Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas

siandien pasidariau minksta pagrinda, gal galeciau gelytes tvirtinti ir jungti ax.gif
MB ispjove faneros gabala, o as ji aptraukiau porolonu ir audiniu... Tikiuosi, kad bus patogu... unsure.gif

Keliausiu iskarpos darytis doh.gif
Atsakyti
Sėkmės, laukiam rezultato.... biggrin.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti, kaip reikia nerti vėžlio žingsniu?
Atsakyti
Vėžio žingsnis :

http://akop.ru/personal/90158
http://rukodelie.by/Secrets/u01.htm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jutute: 11 kovo 2007 - 21:20
4u.gif
Deje retai cia uzsuku, o dalis jusu klausimu pakimba ore.

Ta palaidinuke su juros zvaigzdemis esu nerusi trimis variantais. Bet pagrindiniai motyvu jungimo principai buvo panasus. Prisineriu zvaigzdziu ( didesniu, mazesniu, kriaukliu), ju spygliukus sujungiu pynutemis. Didesniu zvaigzdziu spyglius apneriu pora eiliu, mazesniu - viena. Apvalesne forma igijusius motyvus isislyginu, prisitvirtinu prie iskarpos ( prismeigiu ar prikabinu siulu) ir pynutemis jungiu tarpusavyje, stengdamasi uzpildyti iskarpos forma. Esu bandziusi nerti iskart viena motyva prie kito, bet kai sujungi visa nerini, apsirengi, priklausomai nuo siulu sudeties ir kokybes, nerinys ( ypac toks retas) siek tiek patįsta. Ir reikia koreguoti. Kai neri iskart jungdama viena prie kito, koreguoti labai sunku.
Prieki su nugara, rankoves susiuvu tarpusavyje siulu. Siules irgi yra reikalinga retam neriniui armatura.
Buvau radusi kazkur internete nerinius su keliomis papildomomis siulemis, kurios buvo ikomponuotos i bendra rasta.
Dar butu toks patarimas. Kai nerinys retas, naudokit lengvus siulus, bet kuo maziau tystancius. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2007 03 11, 13:50)
siandien pasidariau minksta pagrinda, gal galeciau gelytes tvirtinti ir jungti ax.gif
MB ispjove faneros gabala, o as ji aptraukiau porolonu ir audiniu... Tikiuosi, kad bus patogu...  unsure.gif

Keliausiu iskarpos darytis doh.gif

o,čia tai geras bigsmile.gif ,gal man sūnus pagelbės,jie kaip tik dabar per darbų pamokas iš fanieros pjausto, MISTY,jei negaila žinoma...gal parodysi mums tą išradimą,nes aš kolkas neriu taipuser posted imagevis ruošiuos į Gariūnus manekeno,bet taip ir neprisiruošiu,buvau kažkur radus info kaip pačiai pasidaryti safo figūros manekeną,bet gi kada tuo užsiimt g.gif
Atsakyti
QUOTE(M.Jolančiukas @ 2007 03 03, 16:22)
Peteršiu aš truputį šią temą  tongue.gif

seku ją, tai mačiau merginos neriate vieną modeliuką, štai ką atkapščiau pas rusaites ( gal jau ir esate mačiusios  g.gif , bet vis tiek įkelsiu ) , gal padės su  idėjomis jungiant motyvus
    user posted image   


pasistumejau su situo megztiniu i prieki, bet imu baimintis, kad galutiniam rezultate jis neatrodytu kaip is serveteliu sulipdytas doh.gif tikriausiai cia viskas priklausys nuo motyvu sujungimo, bet kadangi as sitoj srity beveik be praktikos, tai tikimybe, kad atrodysiu juodom servetelem apsivilkus islieka gan didele lotuliukas.gif jau juokiuos, kad jei megztinio nepabaigsiu, turesim daug juodu dideliu ir mazu serveteliu lotuliukas.gif zodziu, kuo labiau i prieki stumiuos, tuo man baisiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2007 03 13, 11:39)
pasistumejau su situo megztiniu i prieki, bet imu baimintis, kad galutiniam rezultate jis neatrodytu kaip is serveteliu sulipdytas  doh.gif tikriausiai cia viskas priklausys nuo motyvu sujungimo, bet kadangi as sitoj srity beveik be praktikos, tai tikimybe, kad atrodysiu juodom servetelem apsivilkus islieka gan didele  lotuliukas.gif jau juokiuos, kad jei megztinio nepabaigsiu, turesim daug juodu dideliu ir mazu serveteliu  lotuliukas.gif zodziu, kuo labiau i prieki stumiuos, tuo man baisiau biggrin.gif

g.gif ,man tas pats,nutrenkiau į šoną, laukiu kol praeis piktumas aggressive.gif ,gal kada praeis,tai gal ir pabaigsiu. Na,bet nenusimink anksčiau laiko,gal gi viskas bus ok,o jei ne....tai juoda spslva dabar interjere karaliauja lotuliukas.gif
Atsakyti
Kažkada kažkuriam smile.gif forume, neatsimenu, ar mūsų, ar rusaičių buvo įdėta Lauros Biagiotti suknelė, toks juodas nertas tinklas ant baltos... gal kuri matėt ir išsisaugojot? Ieškau pusę dienos, niekaip neberandu, gal padėsit?
Atsakyti
QUOTE(Monique @ 2007 03 13, 16:17)
Kažkada kažkuriam  smile.gif  forume, neatsimenu, ar mūsų, ar rusaičių buvo įdėta Lauros Biagiotti suknelė, toks juodas nertas tinklas ant baltos... gal kuri matėt ir išsisaugojot? Ieškau pusę dienos, niekaip neberandu, gal padėsit?

šita?user posted image
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2007 03 13, 16:29)


Šita šita clap.gif clap.gif clap.gif .Ačiū. Radau kitokias dvi, veliau įkelsiu.
Papildyta:
Bandau kelti, bet nelabai moku, nežinau, kas išeis. Štai user posted image
Papildyta:
Dar vienos kažkodėl neleidžia įkelti, bet gal jos pas mus kur nors jau ir buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2007 03 12, 12:41)
o,čia tai geras bigsmile.gif ,gal man sūnus pagelbės,jie kaip tik dabar per darbų pamokas iš fanieros pjausto, MISTY,jei negaila žinoma...gal parodysi mums tą išradimą,nes aš kolkas neriu taipuser posted imagevis ruošiuos į Gariūnus manekeno,bet taip ir neprisiruošiu,buvau kažkur radus info kaip pačiai pasidaryti safo figūros manekeną,bet gi kada tuo užsiimt g.gif


Tikrai negaila ir joks cia didelis isradimas irnesakyk.gif bet jau isbandziau, visai patogu didis.gif

user posted image

stai kas man gaunasi blush2.gif Nezinau, ar ilgam uzteks kantrybes unsure.gif

user posted image
Atsakyti