesugebesiu paaiškinti, kaip tą pynutę jungti, kažkur pas rusaites buvo aprašyta su nuotraukom, kaip tai daryti...
Atsakyti
[quote=Misty,2007 03 13, 20:42]
Tikrai negaila ir joks cia didelis isradimas irnesakyk.gif bet jau isbandziau, visai patogu didis.gif

nu čia tai geras g.gif ,niekaip nebūčiau išmąsčius g.gif .Tiesa,o kaip darai,paneri ,prismeigi, paiūri... vėl neri,nes prismaigsčius nert tai nemanau,kad būtų patogu, va čia jungiant brydėmis,tai auksinis išradimas,vienu žodž jėga construction.gif first.gif
Atsakyti
hmm, vaizdzelį norėtųsi pamatyt, tarkim didžioji gėlelė ir trys lapukai, kurių smailieji kraštai būtų nukreipti link gėlės. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(našlaitė @ 2007 03 13, 22:39)
/
NESUPRANTU ,KAIP JUNGTI PYNUTE. NUSIMEZGI PYNUTĘ IR JĄ VISAIP TAITAI? TIKRAI NESUPRANTU

NAŠLAITE,ar tikrai nesupranti ar juokauji? Nes nežinau ką atsakyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2007 03 04, 12:27)
Va kokiu geliu per vakar prinarpliojau ax.gif

user posted image

Man labai įdomu, kaip ta graži virvutė neriama? Pynutė iš abiejų pusių vėžlio žingsneliu apneriama gal? Būčiau labai dėkinga už pagalbą, nes reikėtų kažkio panašaus elemento, bet kiek bandžiau nelabai man gražiai atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(našlaitė @ 2007 03 13, 22:39)
NESUPRANTU ,KAIP JUNGTI PYNUTE. NUSIMEZGI PYNUTĘ IR JĄ VISAIP TAITAI? TIKRAI NESUPRANTU


gal bus aiskiau is situ nuotrauku ir schemu...

user posted image

user posted image

user posted image

QUOTE(frederica @ 2007 03 14, 09:54)
nu čia tai geras g.gif ,niekaip nebūčiau išmąsčius g.gif .Tiesa,o kaip darai,paneri ,prismeigi, paiūri... vėl neri,nes prismaigsčius nert tai nemanau,kad būtų patogu, va čia jungiant brydėmis,tai auksinis išradimas,vienu  žodž  jėga construction.gif  first.gif


taip ir darau, kaip rasei, paneriu, pridedu, pamatuoju ir vel paneriu... Vis tiek patogiau, nei matuoti ant kokio gatavo drabuzio ar popierines iskarpos... thumbup.gif

QUOTE(Sraunius @ 2007 03 14, 09:55)
hmm, vaizdzelį norėtųsi pamatyt, tarkim didžioji gėlelė ir trys lapukai, kurių smailieji kraštai būtų nukreipti link gėlės.  ax.gif


as pati dar tik bandau, nesu labai patenkinta rezultatu, gal net isardysiu ir bandysiu is naujo doh.gif


QUOTE(syte @ 2007 03 14, 17:49)
Man labai įdomu, kaip ta graži virvutė neriama? Pynutė iš abiejų pusių vėžlio žingsneliu apneriama gal? Būčiau labai dėkinga už pagalbą, nes reikėtų kažkio panašaus elemento,  bet kiek bandžiau nelabai man gražiai atrodo  g.gif


keli variantai dekoratyviniu pynuciu. manoji daryta pagal pirma schema...

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Nu ta pirma šniūrelio schema g.gif
Kol kas aš čia nieko nesuprantu doh.gif
Atsakyti
supratau, dėkui, o gal žinot tikslias nuorodas rusaičių forume, kur taip daroma
Atsakyti