Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas

QUOTE(Pumpurėlis @ 2007 03 08, 19:51)
Aš pradėjau nerti šį grožį. Kol kas nunėriau tuos atskirus elementus. Dabar reikės juos jungti. Kol esu  nestuke.gif , nelabai yra kaip išsimatuoti ir pasidaryti normalias iškarpas. Tad teks luktelti smile.gif Mačiau keletą šio megztuko variantų ir nesu tikra kurį pasirinksiu... Bet kokiu ateju, visuose juose elementai sujungti voratikliu. Jei kas nors turite kokių idėjų arba nėrėte, patarkit, kaip lengviausia nunerti šį voratinklį, kad būtų gera forma ir būtų lengva tuos elementus sujungti į vieną gražų daiktą smile.gif Ir dar - kaip nunėrus priekį, nugarą ir rankoves sujungti viską į vieną? Susiūti ar kažkaip irgi sujungti pynute? Būčiau dėkinga už patarimus  4u.gif



QUOTE(pikolina @ 2007 03 08, 23:17)
Va va ir man idomu kaip sita grozi nunert...

čia kažkada merginos diskutavo apie suknios sujungimą tai priėjo išvados kad gražiausiai būtų jeigu nerti iškarto apvaliai gal ir šitą grožį būtų įmanoma taip nerti 4u.gif šiaip tai ri aš jau seniai žiūriu į tuos du rūbus man jie beprotiškai fantastiškai grąžūs, bet nedrįstu pradėt nes galvoju kad neužteks kantrybės blush2.gif Elementus nusinerti tai lengva bet tas sujungimas tai man jau aukštasis pilotažas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(P@nter@ @ 2007 03 09, 11:49)
čia kažkada merginos diskutavo apie suknios sujungimą tai priėjo išvados kad gražiausiai būtų jeigu nerti iškarto apvaliai gal ir šitą grožį būtų įmanoma taip nerti  4u.gif šiaip tai ri aš jau seniai žiūriu į tuos du rūbus man jie beprotiškai fantastiškai grąžūs, bet nedrįstu pradėt nes galvoju kad neužteks kantrybės  blush2.gif Elementus nusinerti tai lengva bet tas sujungimas tai man jau aukštasis pilotažas  doh.gif


Taip, skaičiau visą tą diskusiją apie sunkelę... Bet man atrodo, kad šiam megztukui tai nelabai tinka. Mat apvaliai būtų prasmė nerti, jei reikia išlaikyti kažkokią "tvarką". Šiuo atveju tas voratiklis yra netaisyklingas, todėl galbūt būtų lengviau pirma surinkti nugarą, priekį ir rankoves, o paskui sujungti viską į vieną daiktą. Taip pat skaičiau patarimus, kad reikia tuos elementus prisegti ar prisiūti prie iškarpos ar kito rūbo. Bet tai kaip tada nerti? Sakyčiau šis patarimas labiausiai tinka kai jungiamos tarkim gėlytės viena šalia kitos... Žodžiu g.gif ...
Atsakyti
bandysiu paaiskinti jei gausis tongue.gif
galimas toks sujungimo budas. bet cia jungiama su adata, temos pradzioj kazkuri forumiete nusviete, kokie ten jungimo budai
user posted image
galima sunerti pynutemis
user posted image
user posted image

o cia parodyta kaip sunerti taisyklingus elementus
user posted image
bet cia elementai suneriami juos mezgant.
na tikiuosi suprasit ka prirasiau rolleyes.gif

sitos bliuzeles elementai yra sunerti pynutemis

va cia nuorodos i pirmuosiu puslapius, labai viskas aiskiai parodyta
http://www.supermama...?...t&p=6876485

http://www.supermama...?...t&p=6880642
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MamaDiana: 09 kovo 2007 - 11:48
QUOTE(MamaDiana @ 2007 03 09, 12:32)
bandysiu paaiskinti jei gausis tongue.gif


Ačiū 4u.gif Truputį aiškiau. Tik vis vien lieka klausimas: surinkus priekį nugarą ir rankoves atskirai, kaip sujungti viską į vieną megztuką - susiūti ar sumegzti pynutėmis.
Atsakyti
Dar ir čia paklausiu. Gal kas turite pavyzdžių, kaip nunerti lapą (medžio)? Reikia, kad vienas galas būtų smailas, o kitas apvalus. Labai lauksiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monique @ 2007 03 08, 18:52)
Sveikutės, kaip manote, kokiu būdu čia yra sujungti motyvai?


Aš nėriau panašų kostimėlį tai nusinėriau motyvus, vėliau apnėriau kelias eiles pynelių ir sujungiau paskutines eiles,galit pažiūrėti mano rankdarbiuose
Atsakyti
Rife, labai gražus kostiumėlis thumbup.gif . Aš irgi manau, kad tos bliuskutės elementai sujungti pynutėmis. Gal taip ir būtų lengviausia g.gif . Aš tai šiuo metu morališkai ruošiuosi jugti elementus brydėmis ( neriu dukrytei suknelę krikštynoms). Bet kai pagalvoju, kad įdėsiu tiek darbo, o ji tą suknelę dėvės tik vieną kartą, labai nekyla rankos. Vis galvoju, gal iš tų gėlyčių ir lapelių pasidaryti sau palaidinukę unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaDiana @ 2007 03 07, 16:57)
MAN LABAI PATINKA thumbup.gif
grazus bus drabuzelis wub.gif
tik kad baisiai letai neriasi


Na, uztrunka, bet man labai patinka narpliotis... blush2.gif Tik tiek, kad sis sarafanas pirmas ''airiskas'' darbas, tai sunkoka ismodeliuot, bet lyg ir normaliai gaunasi, nes pirmiausia pasidariau viena puse, o antra puse jau lengviau bus... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2007 03 09, 11:51)
Ačiū  4u.gif Truputį aiškiau. Tik vis vien lieka klausimas: surinkus priekį nugarą ir rankoves atskirai, kaip sujungti viską į vieną megztuką - susiūti ar sumegzti pynutėmis.

na as tai neskaidyciau mezginio i prieki ir nugara, nerciau istisai, dar sone elementa ideciau, kad nebutu per reta, rankoves irgi vientisai nerciau kaip "vamzdi, kad nereiketu siules daryt. o po to jau nunertas rankoves prinerciau prie "kuno"

QUOTE(panelė Prym @ 2007 03 09, 12:52)
Dar ir čia paklausiu. Gal kas turite pavyzdžių, kaip nunerti lapą (medžio)? Reikia, kad vienas galas būtų smailas, o kitas apvalus. Labai lauksiu 4u.gif

yra keli pavyzdeliai lapeliu:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2007 03 09, 14:22)
Aš nėriau panašų kostimėlį tai nusinėriau motyvus, vėliau apnėriau kelias eiles pynelių ir sujungiau paskutines eiles,galit pažiūrėti mano rankdarbiuose


Va čia turbūt geriausia mintis smile.gif Kažkaip nebuvo šovę į galvą. Dėkui už idėją drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(MamaDiana @ 2007 03 09, 16:03)
na as tai neskaidyciau mezginio i prieki ir nugara, nerciau istisai, dar sone elementa ideciau, kad nebutu per reta, rankoves irgi vientisai nerciau kaip "vamzdi, kad nereiketu siules daryt. o po to jau nunertas rankoves prinerciau prie "kuno"



Bet kaip tada formą išlaikyti teisingą, jei dar ir įliemenuoti norisi? g.gif Ar įmanoma be manekeno nunerti?
Rife, kaip tu darei su savo kostiumėliu? - nėrei nugarą ir priekį atskirai ar viską vienoj krūvoj?
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2007 03 09, 16:53)
Bet kaip tada formą išlaikyti teisingą, jei dar ir įliemenuoti norisi?  g.gif Ar įmanoma be manekeno nunerti?


na bent jau as siuo metu neriu "airiska" bliuzele, tai viska prisidaigsciau prie kitos bliuzes, tada zinau kokius tarpus tarp elementu palikt reikia
sakyciau visai patogu
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2007 03 09, 17:53)
Va čia turbūt geriausia mintis smile.gif Kažkaip nebuvo šovę į galvą. Dėkui už idėją  drinks_cheers.gif
Papildyta:
Bet kaip tada formą išlaikyti teisingą, jei dar ir įliemenuoti norisi?  g.gif Ar įmanoma be manekeno nunerti?
Rife, kaip tu darei su savo kostiumėliu? - nėrei nugarą ir priekį atskirai ar viską vienoj krūvoj?


Kai nėriau kostiumėlį-dar nebuvo temos airiško mezgimo, gal būčiau ir kitaip dariusi.
Iš pradžių nusinėriau vieną motyvą, pamatavau jo dydį ir pasiskaičiavau kiek maždaug reikės. Nėriau viską iš karto.
Atsakyti