Įkraunama...
Įkraunama...

Airiškas nėrimas

Sveikos, sumasciau is tokiu gelyciu kazka panasaus i sarafana nusinarpliot... blush2.gif Kol kas labai uzsidegus, labai idomu ir grazu... tik laiko nemazai uzima... blush2.gif

Pvz:
user posted image


Mano narpalione:
user posted image
Atsakyti
Amade labai gražios tos narplionės bigsmile.gif bet darbelio tai reikės g.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvate24 @ 2007 02 27, 09:24)
Amade labai gražios tos narplionės  bigsmile.gif  bet darbelio tai reikės  g.gif


bet man labai patinka tas gelytes labai patinka narpliot, tik reikia stengtis ismodeliuot graziai... wub.gif Net pati stebiuosi, kad kantrybes tokiems narpalams turiu...
Atsakyti
visada pralekdavau pro airiskus nerinius smile.gif ,bet kai pamaciau koks cia grozis swoon.gif ,tai isbegt negaliu lotuliukas.gif visko noriu!
Atsakyti
drinks_cheers.gif
aš irgi anksčiau galvojau, kad čia tik muziejaus prižiūrėtojų rūbai lotuliukas.gif
Norėčiau ką pati [abandyti, bet net nežinau nuo ko pradėti, nertų servetėlių nemėgstu. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MELDA: 27 vasario 2007 - 10:49
Amade, bandziau ir as sita sijona narpliot
nulekiau siulu nusipirkau
prinarpliojau gelyciu...
ir s.. gavos
nutrenkiau ir ziuret i ta puse negaliu sad.gif
tikiuosi tau pavyks
sekmes
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2007 02 26, 20:11)
Oi merginos, tik siandien atradau sita tema doh.gif Jau kiek grozybiu prisiziurejau, rankos niezti..

Buciau turejusi pas ka pasiklausti patarimo... As ta pilkaji megztuka irgi buvau nusiziurejusi, tai jo inspiruota mazajai nuneriau drabuzeli... Bet klausimu buvo milijonas doh.gif

Va koks maniskis gavosi...

user posted image

Nuostabaus grožio ir nertinukas,ir mažoji princesė, o nertinuko spalva kaip princesės akyčių,kaip neužmirštuolių,labai,labai gražu.O kaip padarytos sagutės? thumbup.gif atrodo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frederica: 27 vasario 2007 - 12:49
QUOTE(frederica @ 2007 02 27, 13:47)
Nuostabaus grožio ir nertinukas,ir mažoji princesė, o nertinuko spalva kaip princesės akyčių,kaip neužmirštuolių,labai,labai gražu.O kaip padarytos sagutės? thumbup.gif atrodo


aciu uz gera zodi blush2.gif Man tikrai gaila, kad sita tema atradau, kai megztukas jau buvo baigtas... Daug ka buciau dariusi kitaip, man skyles per dideles atrodo, buciau bandziusi jungti kitaip... Bet jau nebeardysiu, sekanti reiks pabandyti daryti kitaip doh.gif As dvi dienas prasedejau Miroslavos temoje pas rusaites, supratau, kad tobulumui ribu nera, lenkiu galva pries toki kruopstuma ir grozi... Po tokiu darbu savi darbeliai ima atrodyti labai jau diletantiski schmoll.gif Bet uztai dabar zinau, ko noriu siekti thumbup.gif

O sagutes dariau labai paprastai - susiradau nedidelius paprasciausius karoliukus ir juos apneriau zemu stulpeliu... ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2007 02 27, 13:55)
aciu uz gera zodi blush2.gif Man tikrai gaila, kad sita tema atradau, kai megztukas jau buvo baigtas... Daug ka buciau dariusi kitaip, man skyles per dideles atrodo, buciau bandziusi jungti kitaip... Bet jau nebeardysiu, sekanti reiks pabandyti daryti kitaip doh.gif As dvi dienas prasedejau Miroslavos temoje pas rusaites, supratau, kad tobulumui ribu nera, lenkiu galva pries toki kruopstuma ir grozi... Po tokiu darbu savi darbeliai ima atrodyti labai jau diletantiski schmoll.gif Bet uztai dabar zinau, ko noriu siekti thumbup.gif

O sagutes dariau labai paprastai - susiradau nedidelius paprasciausius karoliukus ir juos apneriau zemu stulpeliu... ax.gif

O NEGALI Į DĖTI NUORODĄ RUSAIČIŲ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(INGRIDŽIUKS @ 2007 02 27, 14:37)
O NEGALI Į DĖTI NUORODĄ RUSAIČIŲ 4u.gif


Sitam skyrelyje nuoroda ir radau Osinka
Atsakyti
Na, rodausi didis.gif jau didesnis Gabalelis . Sugalvojau, kad cia bus apacia, ir jaui beveik ikirtau, kaip daryt, kad graziai virsus issimodeliuotu... ax.gif
Atsakyti
Amade, turetu graziai gautis thumbup.gif
Atsakyti